Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Harrison French (Matt Davis) je přesvědčen, že při autonehodě zabil člověka. Najme si schopného, ale prolhaného advokáta Ashburyho (James Spader), aby mu pomohl nehodu zakrýt. Místo pomoci ho právník vtahuje do sítě machinací, podvodů, vydírání a lží. Harrison French nedá svou kůži zadarmo, pokusí se vyhrát hru proti světu bohatství a korupce... (Magic Box)

(více)

Recenze (17)

igi B. 

všechny recenze uživatele

Jojo, "...každý udělá někdy nějakou chybu a s drobnou pomocí se ji snaží napravit..." - Jojo - a za chyby se musí platit... Tohle je prostě takový příběh, ale jako film je to opravdu trošku nezáživné a ničím originální. Dvě a půl hvězdičky - leč zaokrouhlené dolů, protože za takové filmové málo se musí platit... - - -P.S. Co se to rozmáhá za strašný trend? Další film na dvd ve formátu 4:3 :-( Na vině je tentokráte MagicBox... ()

klima777 

všechny recenze uživatele

Překvapivě silné obsazení vedlejších rolí, z námětu by se též dalo lecos vytěžit, leč výsledky nejsou dobré. Popravdě, vlastně vůbec nejsou... a je to škoda, protože dva scénáristické mini-zákruty v závěru jsou sice předvídatelné, ale vcelku milé. To by se ovšem Davis s Tunneyovou nejdřív museli naučit hrát... ()

Reklama

lennyd 

všechny recenze uživatele

Harrison French (Matt Davis) se jednoho večera vrací domů, a jelikož se při jízdě věnuje lecčemu jinému, než řízení, tak srazí chlapíka, který se prochází prostředkem silnice. Protože ale nikde nikdo, zatáhne chlápka do křoví a zmizí. Druhý den ale ze zpráv zjišťuje, že onen sražený chvíli před tím patrně vykradl banku a má pěknou sumičku peněz. A kolotoč lží a podvodů začíná ... Až na prvních deset - patnách minut totálně zbytečný a nudný film. Ani si neuvědomuju, jestli mě tam alespoň neco zaujalo natolik, že si za pár dní vzpomenu jestli jsem to viděl nebo ne. Dost o tom pochybuju. V hlavních rolí vcelku příjemný Matthew Davis a totálně unylý James Spader (a český dabing mu ještě dodal uspávací hlas). Doporučuji se vyhnout ... ()

cerbygerby 

všechny recenze uživatele

Takový průměrný thriller který jsem zkoukl na Nova cinema, když jsem se nudil.. docela mě to chytlo..zápletka hned ze začátku a chtěl jsem vědět jak to dopadne. Nedával jsem zase až tak pozor, takže jsem se v tom filmu trošku ztratil, protože tam bylo dost zvratů a překvapení a proto dám o hvězdu míň. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Naprosto nezajimavej a chudej film, kterej nema prakticky co nabidnout. Kdyz prejdu fakt, ze podobnej pribeh uz tu byl nekolikrat, tak mi stejne scenar prisel desne hloupej, bez gradace napeti a bez nejake poradne sceny. Co z toho, ze herci nejsou uplne nejhorsi, kdyz nemaj co hrat. Proste nudna, zdlouhava blbost. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama