Karate Kid

• slovenský

Karate Kid

Rodinný / Drama / Sportovní

USA, 1984, 122 min

Nostalgie všechno nespasí a na Karate Kida se už dnes moc koukat nedá,co si budem povídat.Ale míň než tři hvězdy nedám,na to jsem ten film viděl až mockrát.(2.7.2012)

Krásná slečna, borec co se nevzdává, pan Miagi a banda frajírků.... Film je to fajnyy, ale z meho pohledu už prostě starý. Příběh je klasický a schledávám ho dobrým. Co se týče soubojů, je vidět že je to hraný a takový umělý. Herecké výkony oněh záporáků stojí za míň než starou belu. to je opravdová hrůza. Tohle je nostalgie, která rodinu zabaví. Bohužel ten kdo už viděl nové zpracování s Jadenem Smithem, který defakto příběh kopíruje, už nedostane nic, než to samé v obstarožním kabátku. Jediné co je za mě oproti nověmu zpracování lepší, je to, že jde o americký film, z ameriky a s američany. Nejsem rasista, ale to že dnes musí být všechno miltikulturní mi leze na nervy. Tož 3* tomu dám.(24.2.2018)

Vzpominky na detsvi a porad pecka. Serial co ted vysel je skvela nostalgie a lepsi nez Kare Kid se synem Willa Smitha i kdyz Jackie Chan je super(25.6.2018)

Legenda legend :-D(27.2.2019)

Jeden z prvních filmů co jsem viděl na VHS kazetách a dodnes si ho pamatuji.(2.6.2019)

1 4 6 8 9 10 11 následující >>