poster

Karate Kid

 • anglický

  The Karate Kid

 • slovenský

  Karate Kid

Rodinný / Drama / Sportovní

USA, 1984, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ravi
  ****

  Kdysi jsem byl z tohoto fimu paf, ale když jsem jej před nějakým časem viděl znova, musím nějaké to procento strhnout, protože mezi hvězdné kousky nepatří. Sympatický Macchio si zahrál svou životní roli podle které si ho každý pamatuje. Hudba vynikající nad ostatní hudební doprovody v žánru, dobrá režie. 75% = 4-/5(9.8.2010)

 • Jeand´Boa
  ***

  Natírání plotu a leštění aut jako nejspolehlivější nácvik bojového umění? Neodvratitelný útok v podobě jednoho kopu?... dnes již úsměvné a naivní ...ale dříve? Film, na který se kdejaký klučina třásl, když měl být v televizi ... holt doba byla jiná...:-D Kdekdo hned po vyslovení názvu ví, co to je vlastně za film ... vlastně je to svým způsobem legenda...(15.3.2008)

 • rockwoman
  ****

  "Vyhrát, prohrát není důležitý. Dobře zápasit, máš respekt." ...Karate Kid = pro mě nestárnoucí srdcovka. “Pat Morita was a truly generous actor, a gifted comic, and an even greater friend, ... It was both my honor and privilege to have worked with him and create a bit of cinema magic together.” - Ralph Macchio(18.9.2014)

 • duklak2
  ****

  Moje srdcovka o karate. Zároveň i můj první film, který mě zasvětil do tohoto bojového umění. Velice mě to bavilo. Dokonce jsem přemýšlel, že se přihlásím do nějakého kurzu, kde se učí karate, ale nakonec jsem neměl tolik odvahy. Příjemný starý pán, který učí bojovat mladíka. Je to klasika a i proto ji hodnotím nadprůměrně.(12.8.2008)

 • DarthArt
  ****

  NĚJAKEJ TEN SPOILER! Každej jsme měli na základce zlýho kluka, kterýho se všichni báli. Každej jsme měli na základce partu sráčů, kteří sice byli figurky a sami za sebe bezejmenný nuly, ale když fungovali jako pobočníci zlýho kluka, tak to z nich rázem byli páni situace. A každej jsme se občas ocitli v situaci, kdy se tahle banda debilů zaměřila na nás, aby si posílila nulový sebevědomí, zatímco všichni ostatní se klidili, aby náhodou nepřešla řada zase na ně. Čili natočit film o tom, jak takováhle banda debilů řádí na americký střední škole a tyranizuje sympatickýho "hodnýho troubu", aby se pak sympaťák (a vtělení každýho z nás co jsme to zažili) vzchopil a nakonec seřezal zlýho kluka tak, že jen čumí, je sázka na jistotu, se kterou se ztotožní snad každej kdo chodil do školy a měl někdy náběh stát se podobným otloukánkem. A když se to navíc natočí slušně, zapojej se další postavy typu hodnej děda nebo mlaďounká sexbomba na míru školákům, kteří na film půjdou, stane se z podobnýho filmu kultovní záležitost. Stejně jako pro mne, na základce někdy dva-tři roky před koncem bolševika...(4.6.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace