poster

Chůva

 • Česko

  Babysitter

 • USA

  The Babysitter

 • Slovensko

  Opatrovateľka

Drama / Thriller

USA, 1995, 86 min

Režie:

Guy Ferland

Scénář:

Guy Ferland

Kamera:

Rick Bota

Hudba:

Loek Dikker
(další profese)
 • charge
  ****

  Film na téma představa versus realita, v tomto ohledu je podobný Drtič.(28.8.2011)

 • golfoxovox1
  *

  Kdybych pochopil režisérský záměr, dám tomu možná 5 hvězd, to se ale nestalo. Celý film je prakticky o chůvě, objektu sexuální touhy hned 4 postav filmu... Ve filmu jsou opravdu zvláštní dialogy, ještě zvláštnější postavy, věrohodně chovající se mi přijde asi akorát to mimino. Kromě závěru, který si můžete přečíst v oficiálním textu distributora, se ve filmu vůbec nic nestane... Nicméně odpad si dát nedovolím, neboť pokud to mělo poukázat na lidskou zvrácenost, tak to je vcelku povedlo :-)(30.5.2014)

 • anaticha
  odpad!

  V tomto filmu hrají roli jen samé sexuální představy,jako film samotný bída bída...(16.8.2011)

 • boshke
  odpad!

  Nedokážu si vůbec představit zrod tohoto filmu. Jak si někdo mohl po přečtení scénáře říci "ano, tohle natočíme, seženeme pár pseudoherců a pustíme se do toho". Toto totiž není jen tak ledajaký odpad. Toto je krystalický, prvotřídní odpad, film přímo do nebe volající neskutečnou stupiditou a naivitou příběhu, přehlídkou neherectví a velkým množstvím absurdních snových scén, kdy každý z hlavních protagonistů alespoň čtyřikráte v průběhu filmu sexuálně fantazíruje o objektu své touhy. Kdybych měl udělat žebříček nejhorších filmů, co jsem kdy viděl, tento by byl hodně vysoko, ne-li nejvýše... Těch deset procent dávám za to, že Chůvina demence začala být ke konci opravdu úsměvná... 10%(20.8.2011)

 • Hillock
  *

  Čekal jsem drama s rodinnou atmosférou, nicméně mi byly naservírované erotické představy, ve kterých dominuje chůva. Příběh velmi slabý, herci mírně přitroublí a závěrečná scéna rvačky moje celkové hodnocení nezachránila.(2.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace