Manželský pár, ktorý sa odchádza baviť na večierok, zverí deti mladej opatrovateľke Jennifer. Dom Tuckerovcov navštívi priateľ dievčaťa Jack s kamarátom, i napriek tomu, že ho Jennifer dôrazne požiadala, aby nechodil a nespôsobil zbytočné nepríjemnosti. Podnapitý Tucker sa rozhodne večierok predčasne opustiť a aspoň chvíľu stráviť v prítomnosti príťažlivej opatrovateľky. Tuckerova manželka jeho zámer vytuší a vzápätí sa nechá zviesť susedom, po ktorom už istý čas túžila... Nielen otec detí, ale i obaja chlapci sú mladou ženou priamo posadnutí. Pre jedného z nich však táto návšteva končí tragicky... (oficiální text distributora)

Hillock

Čekal jsem drama s rodinnou atmosférou, nicméně mi byly naservírované erotické představy, ve kterých dominuje chůva. Příběh velmi slabý, herci mírně přitroublí a závěrečná scéna rvačky moje celkové hodnocení nezachránila. ()

golfoxovox1

Kdybych pochopil režisérský záměr, dám tomu možná 5 hvězd, to se ale nestalo. Celý film je prakticky o chůvě, objektu sexuální touhy hned 4 postav filmu... Ve filmu jsou opravdu zvláštní dialogy, ještě zvláštnější postavy, věrohodně chovající se mi přijde asi akorát to mimino. Kromě závěru, který si můžete přečíst v oficiálním textu distributora, se ve filmu vůbec nic nestane... Nicméně odpad si dát nedovolím, neboť pokud to mělo poukázat na lidskou zvrácenost, tak to je vcelku povedlo :-) ()

boshke odpad!

Nedokážu si vůbec představit zrod tohoto filmu. Jak si někdo mohl po přečtení scénáře říci "ano, tohle natočíme, seženeme pár pseudoherců a pustíme se do toho". Toto totiž není jen tak ledajaký odpad. Toto je krystalický, prvotřídní odpad, film přímo do nebe volající neskutečnou stupiditou a naivitou příběhu, přehlídkou neherectví a velkým množstvím absurdních snových scén, kdy každý z hlavních protagonistů alespoň čtyřikráte v průběhu filmu sexuálně fantazíruje o objektu své touhy. Kdybych měl udělat žebříček nejhorších filmů, co jsem kdy viděl, tento by byl hodně vysoko, ne-li nejvýše... Těch deset procent dávám za to, že Chůvina demence začala být ke konci opravdu úsměvná... 10% ()