Světák

Man About Town

Sveták

Komedie / Drama

USA, 2006, 96 min

Hodnocení je dosti nespavedlivé, osobně bych viděl film trošku v lepších číslech. Ben Affleck udělal opravdu ve svém herectví pokrok a tentokráte, nebojím se to tak nazvat, opravdu dobře hraje. Ano, přichystal mi menší šok, jeho postava je zajímavá od začátku do konce a vlastně neustále řešící nějaké problémy. Dle očekávání nám přichystal podívanou John Cleese.(12.4.2012)

Spousta zajímavých myšlenek (ano povětšinou z úst Johna Cleese), Gina Gershon a neobvykle pojatá komede. Pro mě překvapení a zase jednou film, od kterého jsem nic nečekal, ale dostalo se mi něco, co jsem se zájmem shlédl. Co mi tam jediné vadilo, tak jsou ty půlené obrazy, tady to bylo úplně zbytečné.(9.9.2013)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 8/10 Prostředí 4/10/// Ben Affleck, Ling Bai a další herci, nevšední vyprávění a zajímavý příběh, krásná hudba -copak se nám asi tvůrci snažili zdělit? Aby jsme nebyly svině?, jinak celkem průměrné a pro někoho může být celkem těžko stravitelné/// Od tohoto filmu jsem moc nečekal, ale potom co jsem viděl Affleckův režijní počin jsem chtěl vidět i jeho v nějakém filmu. On sám hraje snesitelně nesnesitelnou postavu, ale budete mu tak nějak fandit, takže tady problém nevidím. Dobrý je i to, že film upoutal moji pozornost a to hlavně díky pěkné hudbě. I tak mám ale obavu, že nesedne každému, protože je to celkem zvláštní film./// Celkem 58%///(9.5.2010)

• Pete1790

Já ani nevím co komentuji. Film se chvíli tváří jako komedie, chvíli jako neúprosné drama a sem tam polechtá thrillerem! Ale proč se nedokáže rozhodnout? Nepomáhá mu k tomu ani Ben Affleck, který mě strašně nudí, a ani "nejoblíbenější film tvé matky" a jí podobné hlášky toto od nudného podprůměru neochrání. 30%(9.9.2013)

• peetriss

Nejvíce trefným přídomkem k tomuto filmu je slovo nevýraznost. Konkrétně nevýraznost režiséra, scénáře, hereckých představitelů (Rebecca Romijn je výrazná alespoň vzhledově) i žánrového zařazení. Určitě se nejedná o komedii, spíše o drama pohrávající si s absurditou situací, které jsou občas i funkční. Film jako celek je však velmi planý a sterilní. Hudební doprovod je místy naopak výrazný až otravným způsobem. Za mě spíš palec dolů.(10.2.2015)