Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zdá se, že hollywoodský agent Jack Giamoro (Ben Affleck) má vše: úspěšnou kariéru, peníze, krásnou manželku (Rebecca Romijn). Jeho perfektní život se ale začíná hroutit. Zjistí, že ho žena podvádí s jeho nejlepším klientem a deník, obsahující tajemství, která by mohla zruinovat jeho osobní život i kariéru, padne do rukou ambiciózní novinářky Barbi (Bai Ling). Jack musí začít bojovat, aby neztratil vše co dosud získal… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (72)

genetique 

všechny recenze uživatele

Binder to myslel naozaj dobre, ale na podobnú štruktúru filmu v dokonalosti ešte nedozrel. Komédia s troškou thrillerového napätia a drámou s rodinnými aj firemnými záležitosťami, to chce asi viac skúseností a asi aj lepšie obsadenie, aj keď až tak som sa naň nesťažoval. Jednoducho aj takáto somarina potrebuje svojich priaznivcov. 75%. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Ben Affleck nemá komediální talent. Ani trochu. Jeho rádoby vtipným obličejům a grimasám se smát prostě nejde. Výjimkou je scéna u zubaře, ale to je tak vše. Jedinou zábavu tak zajistil John Cleese se svým vedením kurzu. V popisu je napsáno, že jde o akční komedii. Akce téměř žádná (jestli se za akci považuje pár ran baseballovou pálkou a honička lovci talentů vs. čínští kuchaři ulicemi čínské čtvrti, tak je to k smíchu), vtip také ne a drama? Možná se zavřenýma očima. Alespoň něco zachraňují pěkné herečky, scéna Basic Instinct a již zmíněný John Cleese. Námět sliboval více, to by však hlavní roli měl dostat někdo schopnější (čti vtipnější) a na režisérské židli sedět někdo kvalitnější. Podprůměrný "film", kterých se točí desítky... ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Hodnocení je dosti nespavedlivé, osobně bych viděl film trošku v lepších číslech. Ben Affleck udělal opravdu ve svém herectví pokrok a tentokráte, nebojím se to tak nazvat, opravdu dobře hraje. Ano, přichystal mi menší šok, jeho postava je zajímavá od začátku do konce a vlastně neustále řešící nějaké problémy. Dle očekávání nám přichystal podívanou John Cleese. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Snímek dlouhou dobu klopýtá mezi komedií a dramatem, sám jsem dlouho pátral v paměti, kdy naposledy mě představitel hlavní role Ben Affleck přesvědčil o svých hereckých kvalitách. Pokud nepočítám jeho ranné snímky a spolupráci s Kevinem Smithem. Komediální stránka filmu je poněkud rozpačitá, zejména kdykoliv se Affleck pokouší o nějakou komickou polohu, skončí to fiaskem. Jeho hrdina, hollywoodský agent, prožívá těžké období – za vším tím luxusem zapomněl, kým vlastně je a jeho manželství se po nevěře ocitá v troskách. Děj je s řadou vedlejších postav mírně rozkolísaný, nic nedotáhne a stává se tak povrchovým vyprávěním o životě jednoho navenek úspěšného muže. Zůstal někde na půli cesty, přesto snímek režiséra a scénáristy (plus jedna z vedlejších rolí) Mikea Bindera relativně svižně ubíhá a má několik hřejivých momentů. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Jack je lovec talentů, jeho žena je velmi dobrá plavkyně a pomocí svého denníku se snaží poznat sám sebe..... . Já nevím. Zdá se vám být legrační, že si bere osobně, když mu někdo spí se ženou? Pomocí zápisu do denníku se dozvídáte věci z jeho života a po 30 ti minutách mám dojem, že je to o ničem a čekám až to zjistím. A je to o denníku a jeho životě s Ninou a firmě a .......o denníku. Nuda. Smích? Přejde! Stačí jen nahlédnout do pestrého života Jacka Giamora! ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama