Světák

Man About Town

Sveták

Komedie / Drama

USA, 2006, 96 min

Příjemně strávený čas, kdy jsem hltal každičkou větu, každičké slůvko. Pravda začátek filmu byl trošičku pro mne zvláštní, tedy při prvním shlédnutí, ale nejen to mne přinutilo se na to podívat znovu a věřím, že né naposledy. V žádném případě to není film na jedno použití. Pravda komedie k popukání to není a i přesto mne pár scén dovedlo pěkně rozesmát. Je to pěkný příběh, který stojí za to vidět.(19.11.2006)

• mirkath1

S chutí bych šoupla odpad, ale za scénu na tržnici nemůžu jinak, než dát jednu hvězdu. Jinak absolutní nuda, včetně velmi trapné scény alias základní instinkt a táty v akvárku. Nepřišlo mi to ani směšné ani dramatické. Prostě film o totálním hovnu. Chudák Affleck, takový hezký kluk ovšem co mu chybí je dost podstatné a tou věcí je sexapííl :) Přijde mi a to v každém filmu bezpohlavní,(18.9.2014)

Spousta zajímavých myšlenek (ano povětšinou z úst Johna Cleese), Gina Gershon a neobvykle pojatá komede. Pro mě překvapení a zase jednou film, od kterého jsem nic nečekal, ale dostalo se mi něco, co jsem se zájmem shlédl. Co mi tam jediné vadilo, tak jsou ty půlené obrazy, tady to bylo úplně zbytečné.(9.9.2013)

Poměrně zajímavý snímek, který plyne pomalejším a poměrně depresivním tempem občas do placu hodí nějaký odlehčující moment a jede se dál ve smutnější rovině. Kupodivu na mě tento postup zabral a já netrpělivě až do konce sledoval strasti Affleckova života. Tedy jeho postavy samozřejmě. Nic světoborného nelze čekat, pokud ale nevíte co si pustit a chcete zkusit něco nového, Světák by neměl zklamat.(5.7.2008)

Celkem mě překvapuje tak nízké hodnocení...Ten film rozhodně není špatný, jen se nesmí brát jako komedie, protože to už má podle mě blíž spíš k tomu dramatu. Prostě je to příjemnej film s dobrými herci ve vedlejších rolích (hlavně pak tradičně nádherná Gina Gershon) a Benem v roli hlavní. Nijak ho nemusím a nevyhledávám, ale má pár rolí, resp. filmů ve kterých se mi líbí a tenhle se mezi ně rozhodně zařadí. Nakonec musím říct, že jsem rád zjistil co předcházelo režisérově skvělému Volání o pomoc.(10.6.2012)