Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malé město. Malá banka. A v ní sejf plný peněz. Tři noví zaměstnanci (PAULO COSTANZO, WOODY HARRELSON, ALICIA SILVERSTONE) se rozhodnou, že ji o víkendu vykradou... až na to, že jeden neví o plánech toho druhého. A k tomu zaměstnankyně místního obchodu s oděvy (RACHAEL LEIGH COOK) plánuje pomstu místnímu milionáři (JOHN CLEESE). A pak, že na maloměstě bývá nuda! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (51)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Zvláštně natočená komedie, sledující příběhy různých lidí a jak to tak bývá. Jedni jsou lepší, vtipnější a druzí naopak trapnější a nudnější, čímž se autoři vyvarovat nejspíš nemohli, ale co se dá dělat. Herci zas tak špatní nejsou, takže to jejich chyba být nemůže. Přitom když se podívám, kdo v tom hraje: John Cleese, Woody Harrelson nebo Paulo Costanzo, který mimochodem dostal dost velký prostor, čekal jsem i tak něco mohutnějšího a obsáhlejšího. Začátek sice začíná skvěle, ale postupem času je to jedna velká nuda, která nakonec končí v docela reálný čas, jelikož samotný film zas tak dlouhý není. Takže celkové zhodnocení, zní: nic světoborného, ale jednou se to vidět určitě dá. Nejsmutnější na tom všem je to, že příběhově by to minimálně po stránce dialogů mohlo být vtipnější, ale vše se snaží spíš o vizuální než textovou podobu humoru a nejspíš proto je to takový průměr. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Má tu pružný začátek a je jen škoda, že úvodní titulky nejsou lépe zpracované. Ta zajímavější část je krátká. CITÁT - A je po škytavce, mám u vás dvacku............ Příběh samotný je docela bláznivina, ale jako celek to má své kachny, Herci celkem ujdou, ale scénář jim vložil podivné situace a dialogy. Woody jednoznačně vede. Bez něj by to asi nebylo tak bláznivé. CITÁT - Já na to nemám.......... ()

Reklama

bouncer 

všechny recenze uživatele

Docela slušná komedie, která není v ničem originální, salvy smíchu také nevyvolá, ale přesto se na ni nějakým zvláštním způsobem hezky dívá. Opět jeden z těch horších českých názvů...pokud vím, tak u nás vyšlo jen na VHS a DVD, což v porovnání s některým (naprosto) trapnými komediemi z kin je velká škoda... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Ako taká blbosť, ktorá chodí občas na Filme + to celkom ujde. Je to pomerne vtipné, tvári sa to ako nezávislý nízkorozpočtový film, režisérovi sa doňho podarilo nacpať hviezdne obsadenie a vďaka jeho krátkej stopáži sa nezačnete nikdy nudiť. Bohužiaľ ani poriadne zabávať. Iba tak dostatočne na slušné hodnotenie. Keď už mám v obsadení Johna Cleesa, tak to treba poriadne využiť. Škoda. ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Skôr či neskôr si tú bandu lúzrov obľúbite a každému osobitne držíte palce, aby to vyšlo. IMHO najlepšie zahral svojho uletenca Woody Harrelson - má na to talent, chlapec ;-D No a John Cleese samozrejme, ten sa pre takéto role narodil, stačí si spomenúť na Rat Race (a pripomínať ho v rámci Monty Pythonov by už hádam bolo trápne:-D). ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v kalifornských lokalitách Santa Clarita a Palmdale. (Terva)

Reklama

Reklama