poster

Bláznivej sejf

 • USA

  Scorched

 • Slovensko

  Bláznivý sejf

Komedie / Krimi

USA, 2003, 89 min

 • waltosin
  ***

  Ten konec mě nakonec dostal a dal jsem tomuto filmu za tři hvězdy. Bláznivý sejf to zrovna není, spíš bych řekl že bláznivá banka, ale vtipné scény tu určitě nechybí. :) Hlavně ten konec jak ty tři to vykradou a pak se maj stát ředitelé banky a řeknou "KONČIM" s úsměvem na tváři no to mě dostalo. :D :D :D(3.7.2011)

 • cross
  ***

  Průměrná komedie která měla našlápnuto na mnohem větší finální hodnocení - vždyť považte jenom to obsazení - Alicia je krásná a vypadá jako převtělení Meg Ryan, Woody a Paulo Costanzo vás prostě baví jen svojí přítomností a jako třešnička, John Cleese, který je se svým pitvořením jednoduše geniální... Pár úsměvných vtípků ale bohužel chabý scénář a nevýrazný střed filmu nezachrání a to i přes velmi milý konec...(25.11.2007)

 • Rex Mundi
  ***

  Skôr či neskôr si tú bandu lúzrov obľúbite a každému osobitne držíte palce, aby to vyšlo. IMHO najlepšie zahral svojho uletenca Woody Harrelson - má na to talent, chlapec ;-D No a John Cleese samozrejme, ten sa pre takéto role narodil, stačí si spomenúť na Rat Race (a pripomínať ho v rámci Monty Pythonov by už hádam bolo trápne:-D).(24.2.2009)

 • bouncer
  ***

  Docela slušná komedie, která není v ničem originální, salvy smíchu také nevyvolá, ale přesto se na ni nějakým zvláštním způsobem hezky dívá. Opět jeden z těch horších českých názvů...pokud vím, tak u nás vyšlo jen na VHS a DVD, což v porovnání s některým (naprosto) trapnými komediemi z kin je velká škoda...(5.2.2004)

 • Anderton
  ***

  Ako taká blbosť, ktorá chodí občas na Filme + to celkom ujde. Je to pomerne vtipné, tvári sa to ako nezávislý nízkorozpočtový film, režisérovi sa doňho podarilo nacpať hviezdne obsadenie a vďaka jeho krátkej stopáži sa nezačnete nikdy nudiť. Bohužiaľ ani poriadne zabávať. Iba tak dostatočne na slušné hodnotenie. Keď už mám v obsadení Johna Cleesa, tak to treba poriadne využiť. Škoda.(16.9.2012)

 • - Natáčení probíhalo v kalifornských lokalitách Santa Clarita a Palmdale. (Terva)