poster

Kubo (TV film)

Komedie / Drama

Československo, 1965, 71 min

 • Master19
  **

  Velké zklamání. Čekal jsem něco veselého a dostalo se mi hloupého příběhu a hromady slovenských lidovek.(12.2.2008)

 • Mylouch

  Bez valných režisérských zkušeností upletená potěšitelně stylová inscenace ve folklórních kulisách aka Slovenská činoherná Predanka s Kronerem z oskarového roku.(5.1.2015)

 • nascendi
  ***

  Je to klasika. Plejáda najlepších hercov, tomu primerané výkony, úsporné dekorácie, hudby toľko, ako v muzikáli. A to je tak asi všetko. Klasiku chce mať každý pozretú, ale len máločo z nej túži vidieť i opakovane. I divákovi v mojom veku už filmy tohto rangu nemajú čo povedať. Nezaujaté uznanie je za tri hviezdičky.(24.12.2009)

 • dr.fish
  **

  Je to tupé. Samozřejmě úmyslně, ale nedokázal jsem se naladit na správnou strunu. 40%(1.5.2016)

 • Martin741
  ***

  Ze su 60. roky najlepsou dobou v ceskoslovenskej kinematografii, je zalezitost dlhodobo znama. A tento film to len potvrdzuje. Aj ked to sice nema na Kladivo na Carodejnice a podobne majstrstyky, film dobre odsypa. A Jozef Kroner /osobne tohto herca mozem, hoci v Europe znamenal hovno/ hra svojho Kuba vskutku bravurne, k tomu herci ako Vasaryova a Romancik /Kladivo na Carodejnice, Na pochode sa vzdy nespieva/ potesia. 60 %(9.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace