Tlustý Albert

Tlstý Albert

Komedie / Rodinný / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 93 min

• brooklyn73

Zajimava myslenka natocit film , v kterem se do naseho zivota dostanou nasi hrdinove z TV.V tomto pripade se jedna o komiksovy serial Fat Albert. On a jeho kamaradi vyskoci z televize,po tom co jejich divacka Doris zacala ronit slzy.Normalne by mozna kvuli tomu nikam neskakali,avsak Fat Albertuv charakter je napsany tak, ze ma vsem pomahat a resit vsechny jejich problemy, takze si do sveta, skrz obrazovku. skoci . Mozna, kdyz bych vyrostl na sledovani tohoto serialu bylo by moje hodnoceni vyssi,jelikoz vsak ja vyrostl na Panech klucich a At ziji duchove ci o serialu Zahada hlavolamu ani nemluve,me honoceni je tak bohuzel nizsi. "Hey,hey,hey! Who wants to play?"(11.11.2008)

• wipeout

Málokedy sa mi stane, žeby som nedopozeral nejaký film dokonca, skôr mávam často výčitky, že pozerám často veľkú hŕbu stupídnych filmov. Ale k veci. Trápna černošská komédia zase raz založená na mne zatiaľ neobjavenom humore v kombinácii s nejakým tým menším zázrakom. Zlýhava aj ako oddychovka, lebo neuveriteľne nudí, ale aj ako určitý druh morálnej výuky, lebo nato vybraný herci nemajú. Ďaľší kliniec do rakvy tohto žánru v mojom prípade, kde v mojom hodnotení je zohľadnená aj možnosť, že koniec filmu sa možno nejako dramaticky zmenil smerovanie tohto Titanicu plnom akej takej nádeje, že sa z toho niečo dobrého môže vykľuť, na svojej prvej plavbe.1,5*(28.10.2006)

Tohle je naprosto idealni film na sobotni odpoledne. Odpocinkovy, misty vtipny, misty dojemny a trocha toho moralizovani se tu take najde. Na ctyri hvezdicky tomu stale neco chybi, ale na lepsi tri Tlusty Albert rozhodne ma. Hej Hej Hej. P.S.: Nejlepsi rady ale stejnak daval Albert (Abbot) v jednom z dilu v South Parku :-)(21.7.2007)

Byl jsem přesvědčený, že to je absloutně nestravitelná Americká sračka, která mě akorát naštvě do nepříčetnosti. Jak jsem se ale do filmu zahleděl (byl někde v první třetině, když jsem na něj v televizi přepnul) sjel sem ho až do úplného konce a řezal jsem se jak magor. Parta kreténských individuí v čele s imbecilmem, který si vycpal rolák polštářem a jejich skeče mě prostě odrovnaly.(3.8.2011)

• LaciLC

Úbohosť, aj keď nie najväčšieho stupňa (na to tu máme 2001: Vesmírna prda, Strašná haluz, alebo Chlapci to chcú tiež... a stále). Poriadne som sa nezasmial ani raz, skôr som sa párkrát pousmial, ale väčšinou bol film trápny. Takéto filmy budú vznikať asi vždy, nechápem prečo sa s tým niekto vôbec zaoberá.(11.8.2007)

• - Film se natáčel v Santa Claritě, v Los Angeles a ve Valencii v Kalifornii a ve Philadelphii v Pennsylvanii. (rafix)