Tlustý Albert

Tučný Albert

Tlstý Albert

Komedie / Rodinný / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 93 min

Příjemné pobavení o volném odpoledni... Vtipy nejsou zrovna na "intelektuální" úrovni a mnohdy nejsou tolik vtipné ale úsměvné, ale již základní idea filmu (jdeme najít kamarády pro holku, se kterou se nikdo nebaví) je zajímavá... Albert je bezelstný, hodný a přátelský tlusťoch, který dokáže vyřešit problémy lidí kolem sebe a nestíhá řešit ty svoje... Jak by taky mohl - jedná se přeci o hrdinu z animáku. Pokud pominete střípky patosu a zamáčknete slzu nad prostoduchostí některých dialogů, můžete si film náležitě vychutnat. (70%)(25.12.2009)

• brooklyn73

Zajimava myslenka natocit film , v kterem se do naseho zivota dostanou nasi hrdinove z TV.V tomto pripade se jedna o komiksovy serial Fat Albert. On a jeho kamaradi vyskoci z televize,po tom co jejich divacka Doris zacala ronit slzy.Normalne by mozna kvuli tomu nikam neskakali,avsak Fat Albertuv charakter je napsany tak, ze ma vsem pomahat a resit vsechny jejich problemy, takze si do sveta, skrz obrazovku. skoci . Mozna, kdyz bych vyrostl na sledovani tohoto serialu bylo by moje hodnoceni vyssi,jelikoz vsak ja vyrostl na Panech klucich a At ziji duchove ci o serialu Zahada hlavolamu ani nemluve,me honoceni je tak bohuzel nizsi. "Hey,hey,hey! Who wants to play?"(11.11.2008)

• LaciLC

Úbohosť, aj keď nie najväčšieho stupňa (na to tu máme 2001: Vesmírna prda, Strašná haluz, alebo Chlapci to chcú tiež... a stále). Poriadne som sa nezasmial ani raz, skôr som sa párkrát pousmial, ale väčšinou bol film trápny. Takéto filmy budú vznikať asi vždy, nechápem prečo sa s tým niekto vôbec zaoberá.(11.8.2007)

Tohle je naprosto idealni film na sobotni odpoledne. Odpocinkovy, misty vtipny, misty dojemny a trocha toho moralizovani se tu take najde. Na ctyri hvezdicky tomu stale neco chybi, ale na lepsi tri Tlusty Albert rozhodne ma. Hej Hej Hej. P.S.: Nejlepsi rady ale stejnak daval Albert (Abbot) v jednom z dilu v South Parku :-)(21.7.2007)

• Rosana

Ach nééééé, takhle hloupý film jsem dlouho neviděla. Nevím, jestli animovaný seriál je skutečný a tento film vznikl na jeho základě - pak by to dávalo smysl aspoň divákům toho animovaného serálu, ze kterého hrdinové utekli do skutečného světa. Ta badna hochů byla ale fakt divná. Looserové se dají vykreslit i zábavně a sympaticky. Tihle byli ale fakt hrozní. Jako asi ten film měl i nějakou myšlenku, kdy looserové pomáhají looserce a nakonec se mají všichni rádi. Ale jinak je tne film skutečně útrpný. Stačí ho jenom poslouchat, oni vám ti hrdinové i všechno popíšou "ach, my bledneme" a podobně :)(27.4.2011)

• - Film se natáčel v Santa Claritě, v Los Angeles a ve Valencii v Kalifornii a ve Philadelphii v Pennsylvanii. (rafix)