Cukrárna (TV film)

Československo, 1976, 16 min

Jaroslav Dudek

Jaroslav Dietl
  • LadyPupu

Retro jako blázen z doby, kdy tři dorty stály 8 korun. To je tak asi všechno zábavné na téhle povídce.(24.11.2015)

• rakovnik

Z dnešního pohledu podivný příběh o určení opatrovnictví a jeho dodržování...rádoby pointa trpký dojem rozhodně nezachrání.(23.11.2015)

Vyvrcholení celého příběhu bylo teda hodně zvláštní. Vlastně to ani žádné pořádné rozuzlení nemělo.(29.11.2015)

"Inspektore Maigrete, vidím že jste opět na stopě zlého činu." Dětský příběh, natočený podle zadaného tématu "To naše ulice ještě nezažila", vyprávějící o tom, kam až může zajít neschopnost odpuštění, postavený především na výkonu představitelky Radunky, kterou hrála Renata Šejnohová, nikoliv Šejnorová.(27.11.2015)

• Snorlax

Nudný příběh bez pointy byl natočen v době, kdy už ani na Valu nebyl tak úžasný pohled, že by zvládl napravit reputaci i větší hlouposti.(17.4.2016)