Pokracovanie polskej Lasky nebeskej. Odvazny napad a uz chapem, preco original pokracovanie nema. Dvakrat do rovnakej rieky nevstupis. Aby sa to znova mohlo koncit happyendom, tak na zaciatku sledujeme su pári z minula rozhadane a postupne sa znova davaju dokopy. Nove eskapady, ktore musia riesit nie su zdaleka tak dojimave ako minule a niektore su uplne nudne (moderator Mikulas a Doris) pripadne zbytocne a su tu len preto, aby sa objavili postavy z jednotky. Stepanovi som ani prilis neprial, aby sa dal znova dokopy s tou horenoskou Karinou. No a linia s chladnou Marketu mi pripadala natolko prehnane kruta az na mna vôbec neucinkovala. Pribehy novych postav tiez nie su nic extra a ziadna z novych postav ma nenadchla. Jedina linia, ktoru som si uzival naplno bola ta s neschopnym Santom, ktory sa snad nadobro vzchopil. Ako pridavok pre fanusikov jednotky to celkom funguje ale na fantasticku jednotku to ani zdaleka nema. 6/10.(3.1.2017)

Poľské Love Actually part 2 (po 4 rokoch). Po výbornej "jednotke" som bol trochu prekvapený, že z toho spravili sequel, a trochu som sa obával, či to nebude fail ako sa to často pri sequeloch stáva. Ale napokon musím uznať, že znovu to bol veľmi príjemný zážitok. Opäť to bola v mnohých ohľadoch riadna nádielka zázrakov a šťastných náhod, ale niekedy až moc neprirodzené. No to nič nemení na skutočnosti, že to bol v nadväznosti na 1.del ďalší vydarený vianočný film z poľskej produkcie. K tomu výborná hudba a opäť aj veľmi sympatické herecké výkony poľskej hereckej školy. Niektoré scény človeka naozaj dojali a chytili za srdce - aspoň na chvíľu tento film navodí pocit, že zázraky existujú (aj keď to tak bohužiaľ neni).(26.12.2016)

Podľa mňa to bolo na pokračovanie dobré a s jednotkou to bol celkom vyrovnaný súboj.(4.1.2017)

Nenadchne, neurazí - jen všechno to, co pro mě z jedničky dělalo naprosto mimořádnej počin, to už prostě dvojka bohužel nemá. Pořád je to příjemnej vánoční film, ale nic moc víc. Dějový linie mi často přišly nepřehledný, k postavám jsem si za celej film nestih vytvořit žádnou vazbu a tak mi ty jejich osudy byly vlastně docela jedno, což je vlastně v přímym rozporu s dojmem, kterej jsem měl z bezprostřední jedničky. Snad jen linie kolem expoldy Štěpána a jeho rodiny mi přišla výrazně zajímavější a poutavější než ostatní, všechno ostatní tak nějak prostě proběhne... Taky to na mě celý působilo moc ateliérově, zmalovaně, nalíčeně, i ta hudba už mi připadala místama moc přeplácaná (zase narozdíl od jedničky, kde byla skvělá). A překvapilo mě, jak za ty 4 roky všichni viditelně zestárli (teď samozřejmě nemluvim o dětech) - snad jen Štěpánovi a Mikolajovi to prospělo a vypadaj furt dobře.(16.1.2017)

Velmi vydařené pokračování jedničky. Doporučuji připomenout si před puštěním filmu první díl, hodně to na sebe navazuje a občas jsem si musela připomenout některé souvislosti. Jinak doporučuji všem, kterým se první díl líbil. :)(29.12.2016)

Veľmi podarené pokračovanie po niekoľkých rokoch. Zhruba tí istí herci, avšak bravúrne zvládnuté. Film svetového formátu, dúfam, že sa mu dostane omnoho viac publicity, reklamy atď. Čo sa týka filmu ten bol výborne natočený, vianočná atmosféra by sa dala krájať z každého záberu. Film je viacmenej smutnosmiešny, nechýba niekoľko vtipných ale i smutných scén. Celkový dojem z filmu je však skvelý a dúfam, že sa televízie spamätajú a začnú vysielať na Vianoce aj európske kvalitné snímky ! TOP.(14.11.2016)

Opět velmi povedený film ala láska nebeská, který dokázal udržet kvalitu prvního dílu. Jednotlivé příběhy navazují na předchozí a jsou opět plné lidskosti, optimismu a emocí.(17.2.2017)

Málokdy se povede navázat dobrým pokračováním na první díly. Ale tady je ta výjimka, kdy všechno do sebe zapadlo, a byl to opět krásný vánoční zážitek. :)(6.10.2017)

Stejně jako mnoho jiných pokračování i tahle "dvojka" je pouhým odvarem z "jedničky".(15.2.2017)

Tak tohle poračování lehce překonalo jedničku.Bravo!(22.12.2016)