Granny's House

• USA At Granny's House

silentname odpad!

Chvíľku som si myslel, že tento film predsa len možno do odpadu nedám a váhal som, či ho nepustiť domov s veľkým D-, ale musí to tak byť. "At Granny´s House" je skutočne odpadová záležitosť a absolútne nevie predať svoj nápad ani scenárom, ani hereckými výkonmi a všetku atmosféru musí prezentovať muzikou, pretože herci to svojim postavám absolútne nevedia predať. A hlavne to potrebujeme všetko spraviť okato. Čiže musíme dať do každej scénky takú hudbu, aká reprezentuje atmosféru filmu a aby sme ju cítili. Nasilu. S postavami sa stotožniť nedá ani v najmenšom, herci tomu nevedia pridať nič a režijne je to podľa mňa maximálne odfláknuté. Niektoré scénky dokonca pôsobia, akoby boli zrežírované v štýle: "Bavte sa o niečom. Je mi jedno o čom, proste len naveďme nejaký dialóg." Nefunguje to ani v najmenšom. Kamera je mizerná, vizualizácia je podľa mňa iritujúca a celkovo keď si vezmem, že je tu možno pár erotických scénok a nahá Rachel Alig nevyzerá najhoršie, tak predsa len by som si radšej pozrel znovu iné baby nahé v lepších filmoch. Ako napríklad Ellen Page v Into The Forest. Točíme sa v kruhoch, nič nedáva zmysel, záverečný efekt je absolútne otrasný, film špatne vyzerá, špatne znie, nevie sa predať. Ja viem, že s malým budgetom sa nedajú robiť zázraky, ale treba to minimálne nejako kompenzovať scenárom a filmu dať lepšie tempo, ktoré nenudí. Jediné, čo asi tento film robí trošku výnimočný je fakt, že Rebecca je skutočne iritovaná ľuďmi, ktorí nedajú pokoj svojim mobilným telefónom. A to som aj ja. Ale ak to je jediné, čo film dokázal reálne spraviť, tak je to zúfalo málo. Doporučujem film ignorovať. Hodnotenie: F ()

kaylin

Není to tak hrozné, jak by to mohlo být, ale už ta vizuální stránka mě iritovala. Snímek se ale snaží o to, aby zde nějaká základní atmosféra byla, což se místy vlastně i docela daří. Ale opravdu jen místy, rozhodně ne v celém filmu. Bohužel herci moc nebaví, ani ty erotické scény nejsou nakonec moc sexy. Prostě takový normální podprůměr. ()