City Beneath the Sea (TV film)

Akční / Sci-Fi

USA, 1971, 98 min

• Pitryx

Film snad může být zajímavý v záběrech podmořského města. Tyto se však stále opakují. 2 -3 dobré trikovy při záběrech na meteor. Jinak jde o podprůměrný a bezefektní film. 14.III.93 PRO 7 pod názvem Země zanikne v 9 hodin. Nest. 15.V. 94 SAT 1 pod názvem Podmořské město. Nest(20.12.2009)

Tak tohle rozhodně není odpadová záležitost. Jen sci-fi ze staré školy, maličko mi zpracováním a lookem připomíná Loganův útěk. Je pravda, že se zde hodně recyklují záběry, ale i tak si myslím, že to na tv film muselo být celkem drahé. No každopádně je tu několik věcí, co rozhodně stály za zkouknutí: 1) Krátké šatičky admirálovy sekretářky a její výstřihy. 2) Ten doktor, co vypadal jako vlkodlak a v hloubce několika set metrů plaval na záchrané a technické mise jen tak v plavkách bez dýchacího přístroje, brýlí, nebo čehokoli na několik minut a ještě byl schopný mluvit do jeho speciálních hodinek a komunikovat s ostatníma :D - frajér 3) Létající ponorka, se kterou na začátku přiletěl admirál. Vtipné byly taky ty obří ryby, na které se soustředily záběry na začátku. Chápu, že tohle není film pro každého, ale fanouškům doporučuju. 60%(15.4.2011)