poster

Ďábelská lest

 • USA

  Diabolique

 • Slovensko

  Diabolská pasca

 • Slovensko

  Diabolská lesť

Drama / Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 1996, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ****

  Onedlho sa pustim do originalnej francuzskej verzie tohto filmu DABELSKE ZENY (1955), takze som zvedavy, o kolko je original lepsi, pretoze ked som tento film videl v kine a teraz pred nedavnom opät, nemam ten pocit, ze by bol az taky slaby, aby som mu dal iba 2 hviezdicky. Dobre, mozno bol scenar pre mnohych blby, alebo aj herecke vykony, ale ja s tym proste nesuhlasim. Napätie bolo vo filme dost velke, takze zostavam pri styroch hviezdickach... 09.04.2010 _______ Sharon Stone - (Nicole Horner) +++ Isabelle Adjani - (Mia Baran) +++ Chazz Palminteri - (Guy Baran) +++ Kathy Bates - (Det. Shirley Vogel) +++ Shirley Knight - (Edie Danziger) +++ Hudba: Randy Edelman +++(9.4.2010)

 • NostraMovies
  ****

  Podľa mňa dosť neprávom podceňovaný remake Francuzského Les Diaboliques z roku 1955.Ústrednej dvojici Sharon Stone a mojej obľúbenej Isabelle Adjani som to bez problémov uveril a film na mňa zapôsobil podstatne viac,ako pôvodný snímok a to sa mi naozaj často nestáva...(2.2.2015)

 • PavelZava
  ***

  Viděl jsem pouze tento prý remake, srovnání nemám. Problém thrillerů bývá ten, že každým dalším shlédnutím ztrácejí svojí sílu, protože člověk se už nebojí tam, kde má. Myslím , že S.Stone má/umí udělat tak ďábelské oči, že se člověk bojí jen vidí její oči. Isabelle Adj. vypadala, že jí klepne Pepka každou minutou, jak byla vyděšená a Kathy Bates byla dobrá a správně šťouravá detektivka nebo detektivnice ??. Thriller se mi moc líbil , byla to opravdu Ďábelská lest !!!(25.12.2010)

 • Morholt
  **

  No originál neznám a veškeré chutě na to, abych se na něj někdy podíval, jsem ztratil. Alespoň dočasně. Diabolique je tupý thriller s debilně podanou zápletkou. Ano, jsou tu Sharon před botoxem s královnou Margot a občas vykoukne i Kathy Bates, ale na ty všechny se můžu podívat na obrázku a nemarnit přes půldruhé hodiny. 30%(4.2.2014)

 • Madison
  ****

  Dokonale omieľané klišé, ktoré má však správne hororové napätie a mysteriózny podtext. Sharon Stone je diabolskejšia než celá hollywoodska plejáda hviezd a rozkošná Isabelle Adjani mi často pripomínala Sophie Marceau. Pointa je pomerne očakávaná, ale hustú atmosféru nejde ignorovať, aj teraz mi totiž behá mráz po chrbte.(21.2.2010)

 • - Producent James G. Robinson odešel od projektu v době, kdy Sharon Stone odmítla natočit scénu, kde měla být nahá. (Terva)

 • - Film byl natočen podle knihy „Celle qui n'était plus“ (1952) Pierra Boileaua a Thomase Narcejaca. (Terva)

 • - Gabriel Byrne, Jeremy Irons a Jack Nicholson odmietli úlohu Guya Barana. (misterz)