poster

Ďábelská lest

 • USA

  Diabolique

 • Slovensko

  Diabolská pasca

 • Slovensko

  Diabolská lesť

Drama / Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 1996, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  DIABOLSKÚ PASCU nemám rád od prvého pozretia. Jeremiah Chechik (kultová griswoldovská komédia VIANOČNÉ PRÁZDNINY) sa márne snaží - ak talent chýba, tak chýba a nedá sa s tým nič urobiť. Zostáva snaživá (ale nakoniec mizerná) kráska Sharon Stone, zakríknutá (no nepresvedčivá) Isabelle Adjani, Chazz Palminteri (ZVYČAJNÍ PODOZRIVÍ, PRÍBEH Z BRONXU) sa predstavuje v ďalšej svojej (nudnej) variácii na „živočíšneho arogantného nadsamca“ a tak nakoniec vyhráva vždy výborná Misery a Dolores Kathy Bates v podpornej roličke vyšetrovateľky. Nudný, nezáživný a ukážkovo rutinný americký (akože psychologický) triler.(19.12.2004)

 • Alojs
  **

  5/10. Není to tak strašné, jak bývá u Stoneové zvykem. Naopak - spojení s Isabelle jí svědčí. Obě mají něco do sebe a obě jsou natolik sexy, že bych ledva přestoupil na jejich školu. Nebýt však hezkých koček v popředí, nejspíš bych na to nekoukal (zápletka je sice slušně rozjetá, pak ale upadá a utápí se ve vlastní zamotanosti). A nemít krátkou paměť, nejspíš bych na to nekoukal ani podruhé. Přesto všechno - film naskýtá hned několik scén, které se mi bůhvíproč vryly do paměti (výlov mrtvoly z bazénu a hororové stihy v koupelně).(13.9.2007)

 • Madison
  ****

  Dokonale omieľané klišé, ktoré má však správne hororové napätie a mysteriózny podtext. Sharon Stone je diabolskejšia než celá hollywoodska plejáda hviezd a rozkošná Isabelle Adjani mi často pripomínala Sophie Marceau. Pointa je pomerne očakávaná, ale hustú atmosféru nejde ignorovať, aj teraz mi totiž behá mráz po chrbte.(21.2.2010)

 • PavelZava
  ***

  Viděl jsem pouze tento prý remake, srovnání nemám. Problém thrillerů bývá ten, že každým dalším shlédnutím ztrácejí svojí sílu, protože člověk se už nebojí tam, kde má. Myslím , že S.Stone má/umí udělat tak ďábelské oči, že se člověk bojí jen vidí její oči. Isabelle Adj. vypadala, že jí klepne Pepka každou minutou, jak byla vyděšená a Kathy Bates byla dobrá a správně šťouravá detektivka nebo detektivnice ??. Thriller se mi moc líbil , byla to opravdu Ďábelská lest !!!(25.12.2010)

 • aLPaC
  ***

  Od oné osudové události přesně víte, na koho že budu nalíčena ta "ďábelská lest", což je škoda. Nejvíce mě štvala postava Isabelle Adjani, ta její naivita, odevzdanost a slabost. Přesto to není tak hrozné, jak recenze možná naznačují. Hudební terminologií bych to označil jako předskokana Nebezpečným hrám.(5.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace