Divoký Yellowstone

(TV film)
  • USA Wild Yellowstone (více)

1. Zmrzlá země
Zatímco bobři a medvědi grizzly se před nekonečnou zimou chrání hibernací, vlci, lišky a vydry říční se mrazu postaví čelem.

2. Medvědí léto
V létě se Yellowstone mění v ráj divoké zvěře s jednou krutou stinnou stránkou. Medvědi grizzly vylézají ze svých brlohů a hledají potravu. (National Geographic)

Autogram

Yellowstone je klasika. Keď sa niekto tam rozhodne natočiť dokument, nemôže spraviť chybu. Rovnako aj tento film je plný úchvatných zaberov a krátkych ale dramatických zvieracích príbehov. Škoda len tých reklamných predelov, a aj keď sledujem film bez reklám, myšlienka je každých päť minút prerušená. ()

filmmovier

Yellowstone je tak úchvatné a překrásné místo. Dokument o něm tedy musí být zákonitě také takový. A je. 95%. ()

Pepinec

Nevěřil bych, že záběry na zvířata mě můžou upoutat stejně jako záběry na pěkná děvčata, ale v případě National Geographic je i zasněžená vydra v Yellowstonu něco jako polonahá Margot Robbie v mých představách. ()

DonBraso

Parádní dvou dílná série z Yellowstonu.Záběry mají doopravdy grády,příběhy se vyvijí a zpomalené záběry jsou úchvatné. ()