Policejní akademie 4: Občanská patrola

Police Academy 4: Citizens on Patrol

Policajná akadémia 4

Komedie / Krimi

USA, 1987, 84 min

No a toto je už začiatok úplne iných častí než prvé tri diely, a už aj doteraz prirodzený a neumelý Guttenberg to celé ťahá s ťažkosťami a čo je podstatnejšie, nasilu! Boli časy, keď som sa ako školák na základnej tešil z každého ďalšieho dielu, teraz by som ich s radosťou vymazal z dejín kinematografie. Poteší snáď len malá promenáda mladého Tonyho Hawka. 55%.(7.3.2006)

Sérii jsem viděl několikrát, před mnoha lety....v cz....nyní v originále, je to o mnoho vtipnější než s dabingem....ostatně můj názor na dabing všeobecně je negativní...stejně tak je negativní názor na tento díl....není vtipný, používá jen repliky s předchozích dílů....u jedničky jsem se fakt smál, u dvojky a trojky vcelku taky...tady ne....(12.2.2017)

Dřív se mi to líbilo, a moc, ale s odstupem času, repektive včera jsem si tento díl po dlouhé době několika let pustil, si říkám kde je kurňa nějaká zápletka, žádná pořádná není, žádný zvrat, nic. Prostě během celého filmu vítězí dobro až na asi 5 minut děje. Já osobně mám happy endy rád. Ale tohle je trochu moc i na mě. I tak ale je to jediná stinná stránka, jinak vtipem stále srší, jsou tu znovu naši hrdinové a tentokrát naposledy se Stevem Guttenbergem. Méně jak 4* tedy dát nemužu, to by mi bylo proti srsti, ale 5 jsem taky nedal, pro mě takové mírně lepší 4*.(8.1.2015)

Mahoney v akcii + akcia s balónmi to bolo celkom zábavné. Zvyšok by som však ohodnotil ako druhý najhorší film z tejto série. Štvrtý diel iba ukázal, že kvalita išla od prvého postupne dole. Ak by som to mal ohodnotiť presne je to niekde medzi dvomi a tromi hviezdičkami, v percentách by som tomu dal tak 44%. Scenár sa snažil, ale nie veľmi.(10.1.2012)

• anli

Čtvrtý díl série a první,který u mě začíná trochu kulhat.Už není zdaleka tak zábavný a herci,včetně Guttenberga,neají téměř co hrát,ač se velmií snaží.I gagů a vtipů je tu po hříchu málo a celé to na mě působí jakýmsi odfláknutým a rychle spíchnutým dojmem.Takže patrole dávám 45% a ať je ráda,že je ráda.(1.9.2011)

• - Poslední díl Policejní akademie, ve které se objeví bar Modrá ústřice. (HellFire)

• - V tejto časti sa na dlhú dobu poslednýkrát predstavil Steve Guttenberg ako Mahoney. Mal by sa vrátiť až v roku 2016 v novom pokračovaní s názvom Police Academy: Next Generation. (beso74)

• - Leslie Easterbrook stála v bazénu na krabici. (HellFire)