Critters: Bounty Hunter

Horor / Sci-Fi / Krátkometrážní

USA, 2014, 7 min

• tron

Je to nízkorozpočtový kraťas, takže od neho určite nemá zmysel čakať veľké veci a v tomto prípade ani príbeh. Na priestore pár minút sa odohráva náročná "zápletka" o mimozemskom lovcovi odmien, ktorý prehľadáva nočný dom so stopami po útoku Kriterov a nakoniec dôjde k súboju. Nič viac, nič menej, ale pre mňa, ako fanúšika prvých štyroch dielov, to bolo príjemné a nostalgické pripomenutie filmovej časti môjho detstva.(18.11.2016)

Tohle neni vůbec marný, ale chtělo by to celovečerák. Ty svině mi docela chyběj - jako harant jsem to zbožňoval .(19.11.2015)

• Psychor

Pan režisér zaspal dobu. Přerostlý zubatý gumový ježek v roce 2014 strach nikomu nenažene. Jakožto zdejší hororový expert tento kraťas ke zhlédnutí v žádném případě nedoporučuji a varuji i před plánovaným seriálem.(10.1.2017)

• Wacoslav1

Mno nevím teda. Já jsem fanoušek Critters a na tenhle kraťas od režiséra vraždícího krocana jsem byl zvědavej, ale nic moc. Atmosféra slušná, ale chybí humor. Jeden lovec honí jednu Critters tu najde a po krátkým souboji zabije toť všechno. Škoda, protože já ty potvory taky rád a přál bych jim návrat.45%(22.11.2015)

• -bad-mad-wolf-

Crittersek byla v devadesátkách plná TV - jako děcka jsme kromě nich ulítávali na gremlinech, vetřelcích a dalších kosmických i nekosmických potvorácích (bez ohledu na kvality filmu). Jordan Downey je rovněž má generace a zjevně na tom byl stejně. Což nic nemění na tom, že jedno připíchnutíčko a jedny rozstřelený vejce jsou dost málo i na sedm minut. Hezky to vypadá, ale chybí tomu jakýkoliv nápad.(26.3.2017)

• *CARNIFEX*

Po toľkých rokoch opätovne na scéne, by to chcelo rozhodne väčší "zárez", ako toto nijaké nič ..(29.6.2017)

• kingik

I kdyby se žravých potvor Critters chopil někdo jako je Jordan Downey, nikam by to nevedlo. Pokus udělat z toho atmosférický kraťas s pěkným vizuálem je celkem snesitelný, ale v podstatě nic neřeší. Upgradovaný vesmírný lovec odměn je na stopě dravých žroutů a chodí po domě. Nevím, kde byli obyvatelé domu, ale tím, že v baráku není ani noha, to zapůsobilo. Ne tak moc, ale dalo se u toho tvářit, že vás to baví. Následně na lovce zaútočí ten malý zmrd a to je asi tak všechno. Mohlo jich být víc. Podle objevených vajec jich víc bude, ale to už divák neuvidí. Z technického a režijního hlediska to nevidím na hovno. Na hovno je vůbec vracet se k něčemu, co už dnes nikoho nezajímá. Když už exhumovat, tak pořádně. Žádný jeden Critter, ale přímo celá armáda Critters. Žádné chození po baráku, ale střelhbitý útok. A žádné korektní pojetí, ale pořádná jatka. Pak by to mělo smysl. Tohle si vlastně můžete nechat. Jordana Downeyho režijně nezatracuji. Ale Critters ať neoživuje. Už tady byli čtyřikrát a stačilo. 40%(19.11.2015)

Já jsem taky fanda série Critters (především pak prvních dvou dílů), takže jsem byl tímto fans projektem velice mile překvapený. Po vizuální stránce jim toho nemůžu moc vyčíst, stejně tak i atmosféra byla v pořádku. Když k tomu připočítám i slušnou kameru a „kultovní“ finální melodii – jsem spokojený. Taky bych se přiklonil k tomu, že by už někdo normální mohl natočit další díl Critters. Každopádně tento snímek určitě stojí za pozornost!!!(3.9.2016)

• ledzepfan

Critters jsou fajn a nejeden z nás by ze sentimentu uvítal jejich návrat, ale tohle byla docela zývačka.. 2/3 chodí týpek po baráku (asi aby fanfilmaři "prodali" tu jeho hezky udělanou hlavu), hledá jednu(ano jednu!) chlupatou kouli a když jí najde, je za 10sekund po všem(jak jinak, když je jedna!)(25.11.2015)

Dobrej kraťas, ale fakt už by to chtělo celovečerák. Jako prcek jsem žravý kuličky fakt žral.(26.12.2015)

Niečo tomu chýba. A viem aj čo. Asi 10 minút minutáže pred tým a zhruba 80 minút potom. Ak chcete remake, hollywoodsky páni, volajte týchto kompetentných.(9.2.2018)

Neni to zle. Len som čakal, že tých Critterov tam bude zabitých trochu viac ako 1. Chcelo by to nejaky film na Critterov.(20.11.2015)

Škoda, že jen 7 minut - do třetího dílu nejsou staré koule špatné. Vesmír jim neslušel - hnus zakončení. Ale remake by možná i slušel.(3.5.2017)

Atmosférická jednohubka mířená fanouškům vesmírných a značně "mírumilovných" ježků. Další důkaz, že Critters mohou fungovat i v novém tisíciletí (pokud se látka vezme za správný konec). Jubilejní 3000 hodnocení(19.11.2015)

Slušný kraťas. Síce sa v ňom nič moc neudeje, ale snahu bolo cítiť. Okamihová účasť starej známej postavy potešila a hlavný song pecka.(21.7.2019)

Atmosférický a vizuálne pôsobivý kraťas poskytujúci pohľad do sveta malých ochlpených beštii z vesmíru, ktorý dostali na Zemi chuť na čerstvé mäso. Ostáva veriť, že sa snáď v podobnom duchu podarí oživiť sériu, ktorá nejaví známky života už pomaly celé štvrťstoročie. Upgradovaný lovec, dobrá kamera, hudba a napätie, silné stránky snímky, ktorou Jordan Downey prekvapil a ukázal, že ak by mal nejaký kvalitný materiál, mohol by natočiť solídny film.(17.11.2015)

Vzpomínka na starý dobrý Critteráky. Možná by nebylo špatný je připomenout nějakým novým filmem.(13.1.2018)

Hezký připomenutí kdysi slavných příšerek. Je to kraťas, takže je jasný že se od toho nedalo čekat něco převratnýho, ale má to atmosféru a vtípek s televizí kde běží film s T. Mannem byl taky povedenej.(7.5.2017)