poster

Mise Condor

 • Česko

  Mise Kondor

 • USA

  The Perfect Weapon

 • Slovensko

  Zabijak Condor

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  odpad!

  Sám od sebe bych si tenhle film nikdy nepustil, ale hned z kraje mě zaujal Steven „masitej pupek“ Seagal, který se svým vysloveně vostrým knírkem vytvářel dojmy mačo borce, který se ničím nerozhodí a jen tak ho nikdo nesejme. Snad jen on sám, když si do ruky dá mačetu, protože to je to jediný, co mu v dnešní době asi ještě trošku jde. Jinak ve filmu je asi deset minut se vším všudy a hlavní roli má nějakej Rudi Messner. Trotl z trotlákova, ke kterýmu tvůrci nacpali nějakou krávu z kravince. Debilnější hovadinu jsem dlouho neviděl.(10.4.2017)

 • malylada
  **

  Tak Seagal ve vedlejší roli, tohle má zapotřebí? Odpad tento film určitě není, akční scény nejsou nejhorší a celkově se za ty peníze podařilo udělat nad standartní vizuál. Jsou zde pokusy o nějaké zvraty, byť příliš překobinované, ale spíše to oceňuji u takového béčka. Sráží to určitě směsice hloupých dialogů, ale jsou horší průsery.....4/10(29.12.2016)

 • mzss1
  odpad!

  |5%| !!! KOMENTÁŘ OBSAHUJE MOŽNÉ MINI SPOILERY !!! Možná to nejsou spoilery, ale radši to sem píši. Bože, tak co má být zas tohle? Další Seagalovka? To snad už ne. Jak je zvykem, Steven v posledních filmech hraje jen menší role a na plakátku je klasicky hned vepředu. No, máme tu nového rejžu. Pan Tyfus Pára, co chytil tyfus v páře. Ježiš, co to kecám, už mi fakt jebe z toho. xD Příběh je tu naprosto nesmyslný, nezaujal mě, moc smysl nedával. Vizuál vypadal opravdu příšerně. Jednak lacině a jednak pěkně debilně. Práce s kamerou ve všech scénách – to bylo něco děsného. I takové ty divné zpomalovačky nebo usekané scény, které se snad objevovali v 90.letech u slabých béček, kterým jsem snad ty 2* dával. Takže k akci. Je to naprosto debilní. Máme tu pár menších soubojů, přestřelek a i jiných krvavějších vyvraždovaček. Ale absolutně to nestojí za pozornost. Dokonce je tu pár retardovaných scén, kdy tu týpek rozžhaveným paralyzérem protivníkovi způsobí to, že mu vybouchne hlava ! Fakt ty vole ! Při téhle scéně jsem se málem posral smíchy ! Seagal tu je na začátku, hned ho vidíme na mrakodrapech – první pousmání na tváři se u mě vykouzlilo. Poté ho vidíme osobně, nakecá pár moudrých keců a pak ho tu mám ve finále a to hned dvakrát! Dva Seagalové! xD Finální menší souboj tu pan S má, ale nezaujme. Poté mu jeden týpek (já ho za hlav.hrdinu nepovažoval) vrazí nůž do břicha a Seagal si v klidu sedne. A vypadá, jako kdyby v klidu přemýšlel. V tu ránu se tu zjeví druhý Seagal, něco mu poví a pak ho zapíchne mečem!!!! No ty krávo a na to skočí závěrečné titulky! To jsme to dopracovali! Normálně se začínám na jeho nové filmy těšit. I když to budou asi odpady. End of gun vypadá lépe, tak snad aspon tam bude lepší akce. Seagala jsem měl dost rád. I do roku 2009. Tento komentář jsem zvolil vulgárnější a posměšnější cestou, ale já si nemohl pomoct.(16.9.2016)

 • Lateef
  odpad!

  Tak a teď už jen čekám na to, až přijde film, ve kterém Steven "Vousatá podkova" Seagal v prvních dvaceti vteřinách zakopne o otevřený poklop od kanálu, spadne do stoky, nárazem si ze svých oranžových brýliček udělá kontaktní čočky, zkape na nějakou krysí nemoc... a přesto bude mít největší ksicht na plakátu :D Trochu mě irituje, když na nás jednotka SS čumí z každého filmového pousteru a pak si ve filmu ubohých 15 minut hraje na poloboha. Jeho výstup začíná připomínat nějakou spirituální bytost, Osvíceného, Nedotknutelného. Jinak je tohle odpudivá sračka, zbytečná, nudná z každého úhlu pohledu. Dál už fakt nemůžu, už nechci. Zbytek kariéry se bude Seagal plazit filmovýma hovnama, ale u toho už nebudu...(18.9.2016)

 • Rominator
  *

  Děj se odehrává v roce 2029 v Americe, které vládne vůdce Director (Steven Seagal). Zabiják Condor (Johnny Messner) je pověřen zlikvidováním cíle, ale ponechal naživu jednu svědkyni a Director ho chce vidět... V úvodních titulcích je Stevenovo jméno jako čtvrté, ale podle plakátů by se mohlo zdát, že je hlavní hvězdou. Seagal se ve filmu objeví na necelou čtvrthodinu a jde pouze o vedlejší roli. Steven svoji roli (za japonštinu a katanu palec nahoru) odehraje v jedné místnosti a v akci toho moc nepředvede. V závěrečných titulcích proto překvapí Esteban Cueto jako Director Stunt Double. Esteban Cueto má ještě kredit jako kaskadér. Ve scéně se zabijákem Titanem se objeví digitálně omlazený Seagal jako z "devadesátek". Steven Seagal byl také výkonným producentem. Vernon Wells v čestné roličce jako The Interrogator mučí Condora. Koordinátora kaskadérů a bojovou choreografii na filmu dělal Peter Malota. Malotu je možné vidět v komparzu jako chlapíka, který je zabit na záchodě.(25.9.2016)