Mise Condor

Zabijak Condor

Akční / Sci-Fi

USA, 2016, 88 min

• Malarkey

Sám od sebe bych si tenhle film nikdy nepustil, ale hned z kraje mě zaujal Steven „masitej pupek“ Seagal, který se svým vysloveně vostrým knírkem vytvářel dojmy mačo borce, který se ničím nerozhodí a jen tak ho nikdo nesejme. Snad jen on sám, když si do ruky dá mačetu, protože to je to jediný, co mu v dnešní době asi ještě trošku jde. Jinak ve filmu je asi deset minut se vším všudy a hlavní roli má nějakej Rudi Messner. Trotl z trotlákova, ke kterýmu tvůrci nacpali nějakou krávu z kravince. Debilnější hovadinu jsem dlouho neviděl.(10.4.2017)

• tron

Ďalší podvod tváriaci sa ako typická seagalovka, ale nič nemôže byť ďalej od pravdy. Seagal sa objavuje len vo vedľajšej úlohe (prvý raz na scénu nastúpi v 20. minúte), navyše v relatívne zápornej a ako bonus tu má maximálne 18 sekúnd, ktoré sa s privretými očami dajú označiť za akčné. Inak je akcie dosť a je brutálna, ale ak budete čakať, že sa jej aktívne zúčastní Seagal, budete proste sklamaní. Príšerná 8-miliónová americko-švédsko-španielska záležitosť. Scenár je strašný, rovnako ten nevydarený klon JCVD a Vina Diesela v titulnej úlohe (a pritom taký fajn bol Johnny Messner v druhej Anakonde, škoda). Bizarná koncovka s dvojníkmi pobavila, vrátane obskúrnej potitulkovej scény.(20.12.2018)

• Lacike

Co sa tyka zapletky, tak to Seagal dotiahol tak daleko v absurdnosti, ze sa uz neda poznat, ci to mysli vazne alebo si robi zo svojich fanusikov srandu. Seagal tu je hlavny zaporak, zly Director, ktory v dalekej buducnosti roku pana 2029 vladne svetu a Johnny Messner clovek, ktory patri k odporu cely film zabija jedneho manika za druhym, aby sa nakoniec dostal k Seagalovi. Samozrejme sa na konci dockame aj nejakych tych zvratov z ktorych by sa jeden pozvracal. Cele je to podane absurdne, nezazivne, dialogy WTF, triky jak z nejakej starej videohry. Uplne tragicke nie su len niektore bitky s Messnerom, ale tiez to nie je nic chvalyhodne. Seagal tu hra par minut na konci. Predtym sa sem tam mihne na sekundu dve. Ma tu bitku s Messnerom v ktorej je schopny Messner zase za nemehlo a Seagal za boha. Proste tragedia. Vtipne pôsobi jak Messner s malickym nozikom pichne Seagala do jeho velkeho bachoru a mysli si snad, ze ho zabil. Na to pride druhy Seagal a prveho dorazi. To viete davno strateny brat. Este sa tu v jednej scene objavi CGI chudy oholeny Seagal, ktory vyzera jak v jeho najlepsich rokoch. Neviem co to malo znamenat. Mozno test na dalsie Seagalovky v ktorych bude komplet CGI a nebude sa musiet obtazovat hranim vo svojich vlastnych filmoch a iba zinkasuje sek za prava na svoj xicht. Vysledok je tragedia a ruky prec od nej. 1/10.(25.9.2016)

• SNCIS

Steven Seagal zde dvakrát - Ztvárňuje 2 brarty dvojčata. Vzpoměl jsem si, na slavnou Seagalovu hlášku z filmu Muž s cejchem smrti. "Ještě že nebyly trojčata." Ale i přesto že Seagal zde má dvojroli, moc si ho neužijeme (zde je Seagal záporák). Hlavní roli ztvárnil nesympatický Johnny Messner a asistovala mu ošklivá bárbí Sasha Jackson. Jinak jde o béčkové akční sci-fi - 40%.(11.4.2017)

• mzss1

|5%| !!! KOMENTÁŘ OBSAHUJE MOŽNÉ MINI SPOILERY !!! Možná to nejsou spoilery, ale radši to sem píši. Bože, tak co má být zas tohle? Další Seagalovka? To snad už ne. Jak je zvykem, Steven v posledních filmech hraje jen menší role a na plakátku je klasicky hned vepředu. No, máme tu nového rejžu. Pan Tyfus Pára, co chytil tyfus v páře. Ježiš, co to kecám, už mi fakt jebe z toho. xD Příběh je tu naprosto nesmyslný, nezaujal mě, moc smysl nedával. Vizuál vypadal opravdu příšerně. Jednak lacině a jednak pěkně debilně. Práce s kamerou ve všech scénách – to bylo něco děsného. I takové ty divné zpomalovačky nebo usekané scény, které se snad objevovali v 90.letech u slabých béček, kterým jsem snad ty 2* dával. Takže k akci. Je to naprosto debilní. Máme tu pár menších soubojů, přestřelek a i jiných krvavějších vyvraždovaček. Ale absolutně to nestojí za pozornost. Dokonce je tu pár retardovaných scén, kdy tu týpek rozžhaveným paralyzérem protivníkovi způsobí to, že mu vybouchne hlava ! Fakt ty vole ! Při téhle scéně jsem se málem posral smíchy ! Seagal tu je na začátku, hned ho vidíme na mrakodrapech – první pousmání na tváři se u mě vykouzlilo. Poté ho vidíme osobně, nakecá pár moudrých keců a pak ho tu mám ve finále a to hned dvakrát! Dva Seagalové! xD Finální menší souboj tu pan S má, ale nezaujme. Poté mu jeden týpek (já ho za hlav.hrdinu nepovažoval) vrazí nůž do břicha a Seagal si v klidu sedne. A vypadá, jako kdyby v klidu přemýšlel. V tu ránu se tu zjeví druhý Seagal, něco mu poví a pak ho zapíchne mečem!!!! No ty krávo a na to skočí závěrečné titulky! To jsme to dopracovali! Normálně se začínám na jeho nové filmy těšit. I když to budou asi odpady. End of gun vypadá lépe, tak snad aspon tam bude lepší akce. Seagala jsem měl dost rád. I do roku 2009. Tento komentář jsem zvolil vulgárnější a posměšnější cestou, ale já si nemohl pomoct.(16.9.2016)