Reklama

Reklama

Mise Condor

  • Česko Mise Kondor (více)
Trailer

Minulost mu byla vymazána z paměti, jeho milovaní byli zavražděni. Stal se nájemným zabijákem... V nepříliš vzdálené budoucnosti je společnost řízena všemocným Státem, v jehož čele stojí nelítostný diktátor (Steven Seagal). Condor (Johnny Messner) pracuje pro Stát jako nájemný zabiják, ale náhodné setkání s člověkem, o kterém si myslel, že je dávno mrtvý, ho donutí popřemýšlet o tom, kdo jsou ve skutečnosti jeho nepřátelé. Nástroj státu se stává symbolem revoluce. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (50)

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Na tenhle film jsem se podívala z jednoho jedinýho důvodu, ktrej se dá vyjádřit dvouma slovama. Nebo dvěma slovy? Dvěmami slovymi to určitě nebude to vím jistě. Takže dvě slova - Johnny Messner !! Jooo já ho prostě žeru a i když vždy čumím ve filmech po holkách tak Johnny je krom Alíka asi jedinej týpek na zeměkouli kterýmu bych dala. Buddhožel na mé milostné dopisy nereaguje krom soudního zákazu k přiblížení se na méně než 100 metrů, takže z toho asi nic nebude a dál na něj můžu čumět max ve filmech. Musím uznat, že koleno na hlavě mu moc nesekne a k nechtěný parodii na Hitmana už chyběl jen čárkovej kód. Nicméně drsňák byl po celej film až do fightu se Seagalem, kde dostal ukázkově na píču jelikož SS je pán, kterej má snad ve smlouvě na každej svůj film, že musí být nejúžasnější bitkař čímž si kompenzuje, že ve skutečnosti umí hovno. I když v sumu by mohl válet protože jeho teřich začíná mít gigantický rozměry, který ani čínský volný hadry neskrejou. Sexy vzhledu vévodí mroží bradka a žlutý brejle plus 100 prostřihů na tři pohyby. Pokud se ale akce neúčastní Sáčko, dá se na to koukat aniž by se člověku chtělo vrhnout. Bloncka je celkem šukézní a na jednou mrknutí se tohle béčko dá strávit bez vážnějších zdravotních problémů. ()

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

Sám od sebe bych si tenhle film nikdy nepustil, ale hned z kraje mě zaujal Steven „masitej pupek“ Seagal, který se svým vysloveně vostrým knírkem vytvářel dojmy mačo borce, který se ničím nerozhodí a jen tak ho nikdo nesejme. Snad jen on sám, když si do ruky dá mačetu, protože to je to jediný, co mu v dnešní době asi ještě trošku jde. Jinak ve filmu je asi deset minut se vším všudy a hlavní roli má nějakej Rudi Messner. Trotl z trotlákova, ke kterýmu tvůrci nacpali nějakou krávu z kravince. Debilnější hovadinu jsem dlouho neviděl. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Ďalší podvod tváriaci sa ako typická seagalovka, ale nič nemôže byť ďalej od pravdy. Seagal sa objavuje len vo vedľajšej úlohe (prvý raz na scénu nastúpi v 20. minúte), navyše v relatívne zápornej a ako bonus tu má maximálne 18 sekúnd, ktoré sa s privretými očami dajú označiť za akčné. Inak je akcie dosť a je brutálna, ale ak budete čakať, že sa jej aktívne zúčastní Seagal, budete proste sklamaní. Príšerná 8-miliónová americko-švédsko-španielska záležitosť. Scenár je strašný, rovnako ten nevydarený klon JCVD a Vina Diesela v titulnej úlohe (a pritom taký fajn bol Johnny Messner v druhej Anakonde, škoda). Bizarná koncovka s dvojníkmi pobavila, vrátane obskúrnej potitulkovej scény. ()

Lateef odpad!

všechny recenze uživatele

Tak a teď už jen čekám na to, až přijde film, ve kterém Steven "Vousatá podkova" Seagal v prvních dvaceti vteřinách zakopne o otevřený poklop od kanálu, spadne do stoky, nárazem si ze svých oranžových brýliček udělá kontaktní čočky, zkape na nějakou krysí nemoc... a přesto bude mít největší ksicht na plakátu :D Trochu mě irituje, když na nás jednotka SS čumí z každého filmového pousteru a pak si ve filmu ubohých 15 minut hraje na poloboha. Jeho výstup začíná připomínat nějakou spirituální bytost, Osvíceného, Nedotknutelného. Jinak je tohle odpudivá sračka, zbytečná, nudná z každého úhlu pohledu. Dál už fakt nemůžu, už nechci. Zbytek kariéry se bude Seagal plazit filmovýma hovnama, ale u toho už nebudu... ()

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Určitě očekáváte v komentáři již tradiční posměšky na adresu Seagala, určitě se na ně těšíte a já vám je nedám! Učinil bych tak kdyby byl tohle film o Seagalovi, ale ne se Seagalem který tu má asi 10 minut. Jeho celá účast spočívá v tom, že se tu furt mluví o nějakém directorovi (Sádlo) pak se tedy director objeví na scéně, pronese pár mouder, nahodí typicky znuděný výraz a zmizí ze scény. Hlavní hrdina je Johnny Messner který teda podle mě moc charizma nepobral, ale na úlohu drsně se tvářícího zabijáka stačí. Bohužel jen do chvíle kdy se krátce před koncem střetne z velkým sádlem a v kratičký bitce si pochopitelně ani neškrtne, takže ten celkem slušnej respekt kterej si před tím po většinu filmu budoval touhle scénou kompletně spláchnou do hajzlu. Ve filmu se krátce mihne i veterán Vernon Wells rovněž jenom na chviličku v roli týpka velmi drsně vyslýchajícího Messnera. Zápletka moc smysl nedává jako pochopil jsem, že to má bejt jako, že v budoucnosti a že tady všichni chtějí z nějakého důvodu zabít directora, ale nikomu se to nepovede a tak se musí director zabít sám svým klonem, nebo to byl director který zabil klona? Mno jsem poněkud zmaten, ale co už. Jako říkal jsem si, že aspoň za nějakou tu akci a občasnou brutalitu tomu tu 1* dám, ale ten sebeparodickej konec to pohřbil. Takže ne, že by to nebylo i špatné tím zábavným způsobem, ale to nemění nic na tom, že se prostě Seagalosaurus upsal další sračce, kde se ovšem vyskytne jenom na skok a vůbec se ty jeho role začínají nějak zmenšovat asi už ho sere natáčet film i dva dny a tak to chce zmáknout za den. Paráda Stevo jenom tak dál! 5% ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama