poster

Female Fight Club

Akční

USA, 2016, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • Wacoslav1
  odpad!

  No do prdele co tohle jako mělo bejt?! Oduševnělý feministický drama okořeněný o pár bitek které tvrdost a kontaktnost neviděli ani z rychlíku? A sakra toho Dolphina snad vážně zavřeli do kriminálu, že už poslední dobou jiný role nehraje!? no to je fuck, protože tohle stejně vesměs není vůbec o něm jenom nechápu proč má zapotřebí se podobnýho trapasu vůbec zúčastňovat, ale co už, do pekla s tím.5%(2.4.2017)

 • Rominator
  *

  Rebecca Holt (Amy Johnston) je kontaktována sestrou Kate, aby jí pomohla s tréninkem týmu na nelegální ženské zápasy, protože dluží nemalou částku peněz... Těch zápasů tam je dost málo, chybí jim tvrdost a divácká atraktivnost. Jak je ve finále vidět, Amy Johnston by na to měla, ale tenhle film ji nedokáže správným způsobem využít. Dolph Lundgren hraje ve vedlejší roli tatíka Holta, který si odpykává trest za vraždu a ve filmu pobude něco mezi pěti až deseti minutami. Lundgren je tak opět pouze lákadlem na plakátu pro případné diváky. HODNOCENÍ 10%(7.4.2017)

 • mzss1
  odpad!

  |5%| Absolutně zbytečné béčko. Bohužel, takových je poslední dobou hodně, ale tohle je opravdu jedno z nejnudnějších béček současnosti. Lundgren se občas objeví ve vězení –má úplně zbytečnou roli. Jen ke konci tu sejme jednoho týpka, ale ani to nestojí za řeč. Ženské obsazení mě vůbec nebavilo. Jejich souboje byli totálně nudné a započali až v cca druhé polovině filmu. Nestáli absolutně za řeč, nudně natočené – jak z dětské videohry. Ostatní prvky snímku jako příběh, hudba apod – to zde nenajdeme. Dál nemá smysl pokračovat, snímek vhodný pro usínání. ;)(24.8.2017)

 • Lacike
  odpad!

  Arenovka s mizernymi bitkami je jak porno bez erotickych scen. Asi aj samotni tvorcovia vedeli, ze im chyba poriadny choreograf a tak sa sustredili na dojimavy pribeh plny klise. No a ten fakt nikoho u takehoto typu filmov nezaujima. Bitiek je vo filme dost malo. Choreografia je jednoducha. Tvoria ju len zakladne udery a kopy. Ich prevedenie je neskutocne pomale a bez uveritelneho kontaktu. Kamera to cele zabera z takych uhlov, ze je kazdemu jasne, ze sa udiera do vzduchoprazdna. Proste tragedia. Baby su pekne a na youtube v mnozstve ukazok Amy Johnston dokazuje, ze sa vie aj bit, ale tu nikto nic nepredvedie. Dolph sa tu mihne zakazdym na par sekund a predvedie jednu mizernu bitku. Ale aspon nehra full retard postavu ako v Riot. Vysledok je strata casu. 0/10.(27.8.2017)

 • kaylin
  *

  Akční film o ženských, který umí nakopávat prdel. Některým se do toho nechce, jiné nakopávají celkem rády. A do toho se zde ještě objeví Dolph Lundgren. Příběh není moc zajímavý, v podstatě skoro žádný, ale je tu aspoň pár scén, které jsou docela fajn z hlediska akčního. Jinak nic moc, bohužel.(8.3.2018)

 • Mukade

  ok, idem to sťahovať. ..............................juuust kidding lol(21.2.2018)

 • Declen
  *

  Ani jsem to neměl sílu dokoukat.(24.12.2018)