Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zveme vás do jednoho odborného učiliště kadeřnického, nad kterým bdí vedoucí René (J. Císler). O zákazníky tu pečují i dívky 3. ročníku. Mezi nimi i sympatická, skromná a nesmělá Jana Konůpková (I. Svobodová), která má svého Honzu právě na vojně. O další obdivovatele ale nemá nouzi. Pravidelně za ní chodí i muž v nejlepších letech – inženýr Merten (J. Bek). Jak už tomu tak bývá, jednou k tomu dojít muselo, Honza Bouchal (J. Čenský) se jde představit do rodiny Jany. Ze slov rodičů je však jasné, že to nebude mít zrovna jednoduché. Maminka (J. Bohdalová) i tatínek (J. Skopeček) přece musí vědět, tak to vlastně s jejich Janou myslí. Pravým opakem Jany je hubatá a povrchní Marcelka (V. Gajerová), pro kterou je kadeřnické středisko pouze přestupní stanicí… (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

noriaki 

všechny recenze uživatele

Kadeřnický muzikál, jo? Tak to už jsem asi viděl úplně všechno. Naštěstí se tam nezpívá tolik kolik by mohlo, a minimálně první písnička je docela chytlavá. Libuše Koutná, režisérka netradičních studiových pohádek sice nebyla nikdy žádná obdivovaná umělkyně, ale téměř nikdy nezklamala. Většina z toho co jsem od ní viděl, se v klidu vejde do kategorie sympatický průměr. Včetně Princezen na trvalou. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Televizní muzikálek. 1)  Písničky Ladislava Štaidla s texty Ivo Fischera jsou docela svěží, na svou dobu až mimořádně._____ 2)  Zaujali mě tancující studenti: 23letý Tomáš Juřička, 21letý Dan Krameš a 21letý Ondřej Vetchý. Slušelo jim to. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Princezny na trvalou jsou zjevně klasickou televizní normalizační legrandou z pracovního prostředí se všemi myslitelnými klišé. Ale přeci jenom je cosi zábavného na těch eskapádách kadeřnických učnic Svobodové, Gajerové, Reifové a Hudečkové, kterým velí Císler a nadbíhá jim mmj. Čenský a Vetchý. Pointy jsou jadrné, občanské poučení nesmí chybět, stejně jako přehazovačka Pepíčka Beka. Komu jsou libé žákovské merendy, přijde si na své. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Divnost, tradicne divne pisne ala osmdesatky pro mladez. To asi nikoho nebavilo ani tehdy, a predevsim ne mladez. Nicemen jsou tam mlady holky a je to jakoby komedie, nechybi Cisler jako holic....takze  prumer asi muzeme udelit. :) ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama