Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Doktorka Abby Barnesová ve svém rozhlasovém pořadu radí zoufalým posluchačům, co si mají počít s domácími mazlíčky. Do jejího hlasu se zamiluje Brian – a když se jí jednou zeptá, jak vlastně vypadá, uslyší: „Vysoká, štíhlá, překrásná blondýna.“ Ve skutečnosti je však Abby malá bruneta, byť sympatická. Nicméně si spolu brzy domluví rande. Brianovi se Abby líbí, je sexy, ale na druhou stranu je zaskočen tím, že naživo se její mozkové závity roztáčejí nějak pomaleji. Nejistá Abby za sebe totiž na rande poslala dlouhonohou Noelle, jejíž IQ ale poněkud zaostává. Brian z toho má v hlavě zmatek – a kolotoč událostí se roztáčí.. (TV Prima)

(více)

Recenze (80)

freddy 

všechny recenze uživatele

Tohle je jednoznačně pohodová příjemná a sympatická americká romantická komedie, která navíc obsahuje roztomilé zvířecí mazlíčky, a tím získává bezesporu na zajímavosti. A musím říci, že tato komedie mi přijde i docela originální, vždyť všechno začíná díky jednomu rozhlasovému pořadu a sympatickému pejskovi na bruslích, aby to pokračovalo záměnou a žhavým telefonickým rozhovorem až k dilematu hlavního hrdiny. Tenhle film ocení zajisté všichni diváci, kteří mají rádi romantické komedie, ale i všichni diváci, kteří mají rádi zvířata a obzvláště pak pejsky a kočičky. I když taková scénka se želvičkou taky není špatná. Ale jelikož já se považuji za pejskaře a pár pejsků už mýma rukama prošlo a jednoho v současnosti vlastním, tak je jasné, že prostě nemohu tenhle film nijak výrazněji pohanit, a tak jen napíšu, že se mi to líbilo, že to bylo pohodové a svým způsobem i originální a že filmu dost pomohly i herecké výkony hlavní trojice. O existenci Janeane Garofalo jsem dosud neměl ani ponětí, ale do tohoto filmu se hodila naprosto perfektně. Uma Thurman taktéž podala sympatický herecký výkon a Ben Chaplin trovněž zaujal. A pejsek Hank byl bez debat nejlepší postavou filmu. Takže u mě není co řešit, kvalitní romantická komedie si prostě zaslouží nadprůměrné hodnocení v podobě čtyř hvězdiček. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Golfista má naprostou pravdu, Hank (to je ten pes, kvůli kterému se to vlastně celé tak hezky semele) totiž opravdu nemá chybu :) Připravte si kapesníky, přátelé, protože když individuum jako já píše (za střízliva) v polovině filmu SMS (nemusí vás zajímat komu;)), ve které se dožaduje happy endu, sic se bude ze žalu muset opít, něco to o sentimentální síle filmu vypovídá... Janeane Garofalová totiž hraje tak krásně a tak smutně, že mi proti ní Uma Thurman opravdu přišla tak nějak ošklivější:) A málem bych zapomněl - music by Howard Shore. ()

Reklama

movie 

všechny recenze uživatele

Další z řady snímků, který na mě po nevlídných recenzích zapůsobil lehce podprůměrným dojmem. Opak je pravdou, Jako kočky a psi je příjemná romantická komedie s velmi trefně obsazeným Benem Chaplinem a Jennifer Garofalo. Co se pamatuju, tak asi nejlepší snímek Michaela Lehmanna (Hudson Hawk, Rockeři). ()

petaspur 

všechny recenze uživatele

Brian se zamiloval do hlasu sympatické rozhlasové moderátorky Abby, která ho okouzlila svým nadhledem natolik, že spolu brzy vyrážejí na rande. Mlsné Brianovo oko potěší, že Abby má sexy postavu, ale na druhou stranu je zaskočen tím, že se jí mozkové závity nějak pomaleji roztáčejí. Uťápla Abby za sebe totiž na rande poslala lehce zabržděnou dlouhonožku Noelle a zřídila tak v Brianově hlavě solidní zmatek. Vytvoření ideální ženy (transplantace Abbyna mozku do Noelliny hlavy) nepřipadá v úvahu a proto si bude muset zmatený sympaťák mezi dvěma svými fanynkami vybrat. ()

ajuska 

všechny recenze uživatele

Romantická komedie, která má sice dobrý námět, ale jinak se nikterak neliší od milionů dalších zástupců tohoto žánru. Hlavní představitelka je sympatická a divák má jistě mnoho důvodů jí upřímně fandit, ale to je asi tak všechno. Po kýženém happyendu je divák spokojen, leč nezbývá tu (alespoň pro mě) nic, co by vybízelo k opakování. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Bratr Umy Thurman Dechen Thurman si ve filmu střihl roličku prodavače v knihkupectví, který Umě říká, jaké má skvělé tělo. (HappySmile)
  • Janeane Garofalo (Abby), která měří okolo 155 cm, musela někdy stát na stoličce, aby ji mohla kamera dobře snímat ve stejném záběru s Umou Thurman (Noelle), která je vysoká přes 180 cm. (HappySmile)

Reklama

Reklama