Joey se vrací domů na Staten Island a zjišťuje, že zatímco byl ve vězení, hodně věcí se změnilo. Jeho matka zemřela a bratr Tommy se oženil. Joeyho bývalá láska se také vdala a má děti. K nelibosti své manželky, striptérky Lorraine, se Tommy ujme svého bratra. Lorraine se obává, že s Joeym budou jen problémy, ale neuvědomuje si, že hlavním problémem je její vlastní manžel. (oficiální text distributora)

KapitanKuraz

Viac ako dobre obsadenie a sadnuce role, inak v podstate nic noveho, za poslednych tridsat rokov sa natocilo nekonecne vela filmov na tuto temu (lepsie, ale az moc casto horsie). ()

Bilky

Klasické krimi o návrate z väzania a snahe získať späť svoj život. Zbaviť sa minulosti a začať odznova s pomocou brata a jeho ženy...alebo nie? Predvídateľný dej a párkrat obohratá šablona,ale film má svoje veľké klady akými sú herecké výkony bratskej dvojice (ROTH+RUSSO), atmosféra príbehu a civilné podanie vedľajších postáv. ()

Lacike

Milionkrat obohraty pribeh o chlapikovi, ktory sa vracia z basy domov a chce zmenit svoj zivot, ale okolnosti su proti nemu. Nastastie aj po milióntyprvykrat to stale funguje vdaka ustrednej trojici hercov. Tim Roth cely cas vyzera ako trochu opozdeny a neustale cakate, ze kazdu chvilu vybuchne a niekto to schyta. James Russo hra jeho nepodareneho brata a Deborah Kara Unger tu je za chuderu, ktora si toho uz tiez dost zazila. Tragicky koniec je nevyhnutelny. Celkovo to ja taky jednoduchy nezavisly film so skvelou atmosferou a dobrymi hereckymi vykonmi. 7/10. ()