poster

Bermudský trojúhelník (TV film)

 • USA

  Bermuda Triangle

 • Slovensko

  Bermudský trojuholník

Dobrodružný / Mysteriózní

USA, 1996, 96 min

Režie:

Ian Toynton

Kamera:

Robert Steadman

Producenti:

Boris Malden

Střih:

Jim McElroy

Scénografie:

Richard Reseigne

Kostýmy:

Ellen Falguiere
(další profese)
 • Anderton
  **

  Film je za čistú nulu, prítomnosť mladej Naomi Watts v letnom outfite iba za štyri, pretože je tu prítomná len zopár minút. Takže čisto z matematického hľadiska to vychádza na dve hviezdy. Film vážne za nič nestojí, ale dal som si záväzok, že uvidím všetky Naominine filmy a tak občas to bude pri tých starších kúskoch aj dosť bolieť. Ani to jediné tu deklarované pozitívum, čiže prostredie, za veľa nestojí.(25.2.2013)

 • ESNYR
  *

  Nejsem si ouplně jistej jestli mě nešálil sluch, ale netvrdila ta holka že si nemůže z tím hezounem nic začít protože je vdaná ?? Sakra v kolika se vdávala když vypadala že ji není víc jak 16. Hele narovinu, viděl jsem šílenější filmy a hroznější přepisy všech možných dobrodružných filmů, takže tenhle přízpěvek do "C" kategorie z toho nutně musí vybruslit minimálně z 1 hvězdou.(1.9.2015)

 • PORTER44
  *

  Slaboduchá slátanina která nemá se sci-fi nic společného ,příběh je o rodině která ztroskotá na jakém si ostrově který už je obydlen trosečníky pak jsou záběry jenom na delfíny a moře což bylo z celého filmu asi nej,ale nic se v tom filmu neděje,pak se objeví jaký si domorodci a film je pořád o ničem.(24.7.2014)

 • Big Bear
  odpad!

  Vše kolem tohoto legendami opředeného místa mne zajímá. Zkáza Mary Celeste, zmizelá letka torpédových TBM Avengerů, ztracené lodi, letouny, zvláštní jevy i zmatená chování kompasů.... To je Bermudský trojúhelník. Proto mne nabídka NOVA Cinema včera večer celkem zaujala. Zvědavost se zvýšila po zjištění, že tam hraje má oblíbená Naomi. Již však po 10 minutách jsem pochopil svůj omyl a zbytek filmu masochisticky dokoukal jen z důvodu, že bych se mohl alespoň dobře pobavit tím jak je to debilní. Leč i to byl omyl. Bylo to tak debilní, že to ani nebavilo. V kostce, rodina se dvěma dětmi ztroskotá se svojí lodí. Už to vypadá, že utonou, když je zachrání delfíny. Proberou se na pláži tropického ostrova, kde je přivítá americký pilot, který zde nouzově přistál už v roce 1945... Ten ale po ostrově jezdí v armádním jeepu, tak fakt nevím čím přiletěl.. :-). Na ostrově je komunita lidiček co se zde po různu napříč časem také zachránili a které ostrov drží a nepustí ven. Komunita má vše co potřebuje k životu (asi z vraků). Benzín, motorové čluny, potápěčskou výbavu atd... zatímco rodiče jsou uvězněním na ostrově zdrceni, syn si najde v džungli kámoše Tarzana a dcera se skamarádí s delfíny v moři. O drama také není nouze, syn má cukrovku a dochází mu inzulín. Naštěstí ale na ostrově žije pod doutnající sopkou i podivný kmen domorodců uctívající delfíny, který pomůže... Na ostrově jsou všude sloupy s korintskými hlavicemi asi pozůstatek dávné civilizace....snad bájné Atlantidy... Prostě příšerné. Strašné! Naomi se tam sice párkrát mihne v kraťáskách, to ale nevyváží to strašné amatérské zpracování. Ne tohle nefunguje ani jako rodinný, ani jako dobrodružný a už vůbec ne jako mysteriózní film.... ODPAD(20.7.2016)

 • Kick077
  *

  Bermudský trojůhelník v názvu bylo to první a zároveň poslední, co mě na filmu zaujalo. Jednu hvězdičku sem dal za hezkou přírodu, protože občas bylo na co koukat. Záběr na pár obydlí a průzračnou vodu byl povedený, že bych tam klidně vyrazil na dovolenou, ale jinak to prostě za moc nestálo. Většinu času sem se akorát přemlouval abych to nevypnul, protože mě zajimalo k jakému konci to dospěje. No nakonec se žádný překvapení nekonalo.(22.7.2014)