Bermudský trojúhelník (TV film)

Bermuda Triangle

Richard Reseigne

Kostýmy:

Ellen Falguiere
  • ESNYR

Nejsem si ouplně jistej jestli mě nešálil sluch, ale netvrdila ta holka že si nemůže z tím hezounem nic začít protože je vdaná ?? Sakra v kolika se vdávala když vypadala že ji není víc jak 16. Hele narovinu, viděl jsem šílenější filmy a hroznější přepisy všech možných dobrodružných filmů, takže tenhle přízpěvek do "C" kategorie z toho nutně musí vybruslit minimálně z 1 hvězdou.(1.9.2015)

• Pitryx

Na TV filmek dost hezkých záběrů pod vodní hladinou. Ale jinak je to nicneříkající nudná ptákovina určená spíše dětem a mládeži. Holčina zřejmě vlastnila žábra, ale třeba to někde ve filmu vysvětluje, jak je možné že tolik vydrží pod vodou, já jsem film přejížděl, tak jsem to mohl přeslechnout. 20130930 8623/0(4.2.2014)

• PORTER44

Slaboduchá slátanina která nemá se sci-fi nic společného ,příběh je o rodině která ztroskotá na jakém si ostrově který už je obydlen trosečníky pak jsou záběry jenom na delfíny a moře což bylo z celého filmu asi nej,ale nic se v tom filmu neděje,pak se objeví jaký si domorodci a film je pořád o ničem.(24.7.2014)

• Kick077

Bermudský trojůhelník v názvu bylo to první a zároveň poslední, co mě na filmu zaujalo. Jednu hvězdičku sem dal za hezkou přírodu, protože občas bylo na co koukat. Záběr na pár obydlí a průzračnou vodu byl povedený, že bych tam klidně vyrazil na dovolenou, ale jinak to prostě za moc nestálo. Většinu času sem se akorát přemlouval abych to nevypnul, protože mě zajimalo k jakému konci to dospěje. No nakonec se žádný překvapení nekonalo.(22.7.2014)

• Autogram

Film je jednoznačne za jednu hviezdu - kde nič tu nič v príbehu, z postáv občas vypadne nejaká myšlienka, a aspoň to má pozitívny a pritom nie príliš happy-endový záver. Naomi nepredviedla nič svetoborné, možno ani priemerné za ten krátky čas. Ale jednu hviezdu pridám za úžasné scény plávania a potápania s delfínmi, na to sa neviem vynadívať.(23.7.2014)