Chose Cooking The Movie (amatérský film)

Akční / Komedie

Česko, 2015

Petr Brunner

Patrik Horyna
  • SeBig

Dlouho očekávaný film od šíleného Bendera byl nakonec trochu pro mě zklamáním. Na to jak dlouho se čekalo jsem čekal větší pecku než byl naslapanej Max Payne. Problém je v tom, že jsem počítal se stejne vtipnou zápletkou jak v předešlém filmu. Zatímco v Max Paynovi šlo o lahvac piva tady šlo "jen" o dluh. Tím ale nechci naznacit, že film je špatný. Párkrát jsem se zasmál díky hereckým vykonum a několika vtipným momentum. Hlavně scény s Vadimem byli překvapivě nejvtipnejsi. Ten kluk umí fakt hrát a to mi na něm nepřišlo dříve nic čím by mě zaujal, teď mě příjemně překvapil. Hlavní pochvalu zaslouží samozřejmě Bender, který v tom umí chodit a hlavně dat roli takovou, že se na člověka hodí (Vadim rusak, Buldog a jeho lahvac) hudba, kamera, strih a zvuk byly dobrý. Nemám nic víc co bych vytknul. Snad jen mohla být nějaká tzv. tresnicka na dortu jako Ati v Max Paynovi, ale to zas nechci rejpat. Chválím teda "herce", kvalitu a pár vtipných momentů, ale jak už jsem psal tak příběh me zklamal.(29.3.2016)

Toto je krásný příklad toho, že by tu měli být přidány možnosti typu 3 a půl, čtyři a půl, atd, protože tohle je jasných 3 a půl*. V počáteční scéně jsem hercům téměř vůbec nerozumněl, a tudíž ani nevěděl, o co ve filmu vlastně jde. S humorem to nebylo dvakrát dobré. I když se sem tam něco povedlo, prvky úsměvu byste na mojí tváři hledali zbytečně. Na druhou stranu to asi mělo velmi malý rozpočet a na to, že je to amatérský film, tak je to v celku pohoda. Poslední 3 minuty mě asi jako jediná část filmu zaujala a efekty na úrovni. 60%...3.5*.(30.10.2018)

Díky bohu, že jsem do toho Hradce jel. Ano tohle je přesně to kvůli čemu jsem na CineTube jel ( ještě kvůli Vidrailovi, protože je to můj nejoblíbenější Youtuber a jeho minifilm je také skvělý jako jeho predchozí ). Každopádně se mi tento druh humoru co byl v tomto filmu líbil, akční scény naprosto super a nuda v žádném případě nehrozí. Nevím jak bych vyjádřil svoji spokojenost tak vám alespoň napíši tento trefný rým: ,,Příště jedu zase a těším se jak prase." Hodnocení: 83%.(18.12.2015)

Skvělý film na poli české amatérské scény. Sám vím jak je těžké něco vyprodukovat a musím před klukama smeknout. Jen tak dál. Doufám, že se nějak dostanu k Jebalovi. BTW skvělé obsazení. Když sem v traileru viděl Tkačenka, tak se ve mě dítě hnulo. Naštěstí se do role opřel s vervou a podal skvělý výkon. Chyby by se našli, ale vem to čert. Takhle dlouho sem se u amatérského filmu nebavil. Sem rád že se mezi těmi shity jako je Nerozvážný a Kámošky na celý život najde takovýto poklad. Palec nahoru.(29.3.2016)

Jsem moc rád že jsem to viděl na premiéře v Brně v Kině Scala ! Byl to jeden z nejlepších filmů které v historii CineTube mohlo vzniknout ! :) Je tam vše co má mít správný film: - Super záběry - Akce - Komedie - Rusák :D (Vadim) - Dospělý lidi - Přestřelky - Krev - Zbraně - Hudba A proto dávám 100% Tento film je lepší jak některé profesionální České filmy !!!!!!!!!!!(7.1.2016)

• - Po tom, co zabijou Špicla střelou přes sklo auta, je v dalším záběru sklo zcela nepoškozené. (PK Ivanhoe)

• - Tento film uzavírá sérii Chose coocking od skupiny FreakOut, která je ke zhlédnutí na internetovém portálu YouTube. (leo_kure)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 9. (W.Goldfinch)