Chose Cooking The Movie (amatérský film)

Akční / Komedie

Česko, 2015

Petr Brunner

Patrik Horyna

Toto je krásný příklad toho, že by tu měli být přidány možnosti typu 3 a půl, čtyři a půl, atd, protože tohle je jasných 3 a půl*. V počáteční scéně jsem hercům téměř vůbec nerozumněl, a tudíž ani nevěděl, o co ve filmu vlastně jde. S humorem to nebylo dvakrát dobré. I když se sem tam něco povedlo, prvky úsměvu byste na mojí tváři hledali zbytečně. Na druhou stranu to asi mělo velmi malý rozpočet a na to, že je to amatérský film, tak je to v celku pohoda. Poslední 3 minuty mě asi jako jediná část filmu zaujala a efekty na úrovni. 60%...3.5*.(30.10.2018)

Musím říci, že na české YouTube poměry se jedná o docela solidní nášup, ovšem se nejedná o nic jiného, než o pouhou rádoby gangsterku, která jela hodně na tripu. Kvalita obrazu je výborná, dojem však kazí zvuk a nepropracované dialogy a téměř nulová hloubka postav (žádné detailnější vykreslení se nekoná), a i když pánům z Freakoutu jde o vyprávění příběhu, tak hlavní sloupy tohoto příběhu jsou nestabilní a padají.(28.3.2016)

Jsem moc rád že jsem to viděl na premiéře v Brně v Kině Scala ! Byl to jeden z nejlepších filmů které v historii CineTube mohlo vzniknout ! :) Je tam vše co má mít správný film: - Super záběry - Akce - Komedie - Rusák :D (Vadim) - Dospělý lidi - Přestřelky - Krev - Zbraně - Hudba A proto dávám 100% Tento film je lepší jak některé profesionální České filmy !!!!!!!!!!!(7.1.2016)

Nie som žiadny odborník no pár chybičiek by som i tak tam našiel ako amatérsky film super pokiaľ do neho nezahrniem miestami obraz,zvuk inak viac než 3* nemôže dostať, bez týchto chýb by mal film krásnych 5* za amatérsky film i tak oceňujem snahu a nápad. Odo mňa 50%.(28.3.2016)

Nehodlám tu hodnotit CineTube jako takový, to je skoro jako na nový Zločin a trest (ať už tak, že by to bylo tak dlouho a nebo název vypovídá za vše. Vlastně by to i mohl točit Rusák... že Vadime?). Ale dobře... tady jde o to, že tvorbu dvojice Brunner a Horyna a samozřejmě celého Freakoutu znám a asi v 90% případů mě i baví. To, že jsem se na Chose Cooking The Movie těšil jak vlhká třináctka (ano, sorry, ale na CineTube takový počet lidé tohoto věku? Wooow) asi nemusím ani zmiňovat. A jako jo... bylo to super. Asi jste čekali nějaký extrémní "hejt", ale ne, nedostane to ho. Tenhle minifilm je v podstatě šablona a vzorník toho jak by dnešní filmaři měli dělat své filmy a myslím, že si Freakout uvědomuje, že je naše budoucnost a jeden z největších talentů budoucí české kinematografie. Dvacet minut tohoto projektu byla natočená jako čistá dokonalosti se skvělým scénářem, dobrým zpracováním (hej, kdo z nás může mít ve filmu někoho kdo umí tak dobře rusky) a taky skvělou výpravou. Ten film je prostě dokonalý. Musím říct, že série Chose Cooking jako takového byla asi největší slabota od kluků, ale tenhle film to vynahrazuje na plné čáře. PS: Petře, jestli si tohle teďka čteš, tak jsem rád, že jsem ti ten film v Hradci mohl pochválit, ale mohl by ses příště tvářit, tak že mě nechceš znásilnit, vykastrovat a prodat do Arménie, jako levný krmivo pro ovce? Díky ;D Druhé zhlédnutí na YouTube: Tady asi budu větší osina v zadku, protože tady budu psát spíše negativa, které jsem předtím přehlížel. Sice to bude asi trochu na hovno, ale furt je asi pro kluky lepší upřímný pohled, než jim mazat zbytečně moc medu kolem huby. Asi musím začít tím, že ten zvuk někdy fakt kolísá. A to v tom slova smyslu, že ani NSA, kdyby chtěla nic neuslyší. Myslel jsem si, že to je kvůli kinu a uřvaným děckám, ale ani "z pohodlí domova" se nic nezměnilo. Je to škoda, protože spousta videí, která byla taky točena ve venkovních prostorách byla mnohem lépe slyšet a to se jednalo jen o nějakou blbinku. Taky mohli být trochu puntičkáři a dát si záležet na tom, že když už se někdo napije z flašky, tak aby v ní něco bylo. I to se tam dělo. A pokud teda ty vousy měly být takhle schválně tak oká, ale jinak to působí dost amatérsky. Když jsou vousy nakreslený Kohinorkou a nebo fixou. To je tak těžký se buď na vousy vysrat a nebo koupit nějaký víc autentičtější nalepovací? Nevadí. Strhnu jednu hvězdu, ale jenom abych kluky trochu popohnal se trošku více snažit pro příště. Pořád si ale stojím za tím, že tenhle film je možný pilíř pro budoucí filmografii.(18.12.2015)

• - Ve filmu se objevují repliky těchto zbraní: vzor 58, Colt 1911 Desert Warrior, Mosin Nagant, upilovaná brokovnice Rossi Overland, M24, M1 Carabine, Mini-Uzi, HK USP, Smith and Wesson 357. (UncleMorty)

• - Ve scéně odehrávající se v Rusku na vlakové stanici můžeme spatřit ceduli s vlajkou Evropské unie s nápisy ,,Přejezd Rumburk - Dolní Poustevna, pilotní projekt" a ,,Projekt byl sponzorovaný Evropskou unií". (leo_kure)

• - Tento film uzavírá sérii Chose coocking od skupiny FreakOut, která je ke zhlédnutí na internetovém portálu YouTube. (leo_kure)