(Ne)šťastně až na věky

Happily N'Ever After

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2006, 87 min

• M.a.t.t.

Veľmi veľmi slabé. Za zmienku stoja len úvodné minúty vrátane obstojne zvládnutého prológu, zvyšok nestojí za reč. A ozaj posledným klincom do rakvy nudného a nezvládnutého príbehu je tragikomická animácia, oproti ktorej len taká animácia Karcoolky pôsobí ako umelecké veľdielo. V porovnaní s týmto slabým odvarom vlastne celá Karcoolka pôsobí ako horúci favorit na Oscara. Aspoň, že to nešlo do kín a deti pri tom nemuseli trpieť. Sarah Michelle Gellar ako dabérka hlavnej hrdinky každopádne potešila, aspoň niečo.(17.2.2008)

• MoiJe

Vhodne skor pre mensie deti. To hadam vypoveda o vsetkom, kazdopadne lahko stravitelne nahodne prisediacimi dospelymi. Animacne to sucasnym kinovym animakom konkurovat nemoze ani z velkej dialky, ale to od rovno-na-dvd snad ani cakat nejde... Celkom by ma zaujimalo ako sa popasovali s dabingom, zopar (niekolkokrat zopakovanych) vtipkov vychadzalo len z anglickych slovicok... Cisto btw, Ella mi strasne pripominala Ellen Page z Hard Candy/ V pasti, coz bolo chvilkami dost nemiestne:D(2.11.2007)

• habertek

No je to určitě lehčeji stravitelné jak dost podobná slátanina a zprzněnost s otřesnou animací Sněhurka (ne)šťastná až navěky! Ale i tak je to dost podprůměrný animák, který mi připomíná čaj dělaný z už neskutečeně mnohokrát použitého pytlíku... P.S. To snad nemysleli vážně, že má princ delší vlasy jak ,,princezna":D(14.9.2012)

• kaylin

Vezmeme pohádky trochu jinak, to bude zábava. No, nezní to až tak špatně, akorát mám pocit, že už to zvládnul někdo před tímhle snímkem. Nejmenoval se ten film nějak jako "Shrek"? "Shrek" měl výhodu známých hlasů, skvělé animace, zábavných postav a zajímavého příběhu. "(Ne)šťastně až na věky" má jen ty známé hlasy a ani těch není tolik. Animace je neskutečně plochá a nudná, příběh jasný od začátku a postavy spíš protivné. Ještě to není takový problém jako nudné vtipy a jejich častá absence.(25.2.2014)

• HappySmile

Příběh je hodně nudný, postavičky vypadají škaredě a animace se podobá grafice z nějaké počítačové hry. Film se snaží stejně jako Shrek zapůsobit na děti i dospělé: příběh je primárně určen malým dětem, avšak jakýsi vypravěč se snaží přidat "chytré" vsuvky určené dospělým. Ale ani trochu to nefunguje, výsledek je takový, že se to nakonec nebude líbit ani jedné skupině. Do příběhu o Popelce jsou zamotané všechny možné postavičky z jiných pohádek a spíš než zajímavě to působí opravdu hodně zmateně.(15.2.2009)