poster

(Ne)šťastně až na věky

 • USA

  Happily N'Ever After

 • Německo

  Es war K'einmal im Märchenland

 • Německo

  Es war (k)einmal im Märchenland

 • Slovensko

  (Ne)šťastne až naveky

 • Velká Británie

  Happily N'Ever After

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2006, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dale
  **

  Mám rád, keď sa porušia zažité klišé aj v takom žánri, ako je rozprávka, dokonca keď je ešte viacero rozprávkových príbehov a postáv pomiešaných dokopy, no s výsledným produktom som až taký spokojný nebol. Síce bol priebeh iný, no šťastný koniec aj tak nechýbal. Kritizuje sa tu, že Popoluška vždy skončí s krásnym princom a pritom hlavný hrdina - umývač, je presne taký istý manekýn, ako princovia v rozprávkach. Navyše toto bola tá najškaredšia Popoluška, v chlapčenskom vydaní s krátkymi vlasmi, blééé. Pár vtipných scénok to malo, aj niekoľko zaujímavých nápadov, ale inak priemer. A nie je to celkom rozprávka pre deti, ktoré nielenže by mohli byť trochu zmätené z toho miešania a menenia klasických rozprávok, no ani tie občasné sexuálne narážky asi veľmi nepochopia.(7.8.2015)

 • honajz
  **

  Tak animace pěkná, jak macecha, tak Ella vypadají velmi sexy, čaroděj připomíná Seana Conneryho, a to je asi tak vše, co se mi líbilo. Příběh se rozjíždí hodně pomalu, a když člověk čeká jízdu, dostane jen vyvařený a nijak vtipný čajíček vlastně o ničem. Tam, kde by původnímu Shrekovi stačilo 15 minut, to tady trvá celých 80 minut.(3.9.2014)

 • Sysel_CZ
  *****

  Tohle mi, jak jinak, připomnělo jinej filmek, Ella Enchanted - což byl u mě taky hit. Už při sledování jsem tak nějak tušil, že tohle se těm pučmeloudům z ČSFD určitě nelíbilo, a kdo se jejich názory neřídí, může shlídnout tenhle pěknej filmek. Ne vždycky je vtip skutečně k smíchu, ale nikdy není znechucující - a těch vtipných je víc než dost. Celé je to tak krásně parodicky udělané, že se člověk musí pousmát i nad záměrně příšernými vtipy se záměrně strašným princem, a co je hlavní, po dokoukání (pokud jste tedy film nestrávili vztekáním se nad urážkou svého vkusu) máte hřejivý pocit, že jste viděli něco pohádkového a pěkného. Co víc si přát. Ps: miluju Munka a chci ho domů! :P(23.6.2010)

 • Rudyamon
  **

  Pokud se na tuto pohádku budete dívat pohledem dítěte (pokud to jako dospělý dokážete) a nebudete moc hloubat nad dějem, tak se vám bude asi docela líbit. Je to taková oddechovka k mírnému pobavení. Pokud začnete hloubat nad animacemi, zapláčete nad ztracenou šancí všech, kteří se na tvorbě podíleli, natočit v dnešní době něco fakt pořádného. Nicméně na mírně pohodový večer to docela stačilo, i když dnes už od pohádek očekáváme podstatně víc, než to co nám nabídli tvůrci. Hm, no a to je asi tak všechno, co se dá napsat ...(26.7.2011)

 • M.a.t.t.
  *

  Veľmi veľmi slabé. Za zmienku stoja len úvodné minúty vrátane obstojne zvládnutého prológu, zvyšok nestojí za reč. A ozaj posledným klincom do rakvy nudného a nezvládnutého príbehu je tragikomická animácia, oproti ktorej len taká animácia Karcoolky pôsobí ako umelecké veľdielo. V porovnaní s týmto slabým odvarom vlastne celá Karcoolka pôsobí ako horúci favorit na Oscara. Aspoň, že to nešlo do kín a deti pri tom nemuseli trpieť. Sarah Michelle Gellar ako dabérka hlavnej hrdinky každopádne potešila, aspoň niečo.(17.2.2008)

 • - Natáčení probíhalo v Las Vegas v americkém státě Navada. (Terva)

 • - Jedná se o poslední účast na natáčení George Carlina, který zemřel v roce 2008. (Terva)

 • - Film z rozpočtem 47 000 000 amerických dolarů neměl valný úspěch. Až v roce 2010 přesáhl jeho výdělek 38 000 000 amerických dolarů celosvětově. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace