(Ne)šťastně až na věky

(Ne)šťastne až naveky

Happily N'Ever After

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2006, 87 min

Ale tak já se bavil prakticky od začátku do konce. Postavy my přišly sympatické a hlášky naprosto dokonalé. Příběh taky není špatný. Je pravda že animace není nejlepší, ale to vynahrazují skvěle nadabované postavy Dick v podobě MAmba byl naprosto dokonalý a Patrick"Joe Swanson" Warburton je uplně úžasnej dabér. No já si nestěžuju.(19.3.2011)

• Dale

Mám rád, keď sa porušia zažité klišé aj v takom žánri, ako je rozprávka, dokonca keď je ešte viacero rozprávkových príbehov a postáv pomiešaných dokopy, no s výsledným produktom som až taký spokojný nebol. Síce bol priebeh iný, no šťastný koniec aj tak nechýbal. Kritizuje sa tu, že Popoluška vždy skončí s krásnym princom a pritom hlavný hrdina - umývač, je presne taký istý manekýn, ako princovia v rozprávkach. Navyše toto bola tá najškaredšia Popoluška, v chlapčenskom vydaní s krátkymi vlasmi, blééé. Pár vtipných scénok to malo, aj niekoľko zaujímavých nápadov, ale inak priemer. A nie je to celkom rozprávka pre deti, ktoré nielenže by mohli byť trochu zmätené z toho miešania a menenia klasických rozprávok, no ani tie občasné sexuálne narážky asi veľmi nepochopia.(7.8.2015)

• MoiJe

Vhodne skor pre mensie deti. To hadam vypoveda o vsetkom, kazdopadne lahko stravitelne nahodne prisediacimi dospelymi. Animacne to sucasnym kinovym animakom konkurovat nemoze ani z velkej dialky, ale to od rovno-na-dvd snad ani cakat nejde... Celkom by ma zaujimalo ako sa popasovali s dabingom, zopar (niekolkokrat zopakovanych) vtipkov vychadzalo len z anglickych slovicok... Cisto btw, Ella mi strasne pripominala Ellen Page z Hard Candy/ V pasti, coz bolo chvilkami dost nemiestne:D(2.11.2007)

• Louie

Tak tohle je šlápnutí vedle. Co šlápnutí... přímo megahampnutí. A hlavně nuda.... A když se k tomu připočítají nezajímavé postavičky a občas plavoucí animace hlavnich postav, co připomínají beta demo SOF z roku 0, tak vlastně zjistíte, že není absolutně žádnej důvod se na tohle koukat.... Je to po dlouhé době, co se vtipné hlášky snaží být vtipné a člověku je z nich spíš smutno. Holt je načase říši pohádek opustit....(11.4.2007)

• Tsuki003

Smutný, smutný, smutný. Nikoli příběh, ale to zpracování. Animace je děsná, příběh přinejmenším podivný a směšný a chování postav je zarážející. Tohle už asi vidět nechci. V některých verzích to vyznívá, jako že je Popelka hloupá, ale tady byla přímo nesnesitelná. Na druhou stranu, dokoukala jsem to až do konce. Držela to jenom zlá macecha Sigourney Weaver, která ale stejně prohrála. Tak co s tím? Dvě hvězdičky jsou až dost.(16.1.2013)

• - Film měl být původně kreslen tradiční metodou, tedy ručně. Nakonec bylo však rozhodnuto pro počítačovou animaci. (Terva)

• - Jedná se o poslední účast na natáčení George Carlina, který zemřel v roce 2008. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Las Vegas v americkém státě Navada. (Terva)