poster

Naruto (TV seriál)

 • Japonsko

  Naruto

 • Japonsko

  ナルト

 • anglický

  Naruto

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2002, 220x24 min

Režie:

Hajato Date

Předloha:

Masaši Kišimoto (komiks)

Hudba:

Tošio Masuda

Hrají:

Džunko Takeuči, Noriaki Sugijama, Nana Mizuki, Romi Paku, Tošihiko Seki, Akeno Watanabe, Akihiko Išizumi, Bin Šimada, Daisuke Namikawa, Džun'iči Suwabe, Džúróta Kosugi, Ikue Ótani, Iššin Čiba, Keidži Fudžiwara, Ken Narita, Kendži Nodžima, Kendžiró Cuda, Mája Sakamoto, Mamiko Noto, Majumi Asano, Nozomu Sasaki, Rika Macumoto, Susumu Čiba, Šin'ičiró Miki, Šúiči Ikeda, Takeši Aono, Teššó Genda, Tomokazu Seki, Tomojuki Dan, Unšó Išizuka, Wataru Takagi, Akiko Jadžima, Hikaru Midorikawa, Kentaró Itó, Nobutoši Kanna, Tošijuki Morikawa, Akira Išida, Masuo Amada, Rjúdži Mizuno, Ikuo Nišikawa, Tomoe Hanba, Juki Masuda, Naoki Bandó, Jutaka Aojama, Jasujuki Kase, Šóto Kašii, Masajuki Nakata, Masako Nozawa, Hiroaki Hirata, Hideo Išikawa, Jumiko Kobajaši, Čafúrin, Kan Tanaka, Takeši Kusao, Kjóko Hikami, Satoši Hino, Hiroši Naka, Šinpači Cudži, Naoko Macui, Džódži Nakata, Rjóka Juzuki, Fumihiko Tačiki, Anri Kacu, Hiroši Janaka, Sóičiró Hoši, Keiiči Suzuki, Tóru Nara, Kazuhiko Inoue, Nobuo Tobita, Kenta Mijake, Džunko Midori, Eidži Janagisawa, Daiki Nakamura, Tomohiro Cuboi, Masako Džó, Kijomi Asai, Šindži Kawada, Jošimicu Šimojama, Kósuke Toriumi, Noriko Šitaja, Šizuka Išikawa, Masaši Ebara, Šótaró Morikubo, Hóčú Ócuka, Ken'jú Horiuči, Tomojuki Šimura, Jukie Maeda, Mami Šitara, Takajuki Sugó, Takako Honda, Jukari Tamura, Micuaki Hošino, Daisuke Kirii, Jošino Ótori, Nobuaki Fukuda, Takaši Kondó, Sajaka Aida, Taiten Kusunoki, Hikaru Mijata
 • Larsis
  ****

  Naruto byl můj první kontakt s anime a mangou a doslova jsem hltal každý jeho díl. Po nějakém čase si ale člověk začne uvědomovat stereotypnost seriálu (opakujicí se emoční scény, na které je kladen velký důraz, otravné fillery na několik dílů a tak celkově se seriál nikam neubírá a připomíná to čím více zpomalující telenovelu), kvůli které jsem se na Naruta přestal dívat. Na druhou stranu nelze upřít humorné scénky a dialogy, kterých je opravdu dost, souboje a dějovou linku, na které seriál běží. Zaujalo mě také časté opakování (hlavně v případě Naruta) různých povzbudivých proslovů, které se týkají víry v sebe sama a sebedůvěry, což určitě pro mladší diváky je dobrou volbou.(8.10.2011)

 • Stefi.
  ****

  Pokud nebudu brát v potaz celosvětově známý seriál Pokemon, který většina lidí mojí generace vlastnící TV prostě miloval, byl Naruto první větší Japonské anime se kterým jsem se setkal. Člověk se do toho rychle dostane, sympatické postavy, poutavý příběh a nádherná hudba, to všechno zabalené do světa ninjů. Jediná škoda, že studio bylo tak strašně nenažrané a celý seriál v podstatě potopilo neustálými vsuvkami a brakovými epizodami odlišujícími se od původního komixu ( mangy ). Ve výsledku kvalitní kousek ale ani zdaleka ne nejlepší, za který je často neprávem považován.(17.5.2013)

 • MikyAff
  ****

  Naruto. Seriál, o kterém jsem vždycky jen zaslechla, ale nikdy víc se o něj nezajímala, dokud mi ho přítel nepředstavil. Myslela jsem, že je to jenom nějakej animáč pro děti, ale že si získá srdce i 16ti leté puberťačky.. Kdo by to byl čekal. Postavy jsou prostě naprosto boží a promyšlené. Často se stane, že záporáka máte radši, než jakéhokoliv klaďase. Tady prostě nejde některé záporáky nemít rád. A pokud na to koukáte v Japonštině (kdo ne, nechť neprodleně napraví!) tak se ještě naučíte pár nových slovíček a můžete dělat před ostatními machry. :D Naruto se stal pro mě jedním z fanouškovských světů, o kterých se chci dozvídat víc a kde je pořád se co učit. Třeba pečetě jsou fakt zábava. Jediný, co mi vadí, je neuvěřitelné protahování některých bitev, které jsou pak až nudné. Proto o jednu hvězdičku bohužel méně. Seriál, který má super hlášky, vtipnou animaci, nezapomenutelné scény a všeobecně je velice fajn. Dattebayo!(5.1.2015)

 • Pirkaf
  *****

  Vzbuďte mě ve tři ráno a z fleku fám vyjmenuju dvacet postav z tohoto anime. A v perfektních "charakterech", ale samozřejmě i v nesmírně chytlavém příběhu, spočívá kouzlo tohoto seriálu, ze kterého rozhodně nestačí vidět první díl, aby si člověk udělal obrázek. Prvních asi 130 dílů je asi opravdu to vůbec nejlepší a nejnapínavější, co může "shonen" anime nabídnout. Následující fillery do hodnocení nezahrnuju.(8.9.2007)

 • achaja
  *****

  Nejdřív mě to nechytlo. Co na tom všichni vidí... no dá se oukat, ale.... a pak nastaly dva krušné týdny, během kterých (díkybohu za zkouškový období) jsem celého Naruta shlédla - jen ještě jeden díl a opravdu se už jdu učit - tak ještě jeden. Naruto má skvělý příběh, propracované postavy - jejich životní příběh, postupně, po dávkách podávaný. Fillery jsou zlo, s tim opravdu souhlasím.... ale mangové anime je prostě skvělé.) Neříkám že Naruto nemá chyby - tohle je pouze mé osobní hodnocení na základě toho, e jako Naruto, mě opravdu dlouho nic nechytlo:D(23.5.2007)

 • - Na zvitkoch sa malo pôvodne jazdiť, ako v Aladinovi. (Sushi-sama)

 • - Z jistého úhlu lze na Leeho účesu spatřit nápis Ninja. (Natami)

 • - Naruta mluví dívka, Takeuchi Junko. (Komprimus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace