Reklama

Reklama

Epizody(6)

Recenze (5)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rickyho Kancl sem poprvé viděl před cca dvaceti lety a matně si vybavuji, že mě extrémně nebavil a přišel mi úplně hloupý. Leč čas plyne a preference se mění, takže jsem se rozhodl dát mu ještě šanci. Co mě po první řadě překvapilo nejvíc bylo to, že americký remake si z ní vzal opravdu hodně s tím rozdílem, že americká verze rozpracovala víc postav. Anglická verze naopak působí jako kdyby se zhruba 2-3 řady zhustily do šesti dílů a točí se jen kolem ústřední čtveřice. Krom Davida, Tima, Dawn a Garetha tak ostatní nemají prakticky žádný prostor a když už tak opravdu minimální. I tak je to ovšem velmi dobrá zábava, která je trochu jiná než u americké předělávky ale to se dalo čekat. Gervais je výborný a už si nemyslím, že Carrel je lepší. Oba jsou vyrovnaně vtipní, trapní a zábavní zároveň...80% ()

Melios 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trvalo to síce "len" dva roky no úspešne sa mi podarilo dopozerať velice krátku prvú sériu kultového sitcomu, ktorého zmysel pre detail neraz vo finále skôr uškodil. V skratke sa jedná o jednotlivé príbehy z nemenovaného britskej kancelárie, kde zamestnanci so svojim šéfom zažívajú nejedny "brikule". Skrátka ak ste videli americký remake, dobre viete na čom ste. No naproti remaku mi príde originál značne spomalený, nudnejší a naťahovaný až do takých extrémov, že som prestal dávať pozor. Ak si teda odmyslím úvodné tri diely, ktoré by som zhrnul ako nepodarený vtip, tak je vo výsledku úvodná séria aj celkom vydarená podívaná. Je jedno, či pracujete v obchode, alebo v sklade, svoje si v tom nájde každý, ktorého pracovná náplň obsahuje kontakt s aspoň dvomi osobami za deň. ()

kubilov 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Geniální trapnohumor, navíc zajímavě natočený. Čtvrtý díl je naprosto perfektní, David hrající na kytaru a zpívající svoje songy je fakt top. První série jednoznačných 5* ()

Reklama

Reklama