Sean, Raffi a Kate, kteří téměř neslezou z kola, se jako obvykle setkají v parku. Tam se dozvědí, že společnost Rosebud Electronic hodlá na tomto místě postavit továrnu, bez ohledu na to, že park slouží dětem i seniorům a je zelenou oázou uprostřed města. Dospělí argumentují ekonomickými potřebami a novými pracovními příležitostmi, prezident společnosti Frederic Stone už představil výhody, jež stavba přinese, na obchodní komoře a Seanův otec je nadšením bez sebe. Děti však nechtějí ztratit místo, kde si mohou hrát, a domluví se, že zorganizují velkou multimediální záchrannou akci. Mají však proti sobě silné protivníky, zejména ředitele Stonea, který se svých plánů nehodlá jen tak vzdát... (oficiální text distributora)

Pennyzka

Teď už mě tento film nebaví, protože mi přijde takový holý, ale na druhou stranu, kdybych měla tak 8 nebo 9, tak bych to prožívala s těma děckama a připadalo by mi to úplně napínavý. Myslím ale, že na csfd se hodnotí filmy podle toho, jaké se nám zdají momentálně a ne někdy v ranném věku, kdy se ještě našemu mozečku líbí dětské nenáročné filmy. Každopádně odpad dát zas nemůžu, když jsem vydržela koukat na celej film. Dospělým tuto "komedii" vůbec nedoporučuju !!! ()