Zhou le yuan

Scénografie:

Sung-Pong Choo

Kostýmy:

Pik-Kwan Lee

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,138,000(2.8.2010)

• ricci.s

V zábavnom parku sa stratil brat hlavnej hrdinky, a tak sa tam vybrala spolu s priateľmi. Park bol však už dlhšiu dobu zatvorený, lebo sa v ňom stávali smrteľné nehody, a dokonca ho postavili na cintoríne. Skupinka sa teda bude musieť postaviť vraždiacim duchom. Žiaľ, tento horor ma nezaujal. Spočiatku to vyzeralo nádejne, aspoň čo sa týka atmosféry, neskôr to už bol trapas. Digitálni lietajúci duchovia nevydesia nikoho, gore bolo smiešne a nepresvedčivé, záver zbytočne dojemný a naťahovaný. Malé plus za kameru a pekné exteriéry parku.(8.7.2011)

Průměrný horůrek který nepotěší ani nezhnusí. Hlavním problémem jsou efekty které naprosto ničí atmosféru parku. A že režisér sem tam dokáže vyvolat solidní husinu. Nicméně i přes standartní příběh se mi dost líbil nápad s Camera Obscura jako z herní série Fatal Frame mohlo to být sice více vysvětleno ale i tak bylo zábavné vidět takový typ filmu. Film by mohl být sice i kratší ale největší blbost co režisér mohl udělat je ten konec který chtěl snad na posledních 10 minut divákům ukázat že se jedné o drama. To focení bylo zbytečně dlouhé a hlavně hloupé. Ale i tak se jedná o průměrný horůrek který sem tam i potěšil.(21.9.2014)