Lincolnská střední

Sugar & Spice

Komedie

USA, 2001, 84 min

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +Mena Suvari kvůli níž jsem se na to díval a dodíval to až do konce, přibližně posledních 20 minut bylo zajímavějších než celá předešla hodina -upovídané, o holkách snad pouze pro holky, jež se možná poznají v některé z postav a možná taky raději ne, slabá zápletka/// Nad tímhle kouskem jsem se nesmál, nijak extra nebavil a jen čekal na konec. Zajímavé by to bylo kdyby mi bylo o 10 míň, byl bych uhrovitá puběrťačka a chodil na střední, pak možná by to byl film pro mě zajímavý. V opačném případě si to raději nechte ujít./// Celkem 32%///(22.3.2011)

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 28.10.2009 - Neverte tunajším degradujúcim hodnoteniam. Jedná sa o skvelú teen-komédiu a paródiu v jednom. Navyše to obsadenie je geniálne (MENA SUVARI a MELISSA GEORGE - mňam mňam). Nevadí, že sa nebudete od smiechu váľať po zemi. Toto je totiž poctivo natočená ukážka subžánru, ktorý napriek tomu, že zdegeneroval do "prcičiek" a iných fekálností, ešte stále dokáže prekvapiť aj takouto možno nenáročnou, ale rozhodne zábavnou snímkou. (5.12.2009)(5.12.2009)

Nečekaně slušná věc, která se dopouští velmi neokázalých parodizací na téma amerických teenagerů a “loupežnického“ žánru. Škoda že do toho tvůrci nešlápli razantněji (a nemyslím tím nutně v hrubozrnné tónině), víc si nepohráli s většinou postav a lépe nepromysleli scény samotné loupeže nebo závěru vůbec. II Scénář: Mandy Nelson. 65%(17.3.2011)

Jedna z těch komedie, která sice vyzní dosti naivně, ale na druhou stranu to může být jedno, jelikož si na nic nehraje. Osobně mi tu scházelo více komických situací. Ne že bych se párkrát nezasmál, ale rozhodně toho humoru mohlo být víc. Konec konců i to, že parta puberťaček vykradne banku je svým způsobem originální.(12.4.2015)

• Meow86

Go Betty Go! Ty fajnový kostýmy ve mně probudily cosi vlasteneckého. Na rozdíl od fádních blond paruk z nedávno viděného filmu Kurýr: Restart, byly tyto "květáky" takříkajíc mnohem šťavnatější, originálnější, poutavější, zábavnější a stylovější. Zaškatulkování mezi béčkové teen komedie je bezesporu nevyhnutelné, ale s propadlištěm filmových dějin to má pramálo společného.(8.9.2015)