uzzi

Hodně dobré. Renée Zellweger je na roly Bridget opravdu ta pravá a i ostatní herci odvadí slušné výkony. Je to chytře a nevtíravě napsáno. Ta romantická část je nevtiravá a prokládání vtípky a poznámkami je opravdu fajn. ()

Matts

Jelikož tento film viděla většina mých známých (a nikdo o něm nemluvil vyloženě špatně), nechtěl jsem zůstat pozadu. No a teď jsem za blázna, který nedokáže ocenit vynikající komedii "z obyčejného života průměrné třicátnice". Já v tomto počinu opravdu nevidím víc než málo vtipnou komedii, která ničím nevybočuje z dlouhé řady mírně podprůměrných snímků tohoto žánru. ()

Lencha

Výborný film. Výkop nohy Bridget v pyžamu mi vehnal slzu do oka, jak moc jsem cítila, jak je nešťastná. Každopádně herecké výkony skvělé, René jako Bridget úžasná, nedokážu si představit v téhle roli nikoho jiného. Kdykoliv se na tenhle film podívám ráda znovu. ()

see_sawandrew

Příšerný dabing udělal ze slečny Jonesové Johnsonovou a zastínil několik zdařilých hlášek, které lépe vyzní v originálním znění. Celkový ironický nádech je zde především díky soustavnému porušování žánrových klišé, které se však - bohužel - v některých momentech zase přísně dodržují, což dává snímku také punc tuctovosti. Deník Bridget Jonesové zůstal někde na půli cesty mezi romantickým filmem a jeho lehkou parodií. Kdyby tlačil na pilu více a dával jasně najevo, že kašle na všechny žánrové konvence, působil by mnohem sympatičtějším dojmem. 60% ()

Kratas558

Tu snad každý musí milovat. Když je nejhůř, zachumlat se do peřin a čekat... až vás Bridgitte z té šlamastiky dostane. Má na to ;) ()

Darth_Jenda

Už chápu, proč Hjů a Kolin rozněžňují úplně každou osobu něžného pohlaví. Je to jejich uvědomělost v očích, ve které jsem se sám několikrát při sledování ztratil. Dokonce chápu, že nikdo nemá rád Hjůovu zápornou postavu, i když mě osobně moc bavila a fandil jsem jí o něco víc, než předvídatelnému a zbytečně dokonalému Darsímu. Ale věc kterou nechápu je, co výše zmiňovaní, dokonalí (jak fyzicky tak mentálně) gentlemani viděli na průměrně hezké, vychlastané, kouřící a hloupě se smějící Bridžit. Ano ano, rozumím, že měla být to nešikovný a hloupý trdlo, ve kterém se 90 % dívčí populace vidí, ale nebylo tohle trochu moc? Sami si představte její každodenní nikotinový odér a vodkový dech a pak se sami začnete ptát, jak ti dva polobozi mohli svádět boj na život a na smrt o její přízeň. Srsly?! ()

Billie777

Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií a ještě k tomu z Velké Británie, která tohle umí! Je to vážně film o příběhu, který by chtěla prožít každá žena a ani to nemusí být nějaká extra velká romantička. Která by nechtěla být dobývána takovými fešáky? Bridget v podání úžasné Renée Zellweger je prostě sympaťačka a inspirace Marka Darcyho s panem Darcym z Pýchy a předsudku potěšila. ()

Zagros

Tady jsem se naprosto minul s cílovkou a film mě ničím nedokázal zaujmout. Grant mě také přesvědčit ještě nikdy nedokázal, ani Renée Zellweger mi moc sympatická nepřišla (a její postava byla spíše protivná) a Colin Firth to sám nevytrhne. Romantika nefungovala ani v nejmenší, snad občas nějaký ten dialog a trochu humor... dvě hvězdy. ()

Revolver

Příjemná , oddychová komedie o přezrálé třicátnici , která zatím nenašla štěstí v lásce v podání dokonalé Renée Zellweger . ()

tereza_p

Dlouho jsem se Bridget vyhýbala a teď jsem si uvědomila, že to byla pěkná hloupost...je to jeden z nejpříjemnějších oddychových filmů, které jsem viděla. ()

TerezaVanCZ

Sice končí happyendem (jak jinak), ale pro zástupy žen je to k uzoufání depresivní :)....Ach jo, jdeme dále čekat na p.Darcyho...Skvělá komedie, se skvělým soundtrackem, Hugh Grant se pro svou roli už asi narodil, nezbývá než dát 5* ()

Paity

Velice milá záležitost z britských ostrovů, kde Renée Zellweger hraje podivnou stárnoucí panu, třicátnici bez chlapa (i bez ženské či zvířete), která má problémy se svým okolím a sebou samotnou. Jak jí ale začnou létat kalhotky, když se kolem objeví dva chlápci, kteří navíc o ní začínají mít zájem? Najednou neví, co dřív. ()

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům