emil_sojka

A teď se podívejme, jak hrozivě se od sebe může lišit dojem z knižní předlohy a filmového zpracování. Zatímco knižní Bridget Jones je vtipná a sympatická, ta filmová tyto vlastnosti postrádá a vytváří ze sebe jakousi karikaturu. Místo svěžího filmu, který je prostě o nás všech, jsem sledoval podivnou křečovitou frašku. Druhého dílu se se zcela neskrývaným zděšením bojím. ()

Cheyenee

Máte depresi? Nic vám nevychází? Puste si Bridget. Moje dokonalé antidepresivum. Brilantní komedie o třicátnici, která je tak trochu smolařka. Zaručuju vám, že po deseti minutách na svoje trápení zapomenete a ženská část publika bude usínat s nadějí, že jejich Mark Darcy čeká za rohem ;-) ()

zurivymlok

Prostě toto není snímek pro mě. Normálně bych dal i menší hodnocení, ale zase na druhou stranu jsem nenašel ani nic, co by mi nějak výrazně vadilo nebo co bych měl kritizovat. Prostě to jen není můj vkus. ()

sidthekid

Colin Firth v svetru se sobem vládne... Příjemná komedie o problémech třicátnice, která se se svými kily navíc a neschopností udržet vztah vypořádává svérázným humorem. ()

dracekt

Mno já ten příběh ani film ani knížku nemusím. Renée úplně nesnáším. Opravdu být tlustá, hloupá, líná a bez vzdělání v životě nemůže vést ke štěstí, pokud nejste teda hrdinka zrovna tohohle filmu. ()

Glowlady

Tento film patří mezi ty komedie, na které se můžete dívat pořád dokola a pořád se u nich budete smát a vždy vás něčím zaujmou. Čím jsem starší, tím lépe chápu pocity Bridget a zase se na film dívám jiným pohledem než v době, kdy vznikl. Úžasné zpracování toho, že vše nemusí být takové, jaké se nám na první pohled zdá. Celý film si říkáte, jestli se vůbec ti správní dva dají dohromady (a to i 5 minut před jeho koncem). Tématicky se malinko dotýká filmu (knize) Pýcha a předsudek... že pane Darcy? :) Výborné zpracování i skvělé herecké výkony hodnotím 95%. ()

SONYAGENT

Renée byla k sežrání i přes všechnu tu naivnost a staromódnost.. Knihu jsem nečetl, ale film jí musel dle mého překonat.. ()

terinka79

Miluju nakládačky, děvky a faráře, nemocné vedení, čumperverta, advokáty přes lidská práva, Bridget s prdelí jakou je Brazílie, prostě miluju ten film !! ()

Renulka7

Vždycky když se chci dobře pobavit, tak si pustím tento film. Skvělé obsazení, vtipné a ta rvačka se skvělou hudbou....fakt povedenej film. ()

Fifinka

Po dlouhé době sem zhlídla tento skvost a musím ještě hvězdičku přidat. Miluju Bridget a nejspíš ji i závidím její vtipný a příjemný život s peripetiema na denním pořádku :) ()

prometheusll

Skvělej film. Na tohle se můžu koukat zas a zas a stejně se tomu směju. Renée Zellweger podává skvělý výkon. Colin Firth také. A Hugh Grant zase hraje skvělého sukničkáře. Prostě bomba ()

stepma

Naděje pro všechny, které se cítí vedle modelek z časopisů trochu ulepené a urousané, směšné a s nadváhou, že všechno může dobře dopadnout :-) Prima pohádka pro dospělé. ()

mine.slayer

Nevíte co roupama dělat? Inspirujte se Bridget Jonesovou, napište o tom knížku a staňte se slavnou spisovatelkou. Chvílemi celkem sranda, ale většinu času trapná romanticko menstruační parodie. ()

Parsek

Povedená veselice... ale nečekejte nic moc nového, trochu jiný pohled na třicátníky, toť vše. Ale není toho málo, to ne. ()

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům

Hvězdy hollywoodské hudby rozezní Obecní dům