Bloody Murder 2: Closing Camp

Rob Spera

Marc Bienstock

Scénografie:

Scott H. Campbell

Prekvapivo obstojný camp slasher, vzhľadom k tomu, že prvý diel za moc nestál a že po r. 2000 sa už tento subžáner netešil takej obľube ako dve dekády predtým. Vcelku zábavné, s tradičnými žánrovými proprietami a klišé, ale aj s fajn vraždami a vhodnou dávkou nahoty od scream queen Tiffany Shepis. V závere sa človek dočká aj zhustnutia atmosféry, napínavej naháňačky a bonusového zvratu, takže sa s ohľadom na nulové očakávania nemám na čo sťažovať.(17.9.2014)

• Wacoslav1

O něco snesitelnější pokračování katastrofálního prvního dílu. Říkal jsem si jestli má vůbec smysl točit pokračování k takový trapošině jako byla jednička, ale teď můžu říct, že jí to směle strčilo do kapsy. Možná bych dal i 3* kdyby to nebyla až tak děsná a okatá vykrádačka Pátku 13, ale dá se na to koukat.45%(11.9.2014)

Bloody Murder 2 aneb vykrádačka Pátku 13 podruhé... A světe div, oproti nudnému, trapnému prvnímu dílu, jde o obstojný a hlavně fungující camp slasher, který má všechno, co má správny slasher mít... Slušnou, na konci houstnoucí atmosféru, dámské oběti, které se nestydí odhalit podstatnou část svých těl, maskovaného vraha a nějaké to gore... Ano, je to pitomé, vykrádá to všechno široko, daleko okolo, ale vzhledem k tomu, že jsem čekal mnohem větší sračku, tak na jedno podívání, proč ne?(9.10.2014)

Původně jsem čekal něco jiné něco ve stylu jedničky, ale světe div se ono je to jiné... PArta lidí klasicky jde do lesa kempovat, a tam je světe div se znovu vrah. Je to omšelé ale fungující. Oproti jedničce je tu konečně pár gore scén které rozhodně neuškodí, vražd je dostatek a hudba je také oproti jedničce boí. Ale proč jen chvála? No protože i ten BM 2 má své mouchy a jednu zcela zásadní, nikdy jsem tak nepředvídal vraha a scény jdou setsakra dobře odhadnout což je dost velká škoda, tvůrci moc sázely na divákovu blbost a opomíjely svojí vlastní.(5.6.2011)