poster

Bloody Murder 2: Closing Camp

Horor

USA, 2003, 92 min

Režie:

Rob Spera

Producenti:

Marc Bienstock

Scénografie:

Scott H. Campbell
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • George Stobbart
  ***

  Prekvapivo obstojný camp slasher, vzhľadom k tomu, že prvý diel za moc nestál a že po r. 2000 sa už tento subžáner netešil takej obľube ako dve dekády predtým. Vcelku zábavné, s tradičnými žánrovými proprietami a klišé, ale aj s fajn vraždami a vhodnou dávkou nahoty od scream queen Tiffany Shepis. V závere sa človek dočká aj zhustnutia atmosféry, napínavej naháňačky a bonusového zvratu, takže sa s ohľadom na nulové očakávania nemám na čo sťažovať.(17.9.2014)

 • Wacoslav1
  **

  O něco snesitelnější pokračování katastrofálního prvního dílu. Říkal jsem si jestli má vůbec smysl točit pokračování k takový trapošině jako byla jednička, ale teď můžu říct, že jí to směle strčilo do kapsy. Možná bych dal i 3* kdyby to nebyla až tak děsná a okatá vykrádačka Pátku 13, ale dá se na to koukat.45%(11.9.2014)

 • hladass
  ***

  Bloody Murder 2 aneb vykrádačka Pátku 13 podruhé... A světe div, oproti nudnému, trapnému prvnímu dílu, jde o obstojný a hlavně fungující camp slasher, který má všechno, co má správny slasher mít... Slušnou, na konci houstnoucí atmosféru, dámské oběti, které se nestydí odhalit podstatnou část svých těl, maskovaného vraha a nějaké to gore... Ano, je to pitomé, vykrádá to všechno široko, daleko okolo, ale vzhledem k tomu, že jsem čekal mnohem větší sračku, tak na jedno podívání, proč ne?(9.10.2014)

 • Campbell
  ****

  Původně jsem čekal něco jiné něco ve stylu jedničky, ale světe div se ono je to jiné... PArta lidí klasicky jde do lesa kempovat, a tam je světe div se znovu vrah. Je to omšelé ale fungující. Oproti jedničce je tu konečně pár gore scén které rozhodně neuškodí, vražd je dostatek a hudba je také oproti jedničce boí. Ale proč jen chvála? No protože i ten BM 2 má své mouchy a jednu zcela zásadní, nikdy jsem tak nepředvídal vraha a scény jdou setsakra dobře odhadnout což je dost velká škoda, tvůrci moc sázely na divákovu blbost a opomíjely svojí vlastní.(5.6.2011)

 • corpsy
  *

  O niečo sugestívnejšie natočené voľné pokračovanie, kde sa nájde miesto aj pre náležité gore, ale že by som sa bol pri ňom zabavil viac, ako pred tým, to tvrdiť nemôžem.(1.10.2019)