My Boyfriend's Back

Komedie

USA, 1993, 85 min

Tak tohle mě celkem dostalo, nečekal jsem skoro nic, ale nakonec jsem se slušně bavil. Je pravda že si za pár dní nebudu nic pamatovat ale na tu nudnou odpolední chvilku jsem se solidně bavil. Příběh je zábavnej a padání částí těl jsou hodně zábavný, samozřejmě uvidíme i padání ptáka. Ke konci je to sice poměrně hloupé ale i tak jsem se slušně bavil.(18.8.2014)

Tahle romantická komedie se mi zažrala pod kůži. Stojí za to ji vidět už jen kvůli mladičkému Matthew Foxovi a Philipu Seymour Hoffmanovi.(5.8.2011)

PANE BOŽE COS TO UDĚLAL? VŽDYŤ TYS SEŽRAL CHUCKA! ALE NO TAK NECELÝHO! Ikdyz je hlavní hrdina zombie po nevydařeném oblbnutí holky a pořádnou porcí olova od chlápka co měl být obeznámený kámoš se zbraní, který teď klepe na dveře a ukazuje že to on vám zrovna na ksicht nemíří, rozhodně se nedá mluvit o hororu, ale čisté komedii ve které hlavnímu hrdinovi občas padají kousky těla jako například ucho při líbačce. Jako komedie spíše průměrná, ale ty hlášky stojí za to. MAMI, CO TADY DĚLÁ TO DÍTĚ? NĚCO JÍST MUSÍŠ. JÁ NEBUDU JÍST SOUSEDOVIC DÍTĚ! TO CHUDÉ DĚTI Z TELEVIZE BY SE NEHÁDALI.(7.6.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $3,335,984(26.5.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,335,984Tržby Celosvetovo $-(11.12.2009)