poster

Masakr v Texasu

 • USA

  Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

 • USA

  The Return of the Texas Chainsaw Massacre

 • Slovensko

  Masaker v Texase

 • Slovensko

  Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia

Komedie / Horor / Thriller

USA, 1994, 86 min (Director's cut: 95 min)

Režie:

Kim Henkel

Scénář:

Kim Henkel

Kamera:

Levie Isaacks

Hudba:

Wayne Bell

Producenti:

Kim Henkel

Střih:

Sandra Adair

Scénografie:

Deborah Pastor

Kostýmy:

Kari Perkins
(další profese)
 • SNCIS
  *

  Zprznění kultovního hororu! Začal to Hooper, zdokonalil to Burr a totálně to posral Henkel. V místech, kde byste se měli bát - zní rocková až metalová muzika. Charakter kožené tváře zmizel - zde funguje jako retard, strach tedy nenažene. Pochválím snad jenom Bridgetu Jonesovou za herecký výkon. Jinak je to totální deb*lita, která nedává smysl a ještě k tomu blbě natočená. - 10%.(4.12.2017)

 • SOLOM.
  **

  No ty vole! Při sledování čtvrtého dílu této série jsem si připadal, jako bych navštívil „jinou dimenzi“. Našel jsem vážného kandidáta na nejhorší díl a myslím si, že tohle už nic nedokáže překonat. Mám rád nejrůznější bizarní kousky, ale tohle už bylo moc i na mně. Považuji to za absolutní zostuzení téměř kultovního Texaského masakru a to přitom na obou filmech dělal sám Kim Henkel, který měl v obou případech na starosti scénář – no a tentokrát k tomu usedl i do režisérského křesla. Tenhle chlapík musel být nejspíš celou dobu pořádně zfetovaný, jinak si nedokážu představit tu diametrálně odlišnou kvalitu nejen scénářů, ale i filmů jako celku. Přitom začátek nevypadal vůbec marně a já se těšil na další masakr. Jenže Leatherface vyfasoval už čtvrtou odlišnou rodinku – kurva kolik těch buranů tam v tom Texasu žije a všichni jsou z jednoho vrhu a tentokrát se sám transformoval do transsexuála. Navíc jak vidno tahle partička totálně vylízaných magorů ani nejedla lidské maso, ale jen s oblibou zabíjela nebohé lidi – i když ani v tomto případě si tentokrát zrovna moc skvostně nevedli. Doslova s otevřenou hubou jsem sledoval ten humus, který se mi Henkel snažil naservírovat a já nevěřil svým očím. Jeho jediným štěstím bylo, že se mu několikrát alespoň na malou chvíli podařilo navodit jakžtakž stravitelnou atmosféru, ale vždy šlo jen o záchvěvy, které měli doslova jepičí život. 30%(5.12.2017)

 • AlistairMir
  *

  Fňuk muselo to přijít...tohle už neokecám ani já. Katastrofa tenhle film ale zase na druhou stranu...super komedie...Jako utíkat před autem po cestě když všude kolem jsou stromy kam se můžu schovat to ještě poberu...ale že René a Meťů po tomto skvostu a výkonu prorazej to by tehdy nečekal asi nikdo avšak možná to je díky jejich rvačce o dálkový ovladač na Matthewovu nohu...to jsem opravdu řval smíchy...Z Leatherface je total žena !!! Blbec co míří na namachrovaného klaďáka ho před sebou žene do domu tím způsobem že mu klaďák ležérně zavře dveře před nosem, nahodí ramena a jde se vyčůrat. V koupelně uvidí mrtvolu a řekne...juj to jsou věci asi bych měl jít radši pryč toto místo jest nějak divné...Nežertuji toto vše a mnohem více ve filmu potkáte...CO TO SAKRA JE? Už vím...MASAKR :D A to totální...(15.1.2013)

 • ASSBURGER
  *

  No áno ako horor nič moc ale predsa jednu hviezdu za Matthew McConaugheya preto že on tam zahral parádneho šialenca vážne ako šialenec vo filme vyzerá parádne. Ale táto časť na piču ona len zneuctila prvú časť z roku 1974 ktorá bola bez pochyby najlepším Texaským masakrom všetkých čias. Ale nie všetky filmu môžu byť dokonalé a tento rozhodne nie.(18.3.2015)

 • Caelos
  *

  Hvězdně obsazená parodie na Texaský masakr motorovou pilou, aneb jak to dopadne, když při natáčení všichni sežrali prášky co našli někde na zemi. Renée Zellweger ve své životní roli! Ale vážně, jako horor to může brát jen magor, evidentně je to evidentní komedie. Leatherface byl tady nejlepší ze všech jeho filmů!(26.2.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace