poster

Masakr v Texasu

 • USA

  Texas Chainsaw Massacre: The Next Generation

 • USA

  The Return of the Texas Chainsaw Massacre

 • Slovensko

  Masaker v Texase

 • Slovensko

  Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia

Komedie / Horor / Thriller

USA, 1994, 86 min (Director's cut: 95 min)

Režie:

Kim Henkel

Scénář:

Kim Henkel

Kamera:

Levie Isaacks

Hudba:

Wayne Bell

Producenti:

Kim Henkel

Střih:

Sandra Adair

Scénografie:

Deborah Pastor

Kostýmy:

Kari Perkins
(další profese)
 • SNCIS
  *

  Zprznění kultovního hororu! Začal to Hooper, zdokonalil to Burr a totálně to posral Henkel. V místech, kde byste se měli bát - zní rocková až metalová muzika. Charakter kožené tváře zmizel - zde funguje jako retard, strach tedy nenažene. Pochválím snad jenom Bridgetu Jonesovou za herecký výkon. Jinak je to totální deb*lita, která nedává smysl a ještě k tomu blbě natočená. - 10%.(4.12.2017)

 • AlistairMir
  *

  Fňuk muselo to přijít...tohle už neokecám ani já. Katastrofa tenhle film ale zase na druhou stranu...super komedie...Jako utíkat před autem po cestě když všude kolem jsou stromy kam se můžu schovat to ještě poberu...ale že René a Meťů po tomto skvostu a výkonu prorazej to by tehdy nečekal asi nikdo avšak možná to je díky jejich rvačce o dálkový ovladač na Matthewovu nohu...to jsem opravdu řval smíchy...Z Leatherface je total žena !!! Blbec co míří na namachrovaného klaďáka ho před sebou žene do domu tím způsobem že mu klaďák ležérně zavře dveře před nosem, nahodí ramena a jde se vyčůrat. V koupelně uvidí mrtvolu a řekne...juj to jsou věci asi bych měl jít radši pryč toto místo jest nějak divné...Nežertuji toto vše a mnohem více ve filmu potkáte...CO TO SAKRA JE? Už vím...MASAKR :D A to totální...(15.1.2013)

 • LabySo69
  odpad!

  Tak pokuď jsem u Leatherface III tvrdil, že to nemá téměř nic společnýho s The Texas Chainsaw Massacre, tak nevim, co říct o týhle absolutní hovadině, která nemá s TCM už naprosto nic společnýho. Z Leatherfacea je nějakej transvestitickej kripl, kterej je sám "šikanovanej" nějakým buranským "šéfem party" v podání hroznýho Matthewa McConaugheye. Všechny postavy se chovaj tak dementně, že by snad mohli zapadnout i mezi politiky :D. Hlavně ten blbec, kterej tam je asi jakože za chytráka a pořád mele nějaký citáty slavnejch osob. Motorovka se ve filmu objeví na konci filmu a ještě ke všemu asi tak na pět minut. A ten katastrofální konec!? To je samo o sobě horor... 90 minut totální hrůzy... Bohužel úplně jiný hrůzy, než by člověk od hororu očekával.(24.3.2011)

 • aLPaC
  odpad!

  Co tohle mělo sakra znamenat? Příšerný scénář, dialogy a chování postav děsivé. Leatherface nejprve vypadá jako trouba, potom dokonce jako transvestita. Matthew má nohu na dálkové ovládání a pořád někoho mlátí. Jeho vidláckej brácha zase zná snad všechny citáty světa. Ten kluk Barry mě taky dostal. Uvnitř baráku vřeští jeho přítelkyně, venku na něj mává vidlák s puškou a on jde v klídku na záchod, protože už se mu hrozně chce. Jediný obstojný je prostředí nočního lesa, ale to, jak se do něj ta čtyřka dostala je taky fajn. Ježiš, odbočila jsem špatně, tady to neznám, nemůžu se nikde otočit. :D. Příště bys mohla zacouvat zpátky krávo! No prostě děs! Nejhorší horor (jestli to tak můžu nazývat) co jsem kdy viděl. Dělá ostudu původnímu filmu a neměl by nosit jeho jméno.(10.8.2011)

 • MFZB
  *

  Ježiško, Jozefko, strašný film, skoro mi skurvyl nedeľu. Čo to kurva bolo?...Horor? nie, žiadna hororová scéna sa nekonala, akurát uvrešťané ženské mali asi vzbudzovať hrôzu a z tých ma veru hrôza brala, z tých "kvalitných" hereckých výkonov...Komédia?...no ani za toho boha, neprišlo mi tam vtipné nič, žiadna scéna ani hláška nestála ani za pousmiatie...Nuda? áno, aj napriek pomerne krátkej stopáži sa mi zdal film zdl´havý a nudný, no katastrofa. Zhrnutie (v troch slovách): blbosť, nuda, pičovina...(8.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace