Komentáře uživatelů k TV filmu (21)

Otravne emancipovana a protekcni radobyredaktorka Zilkova "pomaha" sympatickemu inspektorovi Kodetovi s vysetrovanim zlocinu, pri nemz byli postreleni 3 mladi lide. Film je utahany a prilis televizni. Spis nuda nez zabava. Jedna projekce je schudna, Zachranuje to Kodet, Augusta nebo treba Herfortova... P.S.: problem je taky v tom, ze Valik (dulezita postava) hraje o rad hur nez vsichni ostatni, coz divaka rusi. 3-(26.4.2015)

Zajímavá "trojvražda".. Tolik pachatelů a tak zdánlivě jednoduchý případ, který však v konci ukáže svou strašlivou pravdu.(29.3.2011)

• Snorlax

Překombinovaná detektivka, kterou hraje skupina afektovaných skoroherců, Kodet, Lakomý a Herforotová.(18.7.2015)

Dobrý námět, ale česká výroba. I tak to však bylo velice povedené.(25.3.2012)

• blackrain

Původně jsem si myslela, že Veronika Žilková hraje milenku nebo partnerku Jiřího Kodeta. Jaké bylo moje překvapení, když se z ní vyklubala slečna dcerunka. Ta milenka by jí sedla mnohem lépe. Škoda, že to bylo nudné a přitom to byl zajímavý příběh, pravda, hodně jednoduchý. Taky jsem si myslela, že jde o seriál. Asi jsem byla nějaká zmatená. Po skončení jsem v programu hledala další díl a on tam nebyl.(4.11.2019)

Různé varianty kdo je pachatel až je to nudné... Nebýt Kodeta tak sem to ani nedokoukal.....(23.10.2009)

V celku v pohode ešte socialistická kriminálka, kde som si ale najviac všimol, ako sa Žilková skutočne výrazne za mlada podobala na profesionálnu prostitútku Hanychovú-Prachařovú. Inak to nie je na viac ako jedno pozretie.(23.9.2018)

Každý vidí zločin jinak. Kdo je oběť, kdo vrah a kdo třeba sebevrah? Tolik scénářů, až se mi málem zamotala hlava. V druhé polovině už jsem nevědela, jak to vlastně bylo nebo mělo být. Jiří Kodet trochu méně cholerický, ale nezapřel se.(30.1.2013)

Dobrý p. Kodet. Natočeno s láskou k detailu: prvorepubliková plovárna, pavlače, jízda vlevo.(10.8.2019)

Rozvleklá televizní detektivka z brněnské produkce. Celkově to působí neslaně, nemastně, takový příběh na jedno shlédnutí. V.Žilková hraje svůj klasicky otravně protivný styl emancipované dívky, která místo sympatií budí spíš chuť ukončit sledování filmu. Naopak J.Kodet drží svůj vysoký standard, role prvorepublikového vyšetřovatele mu do jeho elegantní polohy báječně sedí.(13.3.2010)

Celkem dobrý film, sice detektivka, ale napětí tam tedy moc nebylo. Kodet potěší, ale znám jeho lepší role. Hodnocení: 60 %(1.4.2014)

Prvorepublikový český Sherlock řeší v pozvolném letním duchu zamotanou vraždu. Po pěti pivech docela koukatelný, ač to má běžné mouchy televizních filmů. Celkově to vypadá jako pilot k seriálu, dokážu si představit dalších x dílů v tomhle aranžmá.(30.7.2015)

• Max Q.

Příběh samotný není špatný, ovšem to zpracování... A Žilková to pohřbila úplně.(31.8.2015)

Nic proti Žilkový, ale tady to posrala. Příběh pěkně zamotaný a ač si nechci hrát na detektiva, tak jsem ten konec trošku tušil. Začíná mě bavit tenhle typ starých českých detektivek, po sexu s holkou která u Vás večer usne a Vám se nechce spát je to úplně top! Hodně hezky to tu vystihl uživatel v3s. Zajímalo by mě, jestli v3s vlastní, rád bych se v ní projel.(20.1.2016)

• Pitryx

Naivní a nic moc. Seč se pan Kodet snažil a dělal co mohl. V každém případě jsem nepochopil, jak zjistil, či dokázal paternitu. Ten konec byl celý divný.(12.7.2018)

Ale že to byla zapeklitá rozplétačka, co? :o) Jeden by neřekl, kdo všechno a kdo kam a tak to u detektivky má být.(11.11.2012)

• rigby

Filmy z tohoto období nemám rád, a detektivky už vůbec ne. Přijdou mi více či méně podivné. A je jedno, kdo v nich hraje. Tady je to jinak výborný Jiří Kodet. Nicméně ani ten mě nepřesvědčil.(7.8.2018)

Lehká odpočinkovka, Kodet a Žilková jsou sympatický, možná ta kamera nemusela bejt tak glamour. Jako detektivka špatný, jako film celkem zábavný. To slunečný léto z toho dejchá...(29.1.2013)

• Nugat

* za Kodeta a * za kostýmy. Jinak žalostné.(29.10.2019)

• quido.morava

Podle mého dobrá předloha, avšak zkažená pomalým tempem scénáře a poněkud slaboduchou režií, ani slušné herecké výkony to nezachrání. Výsledkem byla nuda.(28.1.2016)

[2019-11-03] * Vcelku pěkná detektivka. Škoda toho konce, měl být překvapivější a zamotanější, takhle leccos zůstalo nevysvěleno (co ze svěděckých výpovědí byla tedy pravda a proč někteří někdy lhali).(3.11.2019)

<< předchozí 1 2