• LiVentura
  ****

  Zajímavá "trojvražda".. Tolik pachatelů a tak zdánlivě jednoduchý případ, který však v konci ukáže svou strašlivou pravdu.(29.3.2011)

 • baxz
  ***

  Rozvleklá televizní detektivka z brněnské produkce. Celkově to působí neslaně, nemastně, takový příběh na jedno shlédnutí. V.Žilková hraje svůj klasicky otravně protivný styl emancipované dívky, která místo sympatií budí spíš chuť ukončit sledování filmu. Naopak J.Kodet drží svůj vysoký standard, role prvorepublikového vyšetřovatele mu do jeho elegantní polohy báječně sedí.(13.3.2010)

 • vitekpe
  ***

  Otravne emancipovana a protekcni radobyredaktorka Zilkova "pomaha" sympatickemu inspektorovi Kodetovi s vysetrovanim zlocinu, pri nemz byli postreleni 3 mladi lide. Film je utahany a prilis televizni. Spis nuda nez zabava. Jedna projekce je schudna, Zachranuje to Kodet, Augusta nebo treba Herfortova... P.S.: problem je taky v tom, ze Valik (dulezita postava) hraje o rad hur nez vsichni ostatni, coz divaka rusi. 3-(26.4.2015)

 • blackrain
  **

  Původně jsem si myslela, že Veronika Žilková hraje milenku nebo partnerku Jiřího Kodeta. Jaké bylo moje překvapení, když se z ní vyklubala slečna dcerunka. Ta milenka by jí sedla mnohem lépe. Škoda, že to bylo nudné a přitom to byl zajímavý příběh, pravda, hodně jednoduchý. Taky jsem si myslela, že jde o seriál. Asi jsem byla nějaká zmatená. Po skončení jsem v programu hledala další díl a on tam nebyl.(4.11.2019)

 • silak_xup
  ***

  Nic proti Žilkový, ale tady to posrala. Příběh pěkně zamotaný a ač si nechci hrát na detektiva, tak jsem ten konec trošku tušil. Začíná mě bavit tenhle typ starých českých detektivek, po sexu s holkou která u Vás večer usne a Vám se nechce spát je to úplně top! Hodně hezky to tu vystihl uživatel v3s. Zajímalo by mě, jestli v3s vlastní, rád bych se v ní projel.(20.1.2016)

 • - Natočeno v Kroměříži. (baxz)