40. okrsek - Série 4 (2006) (série)
Režie:
Florian KernScénář:
Christoph DarnstädtKamera:
Stefan WachnerHrají:
Heinz-Werner Kraehkamp, Nana Krüger, Anne Kasprik, Horst Kotterba, Lenn Kudrjawizki, Eva Meier, Oliver Elias, Sebastian Bezzel, Charly Hübner, Karl Alexander Seidel, Götz Schubert, Ole Puppe (více)Hrají
Heinz-Werner Kraehkamp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nana Krüger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Anne Kasprik
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Horst Kotterba
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lenn Kudrjawizki
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Vikingové (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Eva Meier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Oliver Elias
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Sebastian Bezzel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Charly Hübner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Hausen (2020) (seriál)
Karl Alexander Seidel
Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Götz Schubert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ole Puppe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Oli Bigalke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Ulrike Hübschmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Wendrich
Východní Německo
Nejlepší seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Ilona Schulz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Komi Togbonou
Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Norbert Stöß
Východní Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Lorenz Claussen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Murat Kapuci
Nejlepší seriály:
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)