poster

Škola superhrdinů

 • USA

  Sky High

 • Slovensko

  Super strední

 • Slovensko

  Škola superhrdinov

Akční / Rodinný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2005, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cong
  ***

  Škola superhrdinů je naprosto předvídatelná a vesele si vykrádá koho chce, od Úžasńákových, přes X-Meny a SpyKids, až po Harryho Pottera. Kupodivu to však není nestravitelný hybrid výše zmíněných titulů, ale velmi příjemně působící oddychová zábava. Zásluhu na tom mají především mladí herci v hlavních rolích, zejména sympatický Michael Angarano a velmi dobře vypadající Mary Elizabeth Winsteadová.(4.4.2006)

 • kingik
  ***

  Film se sice moc nevytáhl a milovníci komiksových spektáklů se neubrání zklamání, ale na druhé straně jako zábavný kousek funguje o dost lépe. Za přispění herců, jako jsou Michael Angarano, Kurt Russell, Kelly Preston nebo Mary Elizabeth Winstead, si užijeme zábavnou i poměrně nápaditou jízdu završenou velmi překvapivou pointou spočívající v tom, že se z jedné hodně hodné postavy stane hodně záporná postava.(18.1.2009)

 • Dever
  ****

  Dysneyho rodinná scifi pohodovka........... Soundtrack Michael Giacchino: 1. I Melt With You - Bowling for Soup ,2. Through Being Cool - They Might Be Giants ,3. Save It For Later - Flashlight Brown ,4. Everybody Wants to Rule the World - Christian Burns ,5. One Thing Leads to Another - Steven Straight ,6. Lies - The Click Five ,7. Voices Carry - Vitamin C ,8. Please, Please, Please Let Me Get What I Want - Elefant ,9. True - Cary Brothers ,10. Just What I Needed - Caleigh Peters ,11. Can't Stop the World - Ginger Sling ,12. And She Was - Keaton Simons ,13. Twist and Crawl - Skindred ,(7.1.2011)

 • VanTom
  ***

  Zpočátku se mi to líbilo hodně, obyčejný kluk, syn dvou nejslavnějších superhrdinů vůbec, začíná navštěvovat školu pro podobně nadané, čili takoví dětští, komediální X-Men. Pak však přišly na řadu klasické nudné filmové problémy dospívání (hezká holka mrcha, hodná tajně zamilovaná nejlepší kamarádka, looserští přátelé, šikanující starší spolužáci) a akční finále se už vyloženě nepovedlo.(9.1.2013)

 • Han22
  ****

  Škola superhrdinů je přesný mix mezi superhrdinskou týmovskou a klasickým středoškolským filmem, přičemž nechybí i ty nejprovařenější klišé - rodiče kladou na syna přehnané nároky, hrdina miluje hvězdu a nevšímá si kamarádky, kolem sebe má partu looserů, na který se vykašle kvůli popularitě atd... A přesto se to výborně sleduje - naprostá kanonáda hlášek, gagů a vizuální fórků, které nepadají do trapnosti, tuna odkazů, do mrtě využité postavy učitelů, hrdinů i poskoků (i ten autobusák je nakonec platnej), rodiče ala Superman a Lois Laneová po 20 letech a nechybí ani ďábelský záporák a nadupané finále. Mimochodem co se týče různých schopností a proměn, hravě tenhle film strká co se týče originality do kapsy i X-Meny. Perfektní zábava natočená s neuvěřitelnou lehkostí.(28.5.2010)

 • - Komentářem pana Boye o tom, že parťáci vždy nosí barvy jako hrdinové, ke kterým patří, aby s nimi ladili, je narážka tvůrců na Batmana a Robina. Batman nosí tmavé barvy (modrá a šedá) a Robin naopak barvy jasné (červená, zelená a žlutá). (HappySmile)

 • - Do role Speeda chtěli tvůrci obsadit chlapce s výjimečně atletickou postavou, ale když se na konkurzu objevil Will Harris, řediteli castingu připadal tak sympatický, že ho obsadil do role a přizpůsobil ji jeho větší postavě. (HappySmile)

 • - Telefonní číslo společnosti s nemovistostmi, kterou vlastní Nezdolní, je 800 656 1482, což je číslo do ABC, které vlastní společnost Disney. Hlasová zpráva po zavolání říká: "Díky za zavolání ABC, číslo, které jste získali, je fiktivní číslo používané pro filmy a televizní produkci." Číslo si můžete všimnout u konce filmu, když manželé Timmermanovi obdivují svůj nový dům, na který málem spadne Škola superhrdinů - kamera na okamžik zabere ceduli s logem realitky. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace