Sang-hyeon je řidič autobusu, který si každý den doma nahrává svůj vlastní rádiový program a pak ho pouští svým pasažérům. Jednoho dne do autobusu nastoupí slepá Kyeong-woo, která se právě přestěhovala do sousedství, aby si zde po rozchodu se svým přítelem urovnala život. Sang-hyeon ji od té doby každý večer vozí domů a začne se s ní scházet i ve volném čase. Protože si ale Kyeong-woo z jeho rádiového vysílání dělá legraci, předstírá, že je někdo jiný. (profhubert)

tombac

Lee Eun-ju není jako slepkyně moc přesvědčivá, ale to je úplně fuk, když ji dojemně-rozverná poloha velice svědčí, a po celý film je natolik rozkošná a milá, že bych ji dělal osobního asistenta klidně každý den. Film sice nesnese srovnání s MSG, humor je v něm leckdy přepjatý a třeba bez postavy chvástavého judisty by se obešel, ale v tom nevidím důvod, proč tuto fajn romantickou komedii zatracovat. Důležitý je výsledný dojem - a ten byl v mém případě veskrze positivní. 7/10 ()

sniper18

Je to celkom dobrý romantický film. Má dosť dobrý príbeh o šoférovi autobusu, ktorý žije v malom mestečku úplne nezaujímavým životom a jedinú radosť mu robí výroba vlastného rádiového programu. Všetko sa ale zmení, keď sa do mesta prisťahuje mladá slepá žena, ktorá sa mu zapáči, ale keďže ako šofér na ňu urobil zlý prvý dojem a pri druhom stretnutí naopak dobrý, rozhodne sa predstierať, že je niekto iný, ale aj tak ich čakajú aj problémy. Spracovanie je na tom dobre, ešte spočiatku ma to až tak moc nezaujalo, výrazné mužské postavy na čele s hlavným hrdinom si ma nezískali a celkovo tomu chýba ten správny náboj. Ale čoskoro, keď sa už hlavné duo spriatelí, tak sa to našťastie zmení, určite sa nejedná o nič výnimočné, niečo podobné tu bolo už mnohokrát a aj v kvalitnejšom podaní, ale to mi je prakticky jedno. Hlavne, že aj toto si ma získalo, síce tu chýbajú nejaké skutočne výnimočné momenty a občas sa nájde nejaká scéna, bez ktorej by som sa kľudne obišiel, ale takmer celý čas sa na to veľmi dobre pozerá, postava ženy je roztomilá, takže som jej prial len to najlepšie a nesie sa to v sympatickom civilnom prevedení, ktoré mi vyhovuje, takže nemám problém. Čo sa týka žánru, tak sa jedná o čistý romantický film, samozrejme občas sa nájde niečo trochu komediálne, inokedy zase niečo mierne dramatické, ale stále si to drží ten správny romantický štýl. Herecké obsadenie je na tom dobre, skvelá Lee Eun-Ju, ktorá je v podobných filmoch vždy veľkým plusom, hlavný hrdina sa jej samozrejme nemôže vyrovnať, ale pokiaľ sa práve nesnaží pôsobiť komediálne, čo mu vôbec nejde, tak je to ten správny sympaťák. A tých pár vedľajších postáv je už len priemerných. Réžia a technická stránka mi v rámci tohto civilného pojatia prídu ako čistý žánrový štandard, takže nemám problém. Fanúšikovi juhokórejskej romantiky Au Revoir UFO nič nové neponúkne, ale aj tak si nemôžem sťažovať, príjemný dej, skvelá ženská postava a sympatické civilné prevedenie, to ma v tomto žánri nikdy nesklame. 76%. ()

Lacike

Priemerná romantika medzi jedným nesmelým autobusákom a slepou ženou. Celé sa to strašne tiahlo. Obidvaja sa správali divne a miestami som ich konaniu nerozumel. Ich postavy ma príliš nezaujali a on mi bol nesympatický. Jej postavu zachraňuje hlavne jej predstaviteľka Eun-joo Lee. Veľká škoda, že už nie je medzi nami, ale tentoraz ani ona príliš tú divnú a smutnú postavu nezachránila. Tae-gyu Bong ako brat hlavného hrdinu väčšinu filmu len leží na zemi. Tentokrát to nevyšlo a film je až príliš obyčajný a tuctový. Neponúka nič aspoň trochu zaujímavé, takže ak ho neuvidíte, tak o nič neprídete. 5/10. ()

Tyckin

Po pár letech se dívám znovu, přecijen filmů s úchvatnou Lee Eun-joo není tolik a občas mám neodolatelnou potřebu něco s ní zase vidět. Co se týče jí samotné, tak asi není co dodat - ač jí role slepé dívky vysloveně nesedí, okouzlující a milá je až to bolí, vždy mne bolí u srdce když si vzpomenu, že již není mezi námi. Úvod filmu sice příliš nenadchne, ale postupně se z toho vyklube poměrně zábavná, prdlá a milá romantická komedie jež neurazí, ale ani nijak nenadchne. 66% ()

Ceres

Už od autobusové scény se zpívajícím řidičem jsem věděl, že toto bude krásný film. Bong ve vedlejší roli krásně přicmrdává a o srandovní scény není nouze. Nebýt té nadstavbové omáčky kolem UFO, bylo by to dokonalé. Závěrečné titulky s tím songem, který byl doprovázen sborem, mi jen smutně připomenuly, jak Lee Eun-ju spáchala sebevraždu. Celkově ale pěkný film. ()

Johgas

Ale tak člověk se pobavil, to zase jo. Děj je ulítlý, spíš jsem to brala jako sondu do života korejského předměstského lidu :-) Ne - fakt, bylo strašně zajímavé vidět, jak ty lidi žijou, co je trápí, co je dobře....hlavní hrdinka mi strašně vadila, afektovaná...nevím, zdali to bylo herečkou či postavou. Co však vím jistě, o slepecký život není co stát, a to ani v romantických komediích... ()