Nuguna bimileun itda

Everybody Has a Little Secret

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2004, 105 min

Hyeon-soo Jang

..príjemná verzia britského About Adam, kde spolu s geografickým posunom došlo aj k posunu v humore..predsalen, britsky humor je britky..aj ked je to Everybody has a little secret, ktory je ladeny viac komediálne, otvorene ľahšie; niektoré momenty ale boli dosť na hrane smerom k trapasu..v konečnom dôsledku a výsledku je to milý film..a Lee Byung-hun sa usmeje a akékoľvek výčitky idú stranou..a ja do kolien..(3.9.2007)

Hezká komedie, u některých momentů jsem málem spadl smíchy ze židle, jiné byly pro změnu až moc hluché. V hlavní roli výborný Byeong-heon Lee, jehož životním cílem je rozdávat radost a činit mezi lidmi nová tajemství:) Jinak co se týče hodnocení celkového, souhlasím s May něco tomu chybí, díky čemu by to bylo trvanlivější.(8.3.2009)

• May

Romanticka komedie, ktera neni ani tak romanticka, jako prekvapujici. Dej je prosty - mlady, krasny a sarmantni Su-hyeon si omota kolem prstu hned tri divky, nanestesti sestry.. Jednu si ma dokonce brat. To mu vsak nebrani ve schazeni se s ostatnimi. Musim uznat, ze je vazne okouzlujici, ale to nemeni nic na tom, ze filmu chybi neco, co by v cloveku zustalo i po shlednuti a vybavilo se ne jen pri urputnem pokouseni vzpomenout si, o co ze to vlastne slo. Everybody Has a Little Secret je mila komedie, ale mohla by byt daleko lepsi, stacilo by jen malo..(16.12.2004)

Rozpočet $4,4miliónaTržby Celosvetovo $11,000,000(7.8.2010)