poster

Hádej kdo?

 • USA

  Guess Who

 • Slovensko

  Hádaj kto?

 • Velká Británie

  Guess Who

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mansonn
  **

  Rozpočet 68M Dolárov.Ani neviem kde ten rozpočet preflákali.Takže film postavený na belošsko-černošskom rozdiely.Ozaj zo začiatku tam behajú černoši ako najvačší rasisti a všetci sú zhrození že bankárová dcéra-černoška si dovedie domov priateľa belocha,ktorý práve prišiel o miesto.Tých pár smiešných momentov práve vyplávalo z rasového rozdielu...páni ako v stredoveku ozaj človek keď také niečo pozerá tak si pomyslí že amerika vyvrháva iba právnikov,bankárov,vojakov,politikov a zvyšnú neinteligentú zberbu.No takže ten film stojí zato si pozrieť raz v televízi a stačí(24.3.2008)

 • Mangus
  ***

  Mal som jediný dôvod pozrieť si tento film...Zoe Saldana. Keďže je len pár mesiacov po Avatare, chcel som vidieť nejaký film so Zoe, After Sex jej moc priestoru neposkytol (a ani divákovi pôžitok z pozerania) tak som si vybral Hádaj, kto príde. Klasická komédia, dokonca remake, pôvodný film som nevidel, takže porovnať neviem, ale nebolo to až také zlé. Nič čo by nebolo klasickou ,,chorobou´´ romantických komédií, často prehnaných a ,,trhlých´´. Slabší odvar Fotr lotr, ale dívať sa nato dá. A Zoe je fakt nádherná. 6/10(3.3.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Nechci slyšet nic o tom, jak spíš s mojí dcerou. Teď spíš se mnou!" Nechce-li černý otec bílého zeťáka, tak to může být problém. Já bych to asi zabalil po prvních cvičných podpásovkách, ale Simonovi za Theresu stojí trošku zabojovat, takže nehledí na nedostatek pigmentu ve své pleti, na nesportovní podstatu svého bytí a na lehkomyslně zahozenou práci. Ono to zkrátka nějak půjde, ale já jsem přitom absolvoval poměrně dlouhou a nepříliš zábavnou cestu.(7.1.2016)

 • Deimos
  ****

  VHS/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +Bernie Mac a Ashton Kutcher, příběh, charaktery postav -snad jen některé scény bohužel nejsou hnány do extrémů/// Hádej kdo? je velice příjemná romantická komedie s velkou dávkou inteligentního humoru, příjemných dialogů a fanatstických herců. Vůbec zde nehledejte fekální humor nebo nějakou trapnou scénu. Možná, že se nebudete trhat smíchy, ale určitě se dobře pobavíte. Film také přináší spustu narážek na černochy./// Celkem 78%///(17.1.2008)

 • Buraking
  ****

  Tato milá komedie mě velice potěšila a děj v ní rozhodně neváznul a kvůli hudbě,počtu vtipů a originální hlášek, řadím tento film mezi ty, na které se rozhodně rád podívám znovu. První půlka filmu byla na pět hvězd, následně sice tempo trošku uvadlo, ale i tak mě snímek nenechal chladným. Rozhodně na mě film Guess who zapůsobil.....(30.3.2009)

 • - Proč režisér natočil tento film? "Mám nádhernou 12ti letou dceru a jsem si jistý, že jednou přijde domů s nějakým litevským punk-rockovým bubeníkem, a říkal jsem si, že když udělám tenhle film, budu se moct vypořádat se svými problémy, než ten den nastane." (HappySmile)

 • - Filmaři dostali od The Writer's Guild of America (WGA) nařízení, aby dostal William Rose kredit za svou práci na původním filmu Hádej, kdo přijde na večeři. Nicméně ve filmu o něm není ani zmínka. (HappySmile)

 • - Přibližně 100 000 $ stály digitální efekty, které byly použity v každé scéně, kde se objevil Ashton Kutcher, k odstranění jeho červeného náramku Kabaly. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace