Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zamilovaná černošská fotografka Theresa Jonesová se rozhodne zavolat z New Yorku rodičům. Ti žijí na předměstí New Jersey, právě chystají stříbrnou svatbu a od dcery se dozvědí, že jim hodlá představit snoubence Simona Greena. Když se do telefonu rozplývá, jak je hodný, šikovný a úspěšný burzovní makléř, zapomene zmínit podstatnou maličkost, že Simon je běloch. Což je v okamžiku, kdy se objeví na prahu, pro rodiče skutečný šok. Situaci nevylepší ani to, že když je nervózní, stává se nemotorným. Zatímco chápavá matka Marylin je sice překvapená, ale tolerantní, otec Percy je překvapen a zděšen. Podle dceřina chvalozpěvu očekával někoho podobného Denzelu Washingtonovi a místo toho má před sebou nepovedenou parodii Jima Carreyho. A protože chtěl vždycky pro dceru to nejlepší, rozhodne se Simona důkladně prověřit. Mladíka tak čeká opravdu ostrý víkend, během něhož Percy například zjistí, že právě přišel o práci, což se snaží před Theresou utajit, dokud víkendová sláva neskončí. Situace se ještě přiostří, když Percy chytí budoucího zetě v kompromitující situaci, zahrnující Theresu, postel a sexy spodní prádlo na těle, pro které nebylo určeno. Otec se rozhodne čest své dcery bránit a udělat vše proto, aby Simona znechutil a z rodiny vyštval. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (153)

Phietros 

všechny recenze uživatele

Pohodová komedie o tom jak to chodí, když dcera pozve svého milovaného domů, aby ho představila rodičům... Má to ale jeden háček, otec je strašnej prudič a musí ho pořádně proklepnout! Navíc když se u dveří černošské rodiny oběví běloch je to o to horší a začínají situace, ve kterých se zasmějete ale i zakroutíte hlavou.... ()

kirmakX6on 

všechny recenze uživatele

určitě nejlepší romantická komedie na téma "jak zapůsobit na rodiče své nastávající", kterou jsem viděl...vtipná a dost svižná...když nad tím tak uvažuju, tak to fakt mohlo být delší. Je pravda, že některé scénky Ashtona a Zoe jsou herecky možná ne uplně zvládnuté, ale popravdě mě to nijak nerušilo...řekl bych, že v komedii herecké výkony nejsou uplně na prvním místě, tak nevím, proč to tu tak všichni řeší. Dost hezký hudební motiv v pozadí, dialogy i vtipy celkem na úrovni, děj decentní a relativně nepřitažený za vlasy...v závěru přecijen trochu té americkými diváky poptávané kýčovité srdceryvnosti, ale není třeba se bát, je to doopravdy jen "trocha", dalo se to v pohodě snést a celkový dojem to nezkazilo. Mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami...s časovým odstupem se přikláním ke třem (původně jsem měl 4). 70% ()

Reklama

Illioplius 

všechny recenze uživatele

Tento film ma veľmi príjemne prekvapil. Od takejto americkej komédie som čakal niečo dvoj-troj hviezdičkové, viac nie. No ale v tomto prípade šlo o omnoho inteligentnejší humor, ako sme zvyknutí, a, čo je vzácnosť, dôveryhodnosť. Postavy reagovali adekvátne a autenticky. Videl som v tom niečo skutočné – nie bežnú hollywoodsku umelinu. Rodinný život bol tiež vykreslený veľmi príjemne, postavy si zo seba uťahovali, sem-tam nejaká výmena názorov, no a predovšetkým som sa bavil. Film nechcel vyvolať burácajúce záchvaty smiechu, ako napr. Sám doma, ale stačia mu úsmevné situácie. Skutočne nadpriemerná komédia. ()

Greg25 

všechny recenze uživatele

Mělo to slibný rozjezd, ale ten konec s pseudoproblémy a uřvanými kamarádkami, které zřejmě nikdy nepracují, protože mají čas ječet v kteroukoli denní i noční hodinu a vždy jsou tak nějak po ruce, aby zaječely v pravý okamžik (nedomyšlenost scénáře), byl krapet moc... Původní předloze se navzdory dobrým hereckým výkonům nedaří přiblížit ani na pár kilometrů. 35% ()

moviesfan 

všechny recenze uživatele

Sice není tato komedie příliš výrazná, ale vtip má. Ashton je pro svou roli přijatelný a pro takovéto role je vhodnou volbou. Na můj vkus se zde řeší zbytečný a hlavně laciný problém. Pro někoho může být důležitý, ale pro mě rozhodně ne. Často jsem se bavil dobře, a tím je hlavní účel této komedie splněn, ale jen z části. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (6)

  • Proč režisér natočil tento film? "Mám nádhernou 12ti letou dceru a jsem si jistý, že jednou přijde domů s nějakým litevským punk-rockovým bubeníkem, a říkal jsem si, že když udělám tenhle film, budu se moct vypořádat se svými problémy, než ten den nastane." (HappySmile)
  • Přibližně 100 000 $ stály digitální efekty, které byly použity v každé scéně, kde se objevil Ashton Kutcher, k odstranění jeho červeného náramku Kabaly. (HappySmile)
  • Filmaři dostali od The Writer's Guild of America (WGA) nařízení, aby dostal William Rose kredit za svou práci na původním filmu Hádej, kdo přijde na večeři. Nicméně ve filmu o něm není ani zmínka. (HappySmile)

Související novinky

Eddie Murphy je Norbit

Eddie Murphy je Norbit

14.05.2005

Rawson Marshall Thurber (na obr.), režisér mimoriadne úspešnej športovej komédie Vybíjaná, chce vo svojej pripravovanej snímke NORBIT zhasnutú hviezdu filmovej zábavy Eddieho Murphyho. Má stvárniť… (více)

Reklama

Reklama