Hádej kdo?

Hádaj kto?

Guess Who

Komedie / Romantický

USA, 2005, 102 min

Tato milá komedie mě velice potěšila a děj v ní rozhodně neváznul a kvůli hudbě,počtu vtipů a originální hlášek, řadím tento film mezi ty, na které se rozhodně rád podívám znovu. První půlka filmu byla na pět hvězd, následně sice tempo trošku uvadlo, ale i tak mě snímek nenechal chladným. Rozhodně na mě film Guess who zapůsobil.....(30.3.2009)

V daném žánru nám to nenabízí cokoliv nového. Ten film je tak "precizně" natočen, že pokaždé uhodnete, co se stane za 10 minut. Proč tedy dávám VDH? (Velmi Dobré Hodnocení :-) Protože v některých momentech jsem se fakt nestíhal smát... a Bernie Mac (budiž mu země lehká), se v této roli našel. K tomu si připočtěte krásnou Zoe Saldanu, a vyjdou vám 3,5 *. Protože mám dobrou náladu, zaokrouhluji nahoru... P.S. Nejlepší část filmu byla, jak závodili na motokárách a do toho hrála písnička z Need For Speed Underground 2. Fakt super :-)(1.2.2009)

Co může být horšího, než když čekáte na zápraží Denzela Washingtona a on tam stojí albín, aneb fotr je černý lotr.. Nikterak zásadní komedie, v níž si dva lvi značkují teritoria, aby nakonec zjistili, že jsou v područí lvic, nicméně je tam přidaná hodnota, kvůli které to stojí za to vidět. Zatímco dřevnatý Ashton s hereckým rejstříkem ochrnutého gibona by už mohl ze zlatých malin zavařovat, Bernie Mac v roli starostlivého papá válí. Je tristní, že když se najde černošský komik, který kvalitou pronášeného slova dokáže pokořit kvantitu žvanění, tak umře..(18.11.2013)

námet pomerne vydarenej komédie je niečo medzi hádaj, kto príde na večeru a fotr le lotr. áno, nie je to nič prevratného, ale rozhodne neurazí. nemám veľmi napozeraný takýto žáner, takže by som povedal, že tam je aj menej klišé scén než som očakával. z hercov sa mi najviac pozdával bernie mac- česť jeho pamiatke:-( rezultát- dobre som sa bavil.(1.2.2009)

Dám této romantické komedii průměrné hodnocení a to přesto,že nepřináší vůbec nic nového,ale ústřední dvojici Kutcher/Mac to docela šlape a jejich vzájemné špičkování,provokování a navážení se do sebe mě docela hodně bavilo po celou dobu.Bohužel,zbytek filmu za těmito dvěma vyditelně pokulhává,jak ostatní herci,tak příběh samotný.Naštěstí očekávaný happyend není úplně tak přeslazený,což musím přičíst k dobru,zkrátka v rámci žánru jde o docela povedený zábavný filmeček.(9.2.2009)

• - Pracovní název filmu byl "The Dinner Party". (HappySmile)

• - Přibližně 100 000 $ stály digitální efekty, které byly použity v každé scéně, kde se objevil Ashton Kutcher, k odstranění jeho červeného náramku Kabaly. (HappySmile)

• - Ashton Kutcher navrhoval, aby jeho postava byla Židem, což by podle něj ještě vygradovalo problémy, které má s Christianem Percym Jonesem. Nápad byl ovšem zamítnut, protože tvůrci se chtěli zaměřit spíše na problémy mezirasového románku než na problémy víry. (HappySmile)