Sissi a Yetti

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Michael Herbig
  • Esperanta

Blbina, kravina a ještě něco mnohem horšího..... je mi z toho na zvracení. Trapný věci nesnášim. ¨Vždycky když je něco trapnýho tak musím odejít z místnosti.... nemám na to. Lidi vždyť to bylo i ve Zprávách a lidi si na to stěžovali!!! Kruci proberte se! Zůstávám u kvalitních filmů.... Lidská zvrácenost tímto bodem došla moc daleko.... Bylo to i ve zprávách v televizi a řešilo se to. Kdyby to bylo hrané tak to chápu ale tohle bylo nepochopitelné.....Shreka ještě snesu ale princezna s transvestitickým hlasem to už je an mě trochu dost.... trapné a bez myšlenky..... naschledanou. I dabéři byli otrávení a nechtěli s tímhle filmem nic mít.......(28.7.2008)

Sice to bylo katastrofálně zanimované a vlastně to i byla šílená sračka, ale díky příjemné stopáži a překvapivě hodně slušné vtipnosti se na to dalo dobře koukat a i se u toho bavit. Strašně mi to připomnělo Terkela a Cestu na Měsíc, protože to svým stylem bylo téměř identické (vyjma krkání a nadávání). Stupidní blbost, ale na to mě užije. 75%(16.6.2017)

Vždy mě rozesměje komentář typu ´´Oni to dávali v televizi že je to strašné a sprosté,,. No a co jako v televizi je ukázek u x filmů a u některých i negativní hodnocení a nedám kvůli tomu odpad panebože. K filmu je to jeden z nejujetějších animáků (nejujetější je pro mě Sněhurka http://www.csfd.cz/film/233972-snehurka/) co jsem kdy viděl. Je zde hodně sexuálních narážek, které málokdo pochopí (třeba ten český sexshop je parodie na to jak bylo kdysi ve zprávách že zahraniční turisté chodí do česka do bordelů že je tam levněji) i narážek na slavné filmy (King Kong, Piráti Z Karibiku). Bohužel většina těch narážek je krátkých a jsou tam jen na vyplnění volného času. Prvních zhruba 10 minut je neskutečně trapných (kromě úvodní scény s Yettim ta je dobrá) a pak se to lepší ale už to nějak není ono. Nejlepší scénou pro mě zůstává ten dopis ten nemá chybu i ti vidláci byly parádní.(14.5.2011)

Ale jo docela dobrá báchorka s naprosto šílenýma postavama a docela trapným humorem, ale zachraňuje to i pár vyvážených scén, ale moc jich není. Humor i když pro starší pobaví, ale nic než jednoduchá přiblblost v tom není. Ale chtěl bych zase po dlouhé době pochválit dabing který se výjmečně povedl(hlavně Vydra byl boží). Herbig už natočil lepší(MAnituova bota) komedie, tohle je slušné ale víkrát si to ani nepustím.(30.5.2011)

Michael "Buli" Herbig, zlé dieťa nemeckej kinematografie. Občas ma jeho humor pobaví, inokedy otrávi. Teraz som mala asi správnu náladu a dlho som takúto poriadnu blbosť nevidela :-) Takže som sa zabavila hlavne na parodických prvkoch, narážkach, čiernom humore a satire. Je mi jasné, že toto nie je nijaký rafinovaný britský humor, ale v danej chvíli ma táto srandička veľmi príjemne pobavila a zrelaxovala.(31.3.2010)