poster

Sissi a Yetti

 • Německo

  Lissi und der wilde Kaiser

 • Slovensko

  Sissi a Yeti

 • Slovensko

  Princezná Lissi

 • USA

  Lissi and the Wild Emperor

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

Německo, 2007, 85 min

Režie:

Michael Herbig

Střih:

Kai Schröter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boo-boo
  **

  Animácia je hrozivá, charaktery postáv priam neznesiteľné, proste tak nejak si Nemci povedali, že do kina treba deti vytiahnuť aj na domácu tvorbu. Vo výsledku je to celé jedna obrovská šialená potvornosť, ktorá nemá hlavu ani pätu, akurát sem-tam ukáže, aké to celé mohlo byť, keby niekto tomu chudákovi zodpovednému za dva-tri podarené vtipy trochu povolil reťaz. A tie dve hviezdičky? Jedna je za poľovanie na krasokorčuliarov, druhá za stresovanie potkanov.(22.2.2011)

 • johnn333
  **

  Kdyby Friedberg se Seltzerem točili animáky, vypadalo by to zhruba takhle...:) Některé vtípky jsou šílené, další jsou tak šílené, až se dají pokládat za vtipné (nedokončený striptýz), většina z nich je ale tak moc šílená, až není vůbec vtipná (herpes, akné, kudrlinky a hemeroidy). Na rozdíl od opusů výše zmíněných pánů ale Sissi a Yetti nesou znaky filmu... Proto 40%(21.12.2008)

 • Yojimbo
  **

  Dopředu jsem věděl, že se nejedná o žádný animák pro děti, přesto mě některé dialogy vysloveně šokovaly (což byla lepší varianta, protože další pouze nudily). Sexuální narážky, popkultura a odkazy na známé filmy docela fungují, animace také není nejhorší, některé postavy, v čele s neodolatelně přiblblou Sissi, jsou povedené... Inu, pozitivní stránky tento film bezesporu má - přichystal mi pár momentů, kdy jsem se skutečně od srdce zasmál, na druhou stranu ale také chvilky, kdy jsem se za tvůrce cítil velmi, velmi trapně.(5.8.2008)

 • Kozy9
  *

  Sprosté, nevtipné, miestami detinské, miestami nevkusne dospelé... Nemci nevedia ako točiť rozprávky, nevedia trafiť hranicu medzi trápnosťou a vtipom, nevedia nájsť hranicu medzi vizuálnym umením a prvotriedny gýčom. Od začiatku do konca spackané, nebyť naozaj minima trošku vtipnejších sćen, bol by to odpad ako vyšitý. CELKOVÉ HODNOTENIE: 15%. OPLATÍ SA KÚPIŤ: Ak máte radi nemecký hardcore tak nie je čo riešiť.(15.7.2014)

 • kerkulka
  **

  Teda... já nevim, na čem se tvůrci filmu sjížděli, ale tohle bylo fakt peklo (a rozhodně ne pro děti). Stejně tak se tenhle výblitek, mixáž špíny zpod nehtu, ušního mazu a plísně z ďáblových chodidel nedá sledovat bez kapky živé vody, fantasmagorické tabletky nebo dýmky míru. Cukroušek s vámi a Sissina pryč.(22.5.2015)

 • - Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)