poster

Seopeuraijeu

 • Jižní Korea

  서프라이즈

 • anglický

  Surprise

 • anglický

  Surprise Party

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2002, 98 min

Režie:

Jin-sung Kim

Scénář:

Seon-mi Kim
 • artemis2
  ****

  Mi-ryeong očakáva svojho priateľa Jeong-woo, pripravila mu narodeninovú oslavu a chce ho predstaviť rodičom. Otec však nesúhlasí a tak Mi-ryeong poprosí Ha-yeong, aby jej milého zdržala, kým sa jej podarí získať jeho súhlas, pričom on nemá mať ani tušenie čo sa deje a kto Ha-yeong je. A tak Ha-yeong odchádza na letisko, avšak tam dochádza vďaka malým náhodám k zámene a ona odviezla v domnienke, že ide o Jeong-woo niekoho úplne iného...Celkom milá a vtipná komédia, potešila.(25.3.2009)

 • Pethushka
  ****

  Příjemná a oddychová komedie s hloupou zápletkou, která by se v reálném životě asi nikdy nestala, ale ve filmu je dovolené všechno. První polovina filmu je zábavná, ale pro mě byla zajímavější ta druhá, kde se ke slovu dostává romantika. Herecky je to obsazeno výborně a tak trochu i nadčasově. Myslím, že dneska by se tohle herecké obsazení dalo považovat za hvězdné. Na plný počet to není, ale bavila jsem se výborně. 4*(7.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace