Daria the Movie: Is It Fall Yet? (TV film)

Animovaný / Komedie

USA / Jižní Korea, 2000, 75 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Počínaje tímhle filmem (a dvěma posledními díly čtvrté série) dostává Daria (poslední série i druhý film) nový rozměr. Už to není jen ten úžasně sarkastický seriál jako na začátku, teď se začínají řešit vážnější problémy. Postavy se mění, stárnou. Otázkou je, jestli přeladění seriálu na trochu vážnější notu je to pravé ořechové. Někomu to možná nemusí sedět. Já jsem to i docela uvítala. Seriál neztrácí na vtipnosti (i když některé díly jsou spíše vážnější), ale posouvá se dál. Už jsem byla s postavami natolik sžitá, že mně jejich trápení zajímalo určitě víc, než kdyby v tomhle stylu seriál začínal (ale i kdyby tak začínal, věřím tomu, že bych si ho přesto zamilovala).(8.1.2009)

Opravdu parádně jsem se bavil. Drnkání na temnější strunu, jak už je zmíněno níže, mi přišlo vhodné. Přece jenom Daria zraje jak víno a seriál s tím jde ruku v ruce. Musím uznat, že jak mi 3. sérka přišla slabá, a začátek čtvrté průměr, tak konec 4. serie v čele s Is it Fall Yet? je opět skok dopředu. Linka navíc namluvil Dave Grohl ;)(14.2.2013)

Brnknutí na vážnou notu bylo přesně to, co tenhle seriál potřeboval.(19.3.2009)

It was a joke?(23.3.2010)