poster

Monstrum

 • Francie

  Animal

Sci-Fi / Thriller

Francie / Portugalsko / Velká Británie, 2005, 103 min

 • bassator
  ***

  8. 12. 2009 - 50%(22.1.2010)

 • kluk z Na
  **

  díky nějaké genetické substance se z masového vraha(ke kterému byl docela volný přístup) stane flegmouš a z vědátora který substanci vymyslel se stane predátor...atmosféra má sestupnou tendenci...špatné střihy a jakési klipové záběry narušovaly běh příběhu...složité handrkování které bych si nechal ujít!(1.8.2007)

 • Jossie
  odpad!

  Nesympatičtí herci bez špetky talentu, vyprávění příběhu nestojí za nic, bestiální vrah, který působí trapně, bezbřehá nuda.... mám pokračovat?(25.8.2007)

 • anderson
  ***

  Film s podobným námetom ako staršia LIOTTAova pecka POD KONTROLOU. Žiaľ po mrazivom úvode, režisérka rezignovala na hlbšiu sondu do podvedomia vedca i vraha a začala sa utápať v nudných a bezobsažných záberoch. O vrahovi sa nedozvieme v podstate nič zásadné a pre príbeh nemá nakoniec zásadnejší význam. Záver celého príbehu po našlapanej prvej polovici pôsobí ako zlý vtip. Skrátka ďalší "európsky" film ktorého rozpočet mohli radšej poslať na pomoc hladujúcim do Afriky. (1.8.2007)(1.8.2007)

 • SOLOM.
  **

  Pravdou je, že tomu opravdu chybí potřebná šťáva. Očekával jsem od toho přece jenom trošku víc, než jen slabé scifi drama, které až na pár momentů postrádá napětí a atmosféra místy neskutečně nudí. Chtělo to trochu okořenit například několika záběry z vrahovy minulosti. Jeho masturbace totiž nikoho nevyděsí…(29.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace