Svatební mrákoty (TV film)

Wedding Daze

Svadobné omámenie

Svadby na zbláznenie

Komedie / Rodinný

USA, 2004, 85 min

• jatamansi

Běžná podívaná na nedělní odpoledne, zvlášť když jste v práci. Otcovo průvodní slovo bylo docela vtipné, kdo si zažil svatební přípravy jedné svatby, musel místní situační humor ocenit. Neokoukané obličeje mne občas pobaví víc než superhvězdy. A Pachelbel na konci mi vehnal slzu do oka jako obvykle. Víc než děj na obrazovce.(18.1.2009)

• alambert

V podstatě předělávka filmu "Hlava rodiny" bez jakéhokoli nápadu nebo překvapení. Jediné slušné na něm jsou tři pěkné holky v hlavních rolích. Tedy spíš jedna ucházející (Jaime Ray Newman), jedna hezká (Marina Black) a jedna nádherná (Kelly Overton). Jestli chcete od filmu ještě něco jiného, radši na něj ani nekoukejte.(9.3.2010)

• Aljak

Preboha, to bolo také presladené, že sa normálne bojím, či nemám teraz cukrovku! Už asi po desiatich minútach bolo úplne jasné akým smerom sa tento film bude vyvíjať - a bol by som veľmi rád, keby som sa mýlil. No bohužiaľ opak bol pravdou a z toľkého klišé pokope mi prišlo až zle. Totálna cukráreň od začiatku do konca - a že rodinná komédia? Do smiechu mi veru nebolo. Už dlho som nič takéto zlé nevidel - ale presne vďaka takýmto skvostom si človek cení oveľa viac aj tie podpriemerné filmy :)(4.8.2013)

• HAL

Jsou filmy které jsou zajímavé, zábavné, nebo aspoň hezké, takové na které se těšíte do kina a stepujete kvůli nim před videopůjčovnami... a pak jsou filmy které nikoho normálního nezajímají, jejichž autory nikdo nezná a ani nechce, a které jsou ze všeho nejvíc srovnatelné s průměrnými telenovelami, mezi jejichž vysíláním se taky objevují v televizi v časech, kdy se na ni dívají snad jen povrchní středostavovské matky z domácnosti a chtějí nějakou výplňovku u žehlení. Jen ty filmy na rozdíl od telenovel nebývají ani nechtěně vtipné... jen hloupé, přeslazené, amatérsky natočené, nudné a povrchní. A Svatební mrákoty je dokonalý příklad těchto filmových apokalyps - něco kvůli čemu se výpomoc v kuchyni stává ještě mnohem větším utrpením než normálně. 1/10(18.1.2009)

• Yardie

Hodnocení tak na slabších 50%. Nebylo to vyloženě vtipné, to vůbec, takže komedií bych to nenazýval. Nicméně film má takovou pozitivní příjemnou atmosféru, že jsem se příliš nenudil. Je to točena s takovou pohodou a nadhledem. Ale posledních 20 minut ztrácí dosti tempo, nudí a kazí dojem předešlých minut. Příběh takový tuctový, viděli jsme mnohokrát a od počátku víte, jak to celé dopadne. Ale opravdu to má velice pozitivní atmosféru a nebýt posledních 20 minut, dal bych možná i 3*. Nečekejte žáden zázrak ani tuny smíchu, ale na odreagování celkem ucházející. Howgh!(18.1.2009)