Discoland

Allan Carr's Can't Stop the Music

Komedie / Muzikál

USA, 1980, 118 min

Na tomto filmu je a) vidět, že se na jeho vzniku podílela sama skupina Village People (hlavní herecké party), b) že vznikl na vzestupu jejich slávy. Polodokumentární snímek z časovým i tvůrčím odstupem, kde by bylo vidět kam se jejich kariéra ubírala a kde skončila by byl lepší. Takhle je to jeden velký glam-videoklip, s přehrávanými hereckými výkony, kde všechno je happy a nejlepší, kde se na ulicích New Yorku jen tancuje, zkrátka pohádka "jak hloupí Honzové ke štěstí přišli". Nicméně doba o které pojednává, mám celkem rád, a na asi největší hit YMCA jsem se rád podíval.(1.12.2008)

• Horak

Barevny kycovity videoklip, u ktereho se nemuzete nudit, pac indian, policajt, delnas, kozenak a kovboj vam zkratka natrhnou prdel! Pro milovniky sedmdesatkoveho disca povinnost, pro cynika skvela zabava.(9.11.2007)

• Stegr

Zlaté maliny 1980 - 2x - Nejhorší film, Nejhorší scénář...(2.11.2008)

• baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1981 : VÍŤAZ (2) : Najhorší film, Najhorší scenár - Bronte Woodard, Allan Carr NOMINÁCIE (+5) : Najhorší herec - Bruce Jenner, Najhoršia herečka - Valerie Perrine, Najhoršia herečka VR - Marilyn Sokol, Najhoršia réžia - Nancy Walker, Najhoršia pieseň - "(You) Can't Stop The Music".(10.2.2008)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $2,000,000Tržby Celosvetovo $6,800,000(17.5.2009)

• - Bronte Woodart a Allan Carr si tímto snímkem vysloužili v roce 1981 historicky první Zlatou malinu v kategorii nejhorší scénář. (Terva)

• - Snímek byl v historicky prvním ročníku soutěže oceněn Zlatou malinou pro nejhorší film roku. (Terva)