Ha! Ha! Ha!

USA, 1934, 7 min

Režie:

Dave Fleischer

Mae Questel

Betty Boop sa v tejto epizóde predstaví ako stomatologička. Jej starý dobrý kamarát, klaun Ko-Ko, má totiž akútny problém so zubom. Keď sa mu Betty snaží uľaviť od bolesti, nechtiac zamorí celé mesto rajským plynom. O chvíľu pochytí všetkých obyvateľov mesta šialený záchvat smiechu. (MM_Ramone)

Matty

Takhle vypadá dílo totálně zkouřeného animátora. Hraný i animovaný film o vzniku a prvním „dobrodružství“ Betty Boop, svého času nejerotičtější animované postavičky. Není mi jasné, jestli tento film měl od návštěvy zubaře odrazovat, nebo jí dělat reklamu, každopádně je to úlet, jaký se nevidí často. ()

zelvopyr

Kdyby někdo nevěděl, proč MPAA začala v roce 1934 tvrdě cenzurovat filmy (Hayes code), tak tento film byl jeden z důvodů... Až přes míru odvázaný. Puritánům zrovna zrušili prohibici a končila krize, na něčem si zchladit žáhu museli... ()

Radko

Koko to preženie s čokoládovými tyčinkami a rozbolí ho zub. Betty Boop sa rozhodne pomôcť mu ho bezbolestne vytrnúť, pričom spustí takú porciu smejúceho plynu, že sa začne nezvládateľne smiať nielen Koko, ako pacient, ale aj samotná Betty. Smiechom sa natriasajúce sa telá nie sú schopné vypnúť pustený oblbovák a tak sa postupne vplyvom pusteného plynu rozrehoce celé okolie, ľudia, autá ulice, ba aj náhrobné kamene. Na zub už nemyslí nikto, všetci sú v jednom vysmiatom kole. ()

MM_Ramone

"Ha! Ha! Ha!", tak toto je môj tisíci komentár. Celkom som rád, že to vyšlo na starý, krátkometrážny film z Fleischerovej série Betty Boop Cartoon. Túto peknú, roztomilú animovanú slečinku som objavil vďaka stránke csfd.cz. Priznám sa, že som si ju zamiloval. Betty si vždy poradí s každým problémom. Vždy zaspieva nejakú pesničku, no a vždy vyzerá proste sexi. V tomto diely sa stane stomatologičkou. Jej priateľ, podivný klaun Ko-Ko, má totiž akútny problém so zubom. Pritom sa jej podarí zamoriť celé mesto rajským plynom. Takže všetci sa smejú ako šialení. "Ha! Ha! Ha!" *** ()

blackrain

Bolest zubů je prevít. To pak musí zasáhnout i Betty. Ovšem, musí se před tím řádně napudrovat. Prvně v životě jsem viděla vysmáté náhrobky na hřbitově. ()

Rocky88

No, většina filmečku byla docela trapná - hlavně ten závěr. Ale aspoň to mělo nějakej příběh. Párkrát jsem se i pousmál. ()

majo25

Diel zo seriálu Betty Boop Cartoon je urehotaný. Čakal som, kedy ten rehot skončí, ale on neskončil, skončil animák. 50% ()