poster

Policejní akademie 3

 • český

  Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku

 • USA

  Police Academy 3: Back in Training

 • slovenský

  Policajná akadémia 3

Komedie / Krimi

USA, 1986, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  „Čo by na to povedali vaše mamy?!“ – „Spýtaj sa ich. Sú tamto.“ Séria POLICAJNÁ AKADÉMIA sa v trojke definitívne prepadá sama do seba, odtrháva sa od reality (niektoré fyzické gagy by postavy mohli prežiť možno ešte tak s veľmi ťažkými doživotnými zdravotnými problémami), čo by pravdaže neprekážalo (ako to neprekážalo v RUŽOVÝCH PANTEROCH a SÁM DOMA), ale tiež bez najmenšieho záujmu osloviť aj „normálneho“ diváka, ktorý nevidel predchádzajúce časti. Kým jednotka bola originálna vďaka dobrému nápadu (a dvojka ešte stále bola pomerne neopozeraná), trojka osloví zrejme už len divákov, ktorí na sérii vyrastali. Ale to sa mi príliš nezdá, pretože som na nej vyrastal a dnes ma na nej väčšina vtipov v lepšom prípade nudí, v horšom irituje („zvukový karate policajt“ Michael Winslow). V najhoršom som dokonca začal rozmýšľať, do čoho všetkého, preboha, hollywoodsky producent je ochotný investovať peniaze kvôli zárobku (a čudoval som sa, kto všetko bol v čudných 80. rokoch hviezdou – ahoj Steve).(31.5.2009)

 • Phobia
  ***

  Ač třeskutě blbé a závěrečná zdlouhavá honička na vodě mě vskutku hrubě iritovala, nemám potřebu na pokračování "Chlupaté akademie" kydat hnůj. Místy trapné, místy vtipné a strážník Tackleberry prostě nemá chybu :-). Osobně přece jen víc preferuju humor verbální proti situačnímu, takže nadšení se nekoná, ale jako uvolňující výplach mozku funguje film uspokojivě. 60%(12.1.2012)

 • Kingjiri
  **

  O něco menší zábava, než předchozí dva díly. Nejvíc zamrzí slabý využití japonskýho rekruta Nogata, kterej moh díky svojí neznalostí angličtiny pořádně hlásit. Ale ono je už postav obecně příliš, takže neni prostor využít pořádně téměř žádnou z nich (snad s výjimkou imitátora Larvella Jonese), dvě silnější hvězdy.(24.8.2014)

 • WolfR
  ***

  Opět skvělé pokračování Policejní akademie, ikdyž horší než předchozí dva díly. Humoru opět malinko ubylo, ale pořád je to celkem vtipné! Děj se opět zase více odehrává na pozemcích akademie, což je velice fajn! Ovšem mrzí mě, že nepřibyli skoro žádné nové postavy a ty staré se už vůbec nijak nevyvíjí. Ale i tak herci z původní sestavy + Zed (Goldthwait)opět předvádějí skvělé výkony a jsou fakt vtipní! Takové 3 lepší hvězdy.(14.8.2010)

 • waits
  *

  Tak třeba, jak dal tatík synkovi ránu pěstí a on mu ji pak vesele vrátil, prej pozdravuj mámu. A tatík se otřepal, to byla rána, povidá. Nebo jak se legračně klepal ten velitel, když vzal do ruky ten mikrofon. Anebo jak šlápnul ten policajt vedle, když chtěl nastoupit do skůtru. Anebo..prominte...ale to je fakt dobrý, jak ten člověk, co všechno řeší strílením, prostřelil díru do telefonního automatu, když tý paní nechtěli vrátit čtvrták. Já vím, že to dávají každej rok dvakrát celý, ale stejně si to asi v trafice koupím.(15.7.2010)

 • - Podľa interview v relácii The Howard Stern Radio Show (od r. 1998), Bobcat Goldthwait požadoval za zopakovanie svojej úlohy 600 000 dolárov. Navyše povedal producentom, že rovnakú sumu by mal dostať aj kolega Tim Kazurinsky. Oba jeho návrhy u producentov prešli. (beso74)

 • - Režisér filmu Jerry Paris zomrel 10 dní po americkej premiére filmu. (beso74)

 • - Aby film dostal atraktívny PG rating (vhodný ako rodinný film), muselo sa prikročiť k vystrihnutiu niektorých scén, v ktorých bol použitý hrubší slovník, obsahovali sexuálne či rasistické narážky. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace