poster

Policejní akademie 3

 • Česko

  Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku

 • USA

  Police Academy 3: Back in Training

 • Slovensko

  Policajná akadémia 3

Komedie / Krimi

USA, 1986, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • farfalla
  ***

  Jednu akademii mají zavřít. Mauser s Proctorem škodí, co můžou, i kdyby měli o obočí přijít. S Proctorem se podíváme zpátky do Blue Oyster klubu. Zed si najde nového kamaráda pana Sweetchuka (psy s baterkami). Nakonec o všem rozhodne honička na vodě. Zed je takový milý a citlivý kluk (test v plynové komoře), ale potkat bych ho nechtěla.(15.10.2014)

 • lennyd
  ***

  Ač je L.A. velké město, dvě policejní akademie ze svého rozpočtu neutáhne. Aby nebyl nikdo znevýhodněn, bude celé léto obě akademie (Lassardovu i Mauserovu) sledovat speciální komise, která nakonec rozhodne o tom, která akademie bude zavřena. Bude to Mauserova, s kadety jedním jak druhým, vyrovnanými do zástupu - nebo Lassardova, která je otevřena lidem, a dokáže udělat policisty i z bývalých šéfů punkové bandy ? ... A jedeme z kopce - trojka Policejní akademie sestup kvality série nezastavila, ale naštěstí jej ani moc neuspíšila (to začíná až od 4, trojka je ještě relativně koukatelná). Sice jde o stoprocentní kopii prvního dílu (s jakýms takýms pseudopříběhem), ale to ani vcelku moc nevadí, a určitě se budete bavit Mauserovo-Proctorovskou debilitou, stejně tak úžasným Zedem (Bob Goldthwait). Jo a Tackleberry si konečně vrzne :)(3.9.2010)

 • Spock
  ***

  Třetí setkání s oblíbenými hrdiny už nedopadlo tak dobře jako ty předešlé, film už pomalu ale jistě začíná vykrádat předešlé díly, ale přesto to ještě jde. Zed naplno projevil svůj potenciál a stává se z něj plnohodnotný policista. :-) Děj se odehrává kolem souboje dvou policejních akademií o to, která s nich bude existovat i na dále, jednu vede oblíbený Lassard a druhou naopak velmi neoblíbený Mauser. Jak to na konec dopadne? Samozřejmě dobře. V kategorii nejvtipnější scény filmu tentokrát vítězí, Zed a jeho dýchánek se slzným plynem. :-)(4.12.2006)

 • WolfR
  ***

  Opět skvělé pokračování Policejní akademie, ikdyž horší než předchozí dva díly. Humoru opět malinko ubylo, ale pořád je to celkem vtipné! Děj se opět zase více odehrává na pozemcích akademie, což je velice fajn! Ovšem mrzí mě, že nepřibyli skoro žádné nové postavy a ty staré se už vůbec nijak nevyvíjí. Ale i tak herci z původní sestavy + Zed (Goldthwait)opět předvádějí skvělé výkony a jsou fakt vtipní! Takové 3 lepší hvězdy.(14.8.2010)

 • Dudek
  ****

  Přestože šel tenhle díl s kvalitou již trochu dolů, jedná se o vcelku dobře zvládnutou komedii. Nijak zvláště originální námět umožňuje autorům spojení všech známých postav, díky čemuž není velkým problémem opět klasickým způsobem rozpoutat bránici. Největší problém je tak v tom, že všichni hrdinové jsou nám již známí. Žerty tak nemohly vycházet jen z jejich charakteristických vlastností, neboť to by bylo poněkud trapné. Docela rád bych napsal, že s tímhle problémem si tvůrci hravě poradili, ale lhal bych. Na svěží vtípky tu opravdu nenarazíte a vše se odehrává v již známém konceptu. Jediné štěstí je, že některé situace jsou stále směšné a můžeme se jim opravdu od srdce zasmát, bohužel jich není až tak moc. Jedinou jasně patrnou změnou je tak návrat Zeda, který bych označil za ten nejlepší možný nápad, neboť právě on je dle mého názoru tou nejzábavnější postavou celé série – a rozhodně za to nemůže jen jeho chování. Jelikož v předchozím díle vystupoval jako šílený záporák, kterého nelze nijak jasně zaškatulkovat, nepůsobí jeho přechod na dobrou stranu nijak kostrbatě, ba právě naopak, jedná se stále o toho samého uřvaného chlapíka. Každopádně tomu ale něco chybí, jak už zde někdo chytře napsal jedná se o jiskru, která byla tou největší sílou předchozích dílů. Spíše z nostalgie hodnotím 80%(18.7.2006)

 • - Aj keď sa film odohráva v USA, keď sa Lassard pozerá ďalekohľadom na regatu, v pozadí je možné vidieť CN Tower v Toronte. (beso74)

 • - Japonský kadet Nogata mal byť podľa pôvodného  scenára indickým kadetom menom Ramu. To vysvetľuje, prečo spí na postelí z klincov a medituje s rukou nad plameňom zo sviečky. (beso74)

 • - Poslední film režiséra Jerryho Parise. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace