Policejní akademie 3

• slovenský

Policajná akadémia 3

Komedie / Krimi

USA, 1986, 81 min

Tenhle díl je sice třetí, já ho ale viděl jako první. Možná proto jsem se u toho ještě bavil, i když je to béčko jako hrom, to se nedá popřít. Vtipy tam jsou místama dobrý, postavy jsou takový povahově typizovaný a to se mi dost líbí. Proto ty tři hvězdičky. Jinak ale šla policejní akademie časem tam, kam se podívají jenom celníci...(ano, správně - do prdele)(14.1.2008)

Tu už celá séria pomaly vstupuje do šedého priemeru. Nebyť skvelej jednotky, tak by som ďalšie diely ani nepozeral, no už len z úcty k nim som sa na to dal. Vtipu je tu ale našťastie dosť a na pohodový večer (alebo radšej predpoludnie) to stačí. Stále je to však hlboko pod prvým dielom, ale tak to už býva. Škoda, že sa séria nekončila niekde tu.(3.7.2007)

Přesně mezi jedničkou a dvojkou, jednu chvíli byla trojka dokonce mým nejoblíbenějším dílem, ovšem jak známo, po několikátém shlédnutí začíná příliš splývat s perfektním prvním dílem. Samotné soupeření dvou akademií mě příliš nebralo, na rozdíl od závěrečná a velmi dlouhé a opravdu povedené akční sekvence, která krásně zakončila tento vcelku zdařilý díl.(22.9.2013)

Do třetice Policejní akademie a do třetice stejná šablona - nábor bláznivých nováčků, ještě bláznivější výcvik, úspěšně zakončená akce, která z nich udělá ty pravé policisty a samozřejmě nesmí chybět několik zlých policistů, kteří jim házejí klacky pod nohy. Skvělé gagy jsou střídány slabšími, celkově se však stále jedná o výbornou zábavu, která ale za kvalitou prvního dílu pokulhává.(17.1.2012)

I do třetice si pro nás tvůrci připravili slušnou porci zábavy, tentokrát je vše okořeněno závěrečnou honičkou, která mě bavila víc, než zakončení jedničky. I zde se můžeme těšit z přítomnosti starých známých a jako bonus se zde objeví i několik nových (zajímavých) tváří. Tento koktejl je pro mě stejně nezapomenutelným zážitkem, jako pro Proctora chvilka vzrušení na hotelu. Taky miluju Ameriku, stejně jako Nogata, ale jen za některé její filmy a smysl dělat si z policajtů prdel. Na Izera však nemají….(27.12.2011)

• - Čtyři hodiny zabralo Leslie Easterbrook (Callahanová) naučit se, jak nastartovat vodní skútr. (HellFire)

• - Jediný díl série, kde se objeví žena náčelníka Hursta. (HellFire)

• - Keď ide Hedges do akadémie, spočiatku riadi limuzínu Cadillac, keď však prichádza do akadémie, odrazu je to Lincoln. (beso74)